Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - סקודה קארוק, פרטים ראשונים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה חושפת פרטים ראשונים על הקארוק, מחליף היטי. בין אם אתם אוהבים את העיצוב הקופסתי והתכליתי ובין אם אתם חושבים ש"זה לא ג'יפ בכלל! מה זה? זה בכלל וואן זה!", תתכוננו להגיד לו ביי ביי.

כל הפרטים כאן.

סקודה-קארוק-1.jpgסקודה-קארוק-6.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד כמה חודשים גם פולצווגן טי משהו.גם q2 כולם אותו רכב.יא אללה מה נסגר עם גרמנים. ארבעתם יושבים על אותה שלדה של טיגואן וקודיאק? אם כן אז זה ממש אבסורד

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קצת חבל על היטי.

למדתי לחבב את העיצוב עם הזמן ולמרות שהוא התעדן במתיחת הפנים הוא עדיין היה ייחודי ובעל אישיות משלו ביחס לשאר הג'יפונים לבית פולקסוואגן.

אני מכיר כמה אנשים שהחליפו יטי משומש בחדש ומאוד אוהבים אותו, מעניין איך הקהל שלו יגיב לשינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לוותר על דגם עם שם נהדר כמו ״יטי״?

מישהו במחלקת שיווק שם השתגע

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הנהלת VAG.

קודם הרגו את הרומסטר, שעיצובית ותפיסתית היתה הברקה, לאחר מכן עברו לטפל בסופרב, שאמנם לא היתה מלכת היופי, אבל נהנתה ממבנה מיוחד של דלת תא המטען, והפכו אותה לאוקטביה מגודלת, וממש לא לטובה, ועכשיו העלו על המוקד את הייטי המקורית.

כבר במתיחת הפנים הלגמרי מיותרת שלה, ויתרו על החזית המקורית, ועכשיו ויתרו עליה כליל לטובת עוד גירסה לאטקה הכה משעממת.

עד שהיה להם יצרן אחד בקונצרן, לפחות בדגמים העממיים, שייצר ועיצב מכוניות מקוריות, הלכו וחיסלו אותו.

ויש לי הרגשה, ויכול להיות שאני טועה, שפלח השוק של הקרוס אוברים מתקרב למיצוי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל ייטי (pre-facelift מאד מרוצה שמאד אוהב את איך שהיא נראית) אין לי אלא להצטער.

להבדיל מהרומסטר שלא הצליחה כלכלית, הייטי למרות מקוריותה וייחודה, נחשבת להצלחה (מכרו יותר מ-630,000 ייטים עד עתה), לכן לא ברור לי למה ״הרגו״ אותה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הרגו״ אותה, אני מאמין, רק בשביל יום אחד להחיות אותה מחדש בדגם חדש בעל מאפיינים שיזכירו את הייטי הראשונים. וזה יהיה חתיכת מהלך... לא חושב ש״ישכחו״ ככה סתאם על שם כ״כ מוצלח ומקורי כמו ״ייטי״. וגם הצורה של קוביה תמיד תמצא את הביקוש.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כחובב סקודה, אם יגיע לכאן דגם 1.8 טורבו במחיר סביר - ומבחינתי סביר זה עד 175 עם אבזור טוב ואבזור בטיחות אקטיבי, זה יהיה מתחרה ראוי. הרי מבחינת קטגוריות הוא אמור להתחיל באזור ה 140 לבסיסי עד 185 למאובזר המלא (לא מדבר על דיזל) ששם בערך יתחיל תמחור הקודיאק בגרסאות הבסיס. סקודה - יש בה משהו שונה...(:-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה - יש בה משהו שונה...(:-

כבר לא :cry:

הקארוק (איזה שם מפגר?!) נראית כמו עוד קרוסאובר.

(הקוספט המקורי האחרון מבית סקודה שנותר על קנו הוא קונספט הליפטבק של האוקטביה/ראפיד)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, הכותב טען כי לרכב יש 1.4TSI עם 150 כ"ס - וזה לא מדוייק.

הקארוק מקבלת את מנוע ה-1.5TI EVO עם 150 כ"ס, שכבר נמכר עם הגולף והאיביזה באירופה.

האטקה צפויה לקבל אותו רק בשנה הבאה...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, הכותב טען כי לרכב יש 1.4TSI עם 150 כ"ס - וזה לא מדוייק.

הקארוק מקבלת את מנוע ה-1.5TI EVO עם 150 כ"ס, שכבר נמכר עם הגולף והאיביזה באירופה.

האטקה צפויה לקבל אותו רק בשנה הבאה...

אם כך אז זה אטומטית מצביע על כך שיגיע עם גיר עם מצמדים רטובים.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...