Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד F150 עם לוחית רישוי מקטאר בישראל

ZiggyMan
שימו לב! השרשור הזה בן 2543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע מה יותר מוזר - זה שאזרח בלגי שוכר רכב בקטאר, מגיע איתו לישראל ושולח חזרה בספינה, או העובדה שהוא בחר לשכור משאית כדי לטייל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שהוא חנה על מדרכה כמו ישראלי טוב

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה יותר מוזר - זה שאזרח בלגי שוכר רכב בקטאר, מגיע איתו לישראל ושולח חזרה בספינה, או העובדה שהוא בחר לשכור משאית כדי לטייל.

רכב גבוה, בעל יכולת עבירות, מפנק, מרווח, בעל יכולת העמסה גבוהה וחזק מאד.

זה בדיוק הרכב שגם אני הייתי בוחר בשביל לטייל בו ממדינה למדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו יותר מעניין - האם יש מעבורת מכאן לאיטליה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב פורד כזאת זה הפיקנטו שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לםני מספר שנים נהגתי בחיפה מאחורי רכב אדום - אם אני זוכר נכון זה היה טויוטה סיאנה - עם לוחיות זיהוי מאבו-דאבי. ונדמה לי שנתקלתי גם ברכב עם לוחיות מדובאי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב פורד כזאת זה הפיקנטו שלנו.

תתפלא, יש להם גם פיקנטו, גם ספארק ואפילו אטראז' (נקרא mirage G4).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב גבוה, בעל יכולת עבירות, מפנק, מרווח, בעל יכולת העמסה גבוהה וחזק מאד.

זה בדיוק הרכב שגם אני הייתי בוחר בשביל לטייל בו ממדינה למדינה.

כמה פרלינים הוא הביא איתו ?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל, טעות שלי. אבל ספארק יש בוודאות (יש לזה אפילו גירסה חשמלית, אפילו ראיתי אחת כזאת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ספארק בוודאות - נהגתי באחת - דרעק גם שם.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...