Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיד כושר

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש צמיד כמה שיותר קומפקטי שיידע לנתר דופק, קלוריות, איכות השינה וזהו. כל היתר נחמד אבל לא חושב.

לא מחפש שעון חכם אלא צמיד שייראה כמו צמיד ויהיה כמה שיותר קומפקטי אבל מדוייק במה שהוא עושה.

אין לי מושג בדברים האלה. עד עכשיו השתמשתי ברצועת חזה שהתחברה למכשירים בחדר הכושר.

דגמים ולינקים למקום קניה ייתקבלו בברכה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Polar A360. יכול לשמש הן כצמיד כושר והן כשעון כושר, בלי או עם רצועה (H7/H10).

את זה של אשתי קניתי באמאזון בריטניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מתן - אני משתמש בmiband 2 כבר 3 חודשים ואני מבסוט עד הגג, שנתיים לפני כן השתמשתי בmi band הראשון.

מחיר ברשת בערך 80 שקלים, אני מוכר ב120 אם אתה מעוניין (איזור דרום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-Mi - אחד הבנים שלי השתמש, החזק מעמד מספר שבועות בקושי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי (דור ראשון) בן שנה וחצי ועדיין עובד.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אבל הפסיק לפעול מהר מאד.

בינתיים הבחור חזר לשעון רגיל (אקודרייב) ובאימונים משתמש ב-SUUNTO M5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מוזר.. הצמיד עלי 24\7 חוץ מטעינה.. אני עובד איתו, מתקלח איתו ואפילו יצא לי להיכנס איתו לאמבט שמנים חמים באחד מהנופשים שלי ובנתיים הכל פיקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתקלח איתו ובינתיים עובד.

אבל חבר סיפר שאצלו הפסיק לעבוד אחרי ארבעה חודשים.

אז אולי באמת זה לא המכשיר הכי אמין, או שאורך החיים קטן בצורת שימוש מסוימת.

מצד שני, 80 שקל בקושי מספיקים לשעון מחוגים בשוק הקרוב לביתכם.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, בדיוק בגלל זה יש לי תמיד עוד צמיד ספייר בארון למקרה שזה ילך לעולמו. הוא מקל לי על החיים בצורה משמעותית

אשמח אם תפרט באיזה סיטואציות בדיוק הוא תורם, ענדתי למשך שבועיים את הMI BAND הראשון, לא הפקתי מזה משהו מעניין. אשמח ללמוד משהו עליו

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בMI BAND הראשון בתור מעקב שינה כשהיה צורך ובעיקר בתכונה של קבלת שיחה ברטט ושעון מעורר, הוא באמת מעיר אותי ועוזר להבין שאני מקבל שיחה, מאחר ואני עובד בסביבה רועשת והטלפון נמצא בנרתיק על חגורה (מדי צה"ל) ולא תמיד אני שומע\מרגיש שמתקשרים אלי, בעזרת הצמיד שום שיחה לא מתפספסת.

השתכללי בצמיד החדש בגלל שעודכנה לו אפשרות של זיהוי שיחה, הצמיד מראה מי מתקשר, אז הטלפון כרגע קבוע בנרתיק כשאני עובד (מכונאי - בד"כ הידיים מלוכלכות) ואם מתקשרים אלי בעזרת הצמיד אני יודע מי מתקשר ובמידת הצורך עונה בעזרת אוזניית בלוטוט' עם חוט (FINEBLUE), גם עם הצמיד הקודם הייתי עם האוזנייה אבל הייתי מוציא בכל זאת את הטלפון לראות מי מחייג.

הבונוס הגדול שלו לעומת צמידים אחרים הוא הזמן עבודה - כחודש לעומת שבוע בצמידים אחרים, וכמובן תמיכה של שיאומי שדואגים לעדכונים מגניבים כל כמה חודשים.

אם כבר אני משתמש בצמיד שלו הזמנתי מנורת LED של שיאומי שיודעת להתמשק עם הצמיד ומעבר ליכולת של לכבות\להדליק ולבחור עוצמת תאורה דרך הטלפון, הצמיד ידע לתת פקודה למנורה להתכבה במידה ונרדמתי והאור נשאר דולק.

יש שמועות שבעתיד שיאומי תוציא עדכון שתיהיה אפשרות להדליק\לכבות את המנורה דרך פקודה ישירות מהצמיד.. (הלוואי)

בלי קשר, לפעמים כשאני בסלון עם המשפחה והטלפון בחדר בטעינה או שאני סתם במקלחת אם מישהו מתקשר אני יודע את זה, ובעזרת הצמיד מהדור החדש יודע גם מי אז קל לי יותר להחליט אם לבקש ממישהו מהמשפחה לענות או שזאת שיחה שאפשרות לדחות עד שאתפנה.

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הMI BAND 2 עמיד למים? מקלחת וכל אלה?

מה הטווח קליטה שלו לטלפון?

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמיד במים.

הטווח מוגבל ע"י מגבלות טכנולוגיית הבלוטות', ומושפע מהפרעות, קירות וכו'. בערך עשרה מטרים.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...