Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן פרימרה + החלפת מנוע

shmuel3058
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכנסו בי והלך האוטו...רק רציתי להנציח פה על דפי הפורום ... פרימרה 2007 שירתה אותי בנאמנות 5 שנים.. אוטו מדהים!!! ברמת אמינות מטורפת שלא רואה מוסך, סוס עבודה, מנוע 2000, גיר נפלא,אחיזת כביש נפלאה , מפנקת בעיקר בנסיעה מחוץ לעיר, האוטו הכי טוב שהיה לי , מומלץ בחום גם היום למי שלא אכפת לסוע באוטו קצת ישן , בלי כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי גם היה כזאתי שנת 2006,נסעה עלייה משך חמש שנים ללא תקלות בכלל..היא קנתה את הרכב עם 100 אלף ק"מ ומכרנו אותו לפני שנתיים עם 178 אלף ק"מ ב15 אלף ש"ח(כאשר המחירון שלה היה 14 אלף)...

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהחזיק גם אחת כזאת.

זה אחלה רכב שלי הייתה 2006 עם כמעט 180 אלף קמ.

באמת היה רכב של 0 תקלות גם בגיל 11.

אבל נראה שמהללים כאן יותר מדי.

ראשית אחיזת כביש? תלושה מהמציאות. הנאה מנהיגה גם לא תמצא פה.

צריכת דלק ריאלית של 9 קמ לליטר בממוצע בנסיעה משולבת.

שורה תחתונה במציאות של היום ב20 אלף שח הייתי קונה רכב חדיש יותר.

אבל אם הלב אומר לך פרימיירה לך על זה

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...