Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה ב(איזור) נמל חיפה בזמן הפלגה

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותה שאלה כמו פות"ש

... היכן מחנים את הרכב בסופ"ש בזמן הפלגה? לצורך העניין הגעה לנמל ב10 בבוקר יום שישי וחזרה ב10 בבוקר יום ראשון.

...

האם יש המלצות שונות הפעם?

מגיע עם רכב שיש לו תג נכה, מגיע עם נוסע בעל מוגבלות היושב על כיסא גלגלים שצריך לדחוף אותו, לכן לא להציע מסלול הליכה עם עליות תלולות, לא לשכוח שיש גם מזוודת גלגלים.

רכבת למרכז השמונה (אפשר לשלב עם אוטובוס לתל אביב) או אוטובוס לחוף הכרמל/לב המפרץ ומשם מטרונית קו 1 למרכז השמונה

אחרת מגרש חניה של רכבת מרכז השמונה, בתשלום.

מתעקש באוטו וחניה חינם - לאורך שד ההגנה, פנה ימינה ותשאיר את הרכב בנווה דוד, שפרינצק, או קרית אליעזר ומשם קח מטרונית קו 1.

ברכבת אני לא יגיע, מכיון שזאת לוגיסיטיקה של התארגנות מול הרכבת + החלפת רכבות

לגבי מטרונית, לא נראה לי כדבר טוב לעלות עם נכה על כלי תחבורה שאני לא מכיר ביום שבו אני צריך לעמוד בזמנים.

כרגע ההצעה הבאה נראת כהכי מתאימה:

כמה מאות מטרים צפונית לרכבת יש חניה בחינם, צפונית לפאב הסנדק בצד השמאלי של הרחוב. מרחק של כ-10 דקות הליכה מהכניסה לנמל.

(רחוב קדושי בגדד)

אז כאמור רכב עם תג נכה, מצד אחד הגבלות החנייה יותר קלות, מצד שני אין אפשרות ללכת מרחקים ארוכים ותלולים.

מקבל כל סיכון שנרמז בו על חנייה באיזורים מפוקפקים, מה לעשות זה המצב ואיתו ננצח.

הליכה של עד כק"מ בתנאי שהיא במישור אם תוביל למקום חנייה קביל וטוב תתקבל גם בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאין אתה מגיע?

אני מניח שהפתרון יהיה אוטובוס בין עירוני + מטרונית (שיוצאת ממרכזית חוף הכרמל) או מונית.

לא הייתי משאיר שום רכב שאכפת לך ממנו ברדיוס של קילומטר או שניים מהנמל בלילות סופ"ש. שעתיים של בילוי בפאב - בסדר, אבל לא 48 שעות.

דרך אגב, לגבי המטרונית, תתיחס אליה כאל אוטובוס שפועל 24/7 (הכוונה לקו 1 שהוא הרלוונטי לך, והתדירות משתנה בין כל כמה דקות ביום לפעם ב-30 דקות בלילה ובשבת). חוץ מרכישת כרטיסים (או תיקוף של רב קו) על הרציף הדבר הזה הוא כמו כל אוטובוס מודרני על נת"מ.

תחנת מרכז השמונה סמוכה לנמל, למעשה הכניסה לנמל הנוסעים נעשית מרמפה ליד מגרש החניה שהוזכר.

מצאתי לך את הדף הרלוונטי של נמל חיפה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אין באיזור הזה מגרשי חניה שהייתי משאיר בהם רכב בשעות ללא פעילות. כתבתי בשרשור המקורי לפני שנתיים - איזורים של נמלים ותחנות מרכזיות (במקרה זה מרכז השמונה) נוטיל להיות אזורי פעילות של גורמים לא סימפטיים, וזו תופעה כלל עולמית. במרחק לא גדול משם יש גם מרכז בילויים שסה"כ נחשב טוב, אבל, אתה יודע, לפעמים אנשים יוצאים משם מתודלקים באוקטן גבוה.

יש אופציה לחנות באחד המגרשים היותר מרוחקים של חוף הכרמל, אבל גם שם נעשים שינויים בנהלי החניה ויתכן שעד ההפלגה שלכם גם זה יהיה בעייתי. אני חייב לומר שאני לא עוקב אחרי הנעשה שם יותר מדי מקרוב. אפשר לחשוב על חניה ברחוב כלשהו בעיר והזמנת מונית (רק רשום לעצמך החכן חנית והשאר לך מיקום בואטסאפ - הרי אינך מכיר את העיר). מגרשים שאני יכול לחשוב עליהם אבל אני לא בטוח כמה הם בטוחים (כנראה יותר מאלה של העיר התחתית) נמצאים מול מרכז הקונגרסים (רח' קדושי יאסי), אבל שם יש לא מעט חבר'ה שבאים לתרגל את האופנועים שלהם, והחניונים המסומנים ב"סמיסביב", שהאמת היא שאני מכיר רק מהשלטים ולא מחניה בהם.

עריכה - שאלתי את זאת שיודעת הכל (בחתימה) - לדעתה אין בעיה לחנות במגרש החניה של הרכבת, וש"העיר היא לא מה שהיתה פעם". ודרך אגב, יש מגרש גדול ליד בניין צים הישן וקריית הממשלה (בניין הטיל), אבל הוא פרטי ואני לא יודע איך הוא פועל בלילות ובסופ"ש (הכניסה מרח' נתנזון).

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקישור שצרף SPERIAL רשום:

לפניות בנושא טרמינל נוסעים – טלפון: 04-8518245/6

חניונים:

ככלל אין חניה למפליגים בשטח הטרמינל.

מומלץ להשתמש בשרותי הרכבת ולרדת בתחנת "מרכז- השמונה" הסמוכה מאד לטרמינל.

חנייה ברחבת הטרמינל תותר רק לבעלי תו חנייה לנכים שיגיעו עם רכבם, יחנו במקום המיועד ויירשמו במשרד המודיעין בטרמינל.

אני הייתי מתקשר לבדוק

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... שאלתי את זאת שיודעת הכל (בחתימה) - לדעתה אין בעיה לחנות במגרש החניה של הרכבת, וש"העיר היא לא מה שהיתה פעם". ודרך אגב, יש מגרש גדול ליד בניין צים הישן וקריית הממשלה (בניין הטיל), אבל הוא פרטי ואני לא יודע איך הוא פועל בלילות ובסופ"ש (הכניסה מרח' נתנזון).

טוב מאוד, שתי פתרונות מועלים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מופתע ממה שאמרה אשתי, אבל יתכן שהפרוייקטים הגדולים באיזור ("קמפוס הנמל") שיפרו את האוירה. אישית אני לא מסתובב שם יותר מדי, וגם אם כן זה בשעות העבודה, לא בלילה או בסופ"ש. הבנים שלי לוקחים לפעמים את המכונית לבילוי באיזור אבל אני לא יודעה היכן הם חונים, ובכל מקרה, זה בתדירות נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להיות ב2 הפלגות בשנתיים האחרונות,

אפשר להחנות בחניה של הרכבת, בדכ אפשר למצוא מקום עד 10:30.

בפעם הראשונה מצאתי חניה והחנתי רגיל, בפעם האחרונה חניתי באחד הרחובות המקבילים (יפו) עם פנגו שפעל אוטומטית עד 15. ביום ראשון עוגנים כבר ב5:00 בבוקר, והרוב יוצאים בסיבות השעה 9-8:30 , אפשר הרבה לפני(כבר מרבע ל7 אפשרו ירידה מהספינה). במידה ותרד אחרי 9 תוכל להפעיל פנגו מהספינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...