Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה ב(איזור) נמל חיפה בזמן הפלגה

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים,

כמה שניסיתי נראה כאילו מסתירים את המידע הזה בכוונה.. חיפאים, או כל מי שמכיר, היכן מחנים את הרכב בסופ"ש בזמן הפלגה? לצורך העניין הגעה לנמל ב10 בבוקר יום שישי וחזרה ב10 בבוקר יום ראשון.

להקדים את התגובות - כמובן שעדיף להגיע ברכבת אבל יתכן ועקב לו"ז צפוף לא נספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להחנות את רכבך בחניון של תחנת הרכבת ("חיפה מרכז") - בתשלום.

לא ניתן לחנות בתוך שטח הנמל, ובאיזור העיר התחתית למצוא חניה זה סיפור, שלא לדבר על זה שלא הייתי משאיר את האוטו זרוק כמה ימים שם...

עצה שלי: תשאיר את האוטו בבית ותגיע ברכבת (מירושלים?) לתחנת חיפה מרכז ומשם להפלגה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבת למרכז השמונה (אפשר לשלב עם אוטובוס לתל אביב) או אוטובוס לחוף הכרמל/לב המפרץ ומשם מטרונית קו 1 למרכז השמונה

אחרת מגרש חניה של רכבת מרכז השמונה, בתשלום.

מתעקש באוטו וחניה חינם - לאורך שד ההגנה, פנה ימינה ותשאיר את הרכב בנווה דוד, שפרינצק, או קרית אליעזר ומשם קח מטרונית קו 1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום אופן לא לחנות בחוף הכרמל. נותנים שם דוחות בשעה 3 לפנות בוקר.

יש מגרשים חופשיים באזור קרית אליעזר, מרפאת לין ורחוב תל-אביב, ביום הם בטוחים, אבל אני לא בטוח לגבי לילה/סופ"ש. משם כמה דקות במטרונית, שפועלת 24/7

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מאות מטרים צפונית לרכבת יש חניה בחינם, צפונית לפאב הסנדק בצד השמאלי של הרחוב. מרחק של כ-10 דקות הליכה מהכניסה לנמל.

(רחוב קדושי בגדד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום אופן לא לחנות בחוף הכרמל. נותנים שם דוחות בשעה 3 לפנות בוקר.

החנייה אסורה שם בלילה? זה חדש לי.

בכל פעם שטסתי לחו"ל השארתי את הרכב באיזור ונסעתי ברכבת לנתבג, מעולם לא קיבלתי דו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י - זה לא מה קורה בחיפה, זה מה קורה בעיר התחתית ובסביבתה. מה לעשות, בכל עיר יש אזורים פחות "נחמדים", ואזורי נמל ותחנות מרכזיות בדרך כלל נכנסים לקטגוריה.

אספ - בפעם הבאה שתעשה זאת תספוג עוד דו"ח כל לילה. הסיבה היא אנשים כמוך: נוסעים לחו"ל ומשאירים את הרכב בחוף הכרמל ואז לא נותר מקום ליוממים או למי שבא לחוף. מסיבה זו החניה באזור נאסרה בין 2-4 לפנות בוקר (או משהו דומה) ופקחים לשלחים לאכוף זאת. האמת היא שהעיריה רצתה לאפשר חניה בתשלום עם פטור לתושבי העיר, אבל הרשויות הארציות לא אישרו זאת, וכך נקבע איסור החניה הלילי.

דיסקו - בוא פעם לחיפה לסיבוב לילי. אפשר לצרף אליך את אחד הבנים שלי, כיון שאלה לא השעות שלי (אני מהמשכימים נום וגם משכימים קום), אבל אני מרחם, נניח, על תושבי ציר מוריה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שלושה שבועות הייתי בחול למשך 4 ימים, לא קיבלתי דו"ח.

מצד שני אני לא מחנה ליד חוף הכרמל, אלא בחנייה שליד חוף זמיר, כי שם יש חנייה בשפע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך יתכן שאתה מחוץ לג"ג של התמרורים\פקחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...