Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת גומיה בדלת תנור אפיה.

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 2006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם.

להורי תנור אפיה של

Fratelli Onofri בן כ-10 שנים.

הגומיה של הדלת כבר מתדלדת ונראה שעשתה את שלה.

השאלה שלי היא האם גומיה(שנראית כמוצר דיי אוניברסלי מבחינת גודל ומידות) לתנור, כדאי לרכוש מקורית דרך היבואן(כ250ש"ח) או שניתן למצוא ולרכוש משהו אוניברסלי במחיר זול בהרבה?

אשמח לעצה ממי שכבר עבר התלבטות דומה .

תודה.

23e64b25-fa20-4201-a218-6c6c09249b62_500.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

250 ש"חחח??

שודדי רכבות.

רוב הפעמים ה"אוניברסליות" יעשו את העבודה.

קח איתך את המקורית בכדי להשוות. אל תקשיב לבעל החנות שלדודה של סבתא שלו כזה תנור בדיוק וזה מעולה. תסתכל על חתך הגומיה ותשווה. את הצד הנגדי עליו היא עובדת - דופן התנור - תצלם לך היטב.

אם לא תמצא אצל הראשון - אל תתייאש. יש הרבה ספקי חלפים.

אפשרות שנייה - לברר כמה עולה מקורית ב- איביי (אם בכלל קיימת שם).

שים לב שבדרך כלל הגומיות הנ"ל תפוסות למקומן ע"י מין קוצים המקובעים בפח של התנור. אל תשחק עם הקוצים יותר מדי שכן הם עלולים להישבר. כאשר אני רכשתי פעם גומייה לתנור, המוכר המליץ גם על מין דבק בשפורפרת, כמו RTV, על בסיס גומי, עמיד בחום. בסופו של דבר מסתבר שצדק ונעזרתי בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שבוע טוב לכולם.

להורי תנור אפיה של

Fratelli Onofri בן כ-10 שנים.

הגומיה של הדלת כבר מתדלדת ונראה שעשתה את שלה.

השאלה שלי היא האם גומיה(שנראית כמוצר דיי אוניברסלי מבחינת גודל ומידות) לתנור, כדאי לרכוש מקורית דרך היבואן(כ250ש"ח) או שניתן למצוא ולרכוש משהו אוניברסלי במחיר זול בהרבה?

אשמח לעצה ממי שכבר עבר התלבטות דומה .

תודה.

[ATTACH=CONFIG]485986[/ATTACH]

אז עברה כשנה וחצי והאלתור שעשיתי החזיק מעמד עד עתה.

כעת, אמא שלי רוצה להחליף את הגומיה ואני לא מצליח למצוא באיביי, אמאזון ושות..

אשמח לעזרת תותחי הפורום בחיפוש גומיה לתנור הזה.

חברת FRATELLI ONOFRI (איטלקית).

דגם OPCO 608VI (נראה לי כך לפחות).

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...