Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנשא אופניים לרכב - כמה מותר לחרוג ממידות הרכב?

Gforce
שימו לב! השרשור הזה בן 6991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי מנשא אופניים לרכב, הוא בולט כחצי מטר מאחורי הרכב וכאשר האופניים מורכבות עליו הצמיגים שלהן בולטים ב-30 ס"מ בכל צד של הרכב - חוקי לנסוע כך? עד כמה מותר לחרוג מהמידה בהיקף הרכב?

2. המתקן מורכב כך שהוא מחוזק עם חבלים ב-6 נקודות בחלקו האחורי של הרכב ו"נשען" על גבי החלון האחורי של הרכב, האם משקלו עם האופניים (מקס כ-45\55 ק"ג) יכול לפגוע בחלון הרכב או לשבור אותו?

בחנות שקניתי אמרו לי שחלונות הרכב מורכבים כך שהם ישברו החוצה והם לא יכולים להישבר פנימה תחת כזה עומס.

תודה.

(הרכב הינו פולו 97, כמו בתמונה שלי).

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, לא נראה לי שאמור להיות מגע בין האופניים לשמשה...

אם אין ברירה, תנסה לעטוף את החלק המתכתי באופניים הנשען על חלקי זכוכית או פח ברכב עם סמרטוט בד כדי לרכך תנודות שבוודאי מתרחשות תוך כדי נסיעה.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, כאשר מדובר ברכב לא מסחרי, אז כול חריגה צריכה להיות מסומנת במשהו אדום או במשולש של הרכב. חריגה מותרת עד 1 מטר סה"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, לא נראה לי שאמור להיות מגע בין האופניים לשמשה...

אם אין ברירה, תנסה לעטוף את החלק המתכתי באופניים הנשען על חלקי זכוכית או פח ברכב עם סמרטוט בד כדי לרכך תנודות שבוודאי מתרחשות תוך כדי נסיעה.

אני מעוניין להוסיף כי הנך צריך להזהק בבאמפרים (קבעות קטנות בכביש למניעת נסיעה מהירה) שלא ייקפוץ שים מלטית וזהו כי הבאמפרים מסוכנים..

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנשא עצמו הוא ש"יושב" על החלון, לא האופניים, השאלה אם זה תקין?

המתקן עצמו הוא צהוב זוהר, חייבים אדום?

להלן סירטוט מאולתר של המתקן כפי שהוא מחובר לרכב...

1123.gif

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מותרת חריגה לאחור של 1 מטר.

לא בטוח לגבי הסימון הנדרש - למיטב ידיעתי לא נדרש/נאכף סימון מיוחד לעניין זה.

2. אסורה חריגה לצדדים בכלל!!! תפרק גלגל קדמי של האופניים אם רוחב הרכב לא מספיק.

3. לוחית הרישוי חייבת להיראות בבירור מאחור. זה בהחלט נאכף. אם הלוחית מוסתרת ע"י האופניים - ניתן לשים לוחית נוספת על המתקן. אם נוסעים בלילה הלוחית צריכה להיות מוארת.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעברי היתה לי VW פולו כמו שלך וגם לי היה מנשא של אופנים בדיוק כזה. המנשא לא נגע כלל בחלון אלא רגל אחת מוקמה בסביבת ידית הפתיחה של הבגאז' והרגל השניה מוקמה מעל הסמל של VW.

בלי שום קשר, לא נראה שחכם כל כך לשים משקל של 50 ק"ג על החלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...