Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקוסטיקה ברכב - סוג הרכב משנה או גודלו?

Darth-Vader
שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

אני בעלים גאה של מאזדה 121.

אני ממש לקראת סיום הפרוייקט היקר שלי לרכב. קניתי לפני ימים אחדים את ההד יוניט של קלריון ה-646 (מכשיר מעולה, היה לי סוני ופיוניר והם לא מתקרבים לרמה שלו). בשבוע הבא מתקינים לי את המגבר של phase ה-rs4, רמקולים מקדימה של phase מהסדרה היקרה - cfs 5.25, רמקולים מאחורה גם כן של phase מסדרת ה-cxs של 6.5, סאב עוד לא הוחלט.

ההתקנה תעלה כ-600 שקלים, עם דיינמיייט לכלל הרמקולים איטום נכון, בקיצור, חומרים הכי משובחים שיש. כלל רכיבי המערכת יעלו כולל ההתקנה בסביבות ה-8000 שקלים.

המתקין הוא מומחה בתחום ואמר לי לא לצפות ליותר מדי מהסאונד של הרכב, אמנם ישמעו ממש טוב אבל עדיין, שלא יהיו לי ציפיות מכיון שיש רכבים עם אקוסטיקה יותר טובה, הוא ניסח.

מאז אני מתחיל לתהות, אילו גורמים אני אמור וצריך לקחת בחשבון לגבי האקוסטיקה באוטו, והאם בכל זאת להשקיע מחיר לא מבוטל של כ-8000 שקלים כאשר לטענתו, האקוסטיקה לא תהיה הכי מושלמת?

אשמח לקבל תגובות עזרה וסיוע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקוסטיקה לא נראה לי שאפשר לעשות עוד משהו חוץ מהאיטום שאתה מתכוון לעשות ואי אפשר לשנות את זה..

אלה אם כן אתה מעוניין להחליף רכב לרכב קטן יותר ואז האקוסטיקה תקפוץ לך לשמיים כיוון שברכבים קטנים האקוסטיקה יותר גדולה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה איזה רכב אתה לא קורא?

מזדה 121 ולמקרה שלא הבנת MAZDA 121.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישמעו מצויין לא רק איכות רק תשקיע באיטום כמו שצריך בנדיבות ולא בקמצנות...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...