Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מוסכניק אמין וזול להונדה פאנט'און.

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זול? קצת בעיה , כי לפנתאון יש רק חלקים אורגנלים, אין תחליפי בשוק, ובהונדה לא מרחמים במחיר חלקים.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהונדה לא מרחמים במחיר חלקים.
בגדול אני מסכים איתך, אבל גם להונדה יש הפתעות:

היום הם הצליחו להפתיע אותי עם מחיר נמוך במיוחד לאיזשהו ציר שהייתי צריך לXR400.

המחיר יצא זול יותר מאשר באתרים מארה"ב, בערך ב20%.

אבל ההפתעה הגדולה היתה בזמן שלקח לחלק להגיע מחו"ל:

הזמנתי לפני שישה ימים, והיום אחה"צ התקשרו אלי והודיעו לי לבוא לקחת.

גם חלק שהזמנתי לפני כחודש הגיע תוך 8 ימים.

כשמגיע אז מגיע: :mm_yeah: להונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הקטע הזה אני מסכים איתך, חלקים שאין להם ממש ביקוש, הם מפתיעים, אבל חלקים שהולכים? המחסנאי מדבר איתך ומשחיז ת'סכין.

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זול? קצת בעיה , כי לפנתאון יש רק חלקים אורגנלים, אין תחליפי בשוק, ובהונדה לא מרחמים במחיר חלקים.
סיני, שים לב להודעה, "מחפש מוסכניק אמין וזול להונדה פאנט'און." הוא לא הזכיר בכלל את הנושא של חלקים. הוא מחפש מוסכניק זול, אולי בכל אופן תוכל לעזור לו. :-P

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתוב בכותרת, אני מאזור המרכז.

צריך לעשות טיפול תקופתי.

דניאל.

הנה NEWS FLASH FOR YOU

למה שלא תלך על מוסכניק אמין במקום על זול ואז לאורך זמן תקבל שירות טוב ואיכותי ,הקטנוע שלך ישמור על ערכו ולא יגרם לו נזק (והיו הרבה מקרים מעולם).

אם אתה רוצה מוסכניק אמין מאד קפדני וזול יחסית אני יכול להמליץ על המוסכניק שלי -

מוסך ג. ארנון ברמת השרון.

תזכור אם נשארים ברגים אחרים שהכל מורכב - מצאת את המוסכניק הזול שלך.

Jonathan

Machines need love too - Terminator I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ אין חיה כזו (ובצדק) - גם זול וגם אמין...

תחשוב לבדך למה.

לגבי המלצה על "ארנון" - קח בחשבון שהנ"ל, ככל הידוע לי, לא עורך נסיעות מבחן

לאחר טיפול על הכלים של לקוחותיו. פשע אמיתי לדעתי (בהנחה שזה נכון).

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ אין חיה כזו (ובצדק) - גם זול וגם אמין...

תחשוב לבדך למה.

לגבי המלצה על "ארנון" - קח בחשבון שהנ"ל, ככל הידוע לי, לא עורך נסיעות מבחן

לאחר טיפול על הכלים של לקוחותיו. פשע אמיתי לדעתי (בהנחה שזה נכון).

מחד גיסא אמרתי , יאללה נבליג , הרי איני בקשרי דם או לחילופין בעל הכנסה כספית מרווחי המוסך,

מה גם שמסיבותי האגואיסטיות מעדיף אנוכי את רמת השירות המדהימה שאני מקבל היום ובטוחני שאם קהל הלקוחות (הגדול לכשעצמו) יגדל , איפשהו התחרות על "להיות מטופל" אצל ארנון ומוטי תהיה קשה עוד יותר.

ומאידך ,

מדובר בזוג בעלי המקצוע הפדנטים , המקצועיים , האמינים והשירותיים ביותר שזכיתי להכיר (ויסלחו לי כל אלו שלא זכיתי להכיר , ולדראון עולם כל אלו שלצערי "זכיתי" להכיר) שכמותם בתחום ניתן למנות על יד אחת (של לוחם הנדסה קרבית..)

ומעל הכל ולפני הכל הם בני אדם מהסוג המיוחד והנדיר (לצערי) שיסתכל לך בעיניים ויגיד לך - "ידידי היקר ,תשמור על הכסף שלך - לא צריך להחליף את מה שלא צריך להחליף".

מעולם לא ראיתי בעלי מקצוע שכל כך נהנים מהעבודה שלהם כמו ארנון ומוטי - המוסך זה הם והם זה המוסך , אין מזכירות חינניות , אין עובדי מוסך מתלמדים . אין אחד בפה ואחד בלב. הכל שקוף לפניך.

ואתה יודע מה , אני סומך על ארנון ומוטי שכל בורג שפורק חזר למקומו הטבעי ושבאמת , אין לי מה לדאוג - אין צורך בנסיעת מבחן לאחר הטיפול שלהם !

מנסיוני האישי לאחר "נסיעות מבחן" של מוסכים אחרים אתה תופתע לגלות שהם שכחו לחבר את הקבל של הקילומטרז' , או במקרה אחר את הקפיץ של הבלם האחורי שמדליק את נורית הבלם (מוסך ראשי של יבואן) , או שהוא לא שם לב שחסר אויר בצמיג הקדמי.

אתה יודע , לקוחות מצביעים בגלגלים ובסקר האחרון (לפני מספר שנים) שנערך בין מוסכי הדוגלגלי

נבחר המוסך שלהם למספר 1 , ועלה על כל השאר בכל התחומים שנסקרו.

מי יתן וירבו בעלי מקצוע ובני אדם כמו ארנון ומוטי.

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו ויכוח נושן, 3R...

מכונאי שלא עורך בדיקה לכלים שיצאו מפתח מוסכו אינו מקצועי. נקודה. לא חשוב

כמה הוא מקצועי בשאר הפרמטרים. זה כמו טלוויזיה גדולה ואיכותית עם מסך

חד ומפוקס עם צבעים מרהיבים... אך אינה מסוגלת להחליף תחנות.

סיבובים במוסכים אחרים אינם רלוונטים לדיון הזה. שכן אם מדובר במוסכים לא

מקצועיים... אין מה להמשיך ולדסקס בזה. אין סיבה שפרמטר הסיבוב מבחן בכלל

ישמש נקודה בדיון כששאר הדברים אינם עולים בקנה מידה עם "גרף" מקצועיות

שאותו מכתיבים הלקוחות.

גם מכונאי שלא עלה על כך שכבל הספידומטר לא מחובר בסיבוב המבחן שלו

אינו מקצועי

לא על כל תיקון נדרש סיבוב, אך יש מקום לסיבובי מבחן בחלק נכבד של טיפולים.

מעניין לדעת אם החוק מחייב מכונאי רכיבת מבחן. הגיוני לחייב אותו.

זה שאתה מוכן לקבל בחום מוסך שבעיניך נחשב לסופר-מקצועי לא אומר שאין

מקום להוציא דברים לאור ולומר דעות אחרות, כמו שלי.

מכונאי שלא עורך נסיעת מבחן כשצריך... אינו מקצועי. ולא חשוב כמה פדנט הוא.

קשה למצוא מבין מכונאי הארץ (שלא לומר בלתי אפשרי) מישהו מקצועי,

נחמד, עם תודעת שרות ומחירים סבירים בתחום מוסכי האופנועים. לא קיים

עוף כזה לדעתי.

לכן... יש מקום לומר שהמוסך דנן נחשב בעיני רבים לפנינה. זה לגיטימי ומובן

אך אין בכך מאום כשבאים לתת ביקורת.

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים מוסך שכל התיאורים שנכתבו על ארנון קטנים עליו.

עם כל הכבוד לארנון....ויש הרבה,קניתי ממנו את האופנוע הראשון שלי,שנים רבות לפני פתיחת המוסך.

ישנו מוסך בבנימינה בו הפקידה והמנהל והמכונאי הראשי ,כמו גם המכונאי הזוטר ומי שמכין קפה , כולם הם אותו אחד ויחיד בשם בועז ארוך.

אצל בועז מה שלא נעשה ב 100% -פשוט לא נעשה.

ממוקם 2 דקות הליכה מתחנת רכבת בנימינה.שווה את הנסיעה והחזרה ברכבת.

ד"א ברוב המקרים הוא עושה נסיעת מבחן גם לפני וגם אחרי. :shock:

מי שזקוק לפרטים נוספים או הסברים - ניתן בפרטי.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיארתי לעצמי שיהיה זילזול על נושא ה"זול".

אז News flash for you too.

יש חיה כזאת, אני מכיר לא מעט אנשים מקצוע טובים, ישרים, אמינים וכן, גם זולים, הבעייה שלי שהמוסכניקים שאני מכיר וסומך עליהם (גם שלא יתקעו אותי במחיר) הם מוסכניקים לרכבים בעלי 4 גלגלים.

לא כל מה שנוצץ זהב ולא כל מי שלוקח יותר כסף בהכרח יותר טוב מההוא שלוקח פחות.

בגלל החשיבה האידיוטית הזאת המוסכים במדינה נראים ככה. כי מה שזול זה חרא, אז לא הולכים אליו, עדיף לטפל כל 20 אלף ולא כל 10 אלף וללכת למוסך ראשי מאשר ללכת לחובבנים האלה... צאו מהבועה. מוסכניק טוב יכול להיות גם הוגן במחירים.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקוטר המן, הוא חיפש מכונאי טוב וזול, וגם רוצה לעשות טיפול גדול לקטנוע, טיפול גדול (תן לי לחדש לך) דורש החלפת חלקים כמו רצועה , רולים, משולשים, וכו........ מה שלא כל כך זול בהונדה, בגלל זה ציינת שקצת קשה גם זול וגם אידי אמין.

והבחור ראה ומכיר שיש לי מוסך קטנועים, ואם היה מעניין אותו לבוא אלי , הוא היה פונה אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקוטר המן, הוא חיפש מכונאי טוב וזול, וגם רוצה לעשות טיפול גדול לקטנוע, טיפול גדול (תן לי לחדש לך) דורש החלפת חלקים כמו רצועה , רולים, משולשים, וכו........ מה שלא כל כך זול בהונדה, בגלל זה ציינת שקצת קשה גם זול וגם אידי אמין.

והבחור ראה ומכיר שיש לי מוסך קטנועים, ואם היה מעניין אותו לבוא אלי , הוא היה פונה אלי.

סיני,

לא ידעתי שאתה מוסכניק, אתה תמיד יכול להציע את עצמך.

איפה אתה ממוקם ?

וכמה בערך אמור לעלות טיפול כזה ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאינני רוצה להרגיז ת'כרוב, פנה אלי בפרטי ואתן לך פרטים, אני כעיקרון בהרצליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיארתי לעצמי שיהיה זילזול על נושא ה"זול".

אז News flash for you too.

יש חיה כזאת, אני מכיר לא מעט אנשים מקצוע טובים, ישרים, אמינים וכן, גם זולים, הבעייה שלי שהמוסכניקים שאני מכיר וסומך עליהם (גם שלא יתקעו אותי במחיר) הם מוסכניקים לרכבים בעלי 4 גלגלים.

לא כל מה שנוצץ זהב ולא כל מי שלוקח יותר כסף בהכרח יותר טוב מההוא שלוקח פחות.

בגלל החשיבה האידיוטית הזאת המוסכים במדינה נראים ככה. כי מה שזול זה חרא, אז לא הולכים אליו, עדיף לטפל כל 20 אלף ולא כל 10 אלף וללכת למוסך ראשי מאשר ללכת לחובבנים האלה... צאו מהבועה. מוסכניק טוב יכול להיות גם הוגן במחירים.

דניאל.

לצערי דניאל למרות שאתה מצהיר על היותך בעל ניסיון רב ב 4 גלגלים הניסיון הזה לפחות חלקית אינו רלוונטי עבור דו"ג. דו"גים הם כלים עדינים הדורשים טיפול ארוך יחסית.

אתן לך דוגמא:

כדי להחליף פילטר אוויר ופלגים כמעט בכל אופנוע ספורט (למעט שטח) וגם ברבים מטוסטוסים נדרש לפרק כמות אדירה של מכלולים כדי לחליף 4 פלגים מטופשים ולנקות מסנן אוויר ,מכוניות לא דורשות שימסים ומרווחי שסתומים מותאמים לכל יצרן ספציפית ודורשים ספר רכב.

הפעולות האלה דורשות פירוק פלסטיקה עדינה עבודה רבה עם ברגי אלומיניום רגישים ועוד.

עצם הפעולה אורכת זמן. מוסכניק אמין הוא זה שיבצע את הפעולה המלאה ויזהה גם בעיות שבדרך. (וגם ידריך אותך על מה לא כדי להוציא כסף) לכן מה לעשות מסוכניק של אפנועים גם אם לא מדובר ב- ROCKET SICINCE עדיין נדרש לרמה גבוהה הבנה גבוהה וכן גם ידרוש בעד עבודתו וזה לגיטימי (תאמין שאני לא מאמין שאני כותב דברים אלה ,כמי שרק מחפש כל הזמן מבצעים - אבל נסיוני המר במוסכניקים של אופנועים).

לכן אני כעת משנה את דעתי ומסכים אם כל מה ש- 3R אמר - בחר לך מוסכניק אחר ונפגש בעוד שנתיים שלוש כשתתחיל להבין איכן חסכו עליך (וגם תסביר לי באותה הזדמנות איך המוסכניק בדק מרווחי שסתומים בקצב של שכר מינימום). כמו ש- 3R אמר אני אנחנו נמשיך לקבל טיפול משפחתי חם מקצועי אמין וב- LONG RUN גם זול (אבל לא במבצע של 50% סוף עונה).

Machines need love too - Terminator I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...