Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו לייפ 2016 ליסינג - שרשור מתגלגל

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ציטוט ישן:

- הגיר לא אוהב הפתעות, עליה לא צפוייה? רכב שחוסם את הדרך ודורש עקיפה? במצב האוטומטי הגיר נכנס להשייה מרגיזה, הפתרון היחיד שעבד לי זה לזרוק את הידית הילוכים למצב ידני(בלי לגעת בהעברת ההילוכים) והתיבה תשתחרר להילוך הנכון - לאחר העקיפה או הצבירת תאוצה בעליה ניתן להחזיר לאוטומט.

תוכל להסביר? מה הכוונה "נכנס להשהייה"?

(ב"צי הרכב" הקטן שלי יש בין היתר קליאו דיזל, והנהג מתלונן על הגיר. רוצה להבין אם זו תופעה גורפת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכוונה היא תאכלס שלוקח כמה שניות עד שההילוכים בפועל מגיבים לקיק דאון, הסיבה היא הצורת לחיצה על הדוושה את האמת - הזריקת ידית הייתה פתרון התחלה אבל מסתבר שלחיצה עד הסוף מייצרת את ההשייה הזאת, אם לוחצים על הדוושה עד השלוש רבעי במספיק ״מוטבציה״ של יציאה לעקיפה מקבלים בפועל את ההורדת הילוך מאשר דוושה עד הסוף.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף ומתעלק כדי לעדכן על הקליאו שלי לטובת מתלבטים עתידיים לרכישה של הדגם.

אני על 120 אלף קילומטר, קליאו 2014 ידנית 0.9 התחלתי שנה רביעית עם הרכב.

טיפולים בזמן.

תקלות בתקופה:

* בורר מיקום מראות נשבר - הוזמן מאיביי הוחלף עצמאית.

* פלאנצ' מים נזל - הוחלף.

הדברים שלא מפריעים בהתחלה אבל עלולים להיות מעצבנים בהמשך:

* רעשי רוח מ70 קמ"ש. בשיחה בדיבורית במהירות 100 צפונה, חושבים שאני נוסע בתוך בלנדר.

* מתלים קשים זה נחמד כשאתה רווק. פחות כשאתה עם ילד. עוד פחות כשיורד גשם והכבישים שבורים.

* התקנת כיסא בטיחות במושב האחורי בהתחלה נראה בסדר גמור, ככל שהילד גדל מגביהים את המשענת ראש של כסא הבטיחות

מה שמצריך הקרבת מרווח רגליים של המושב ליד הנהג. בשלב מסויים הוא לא שמיש כל כך לנסיעות ארוכות עבור בני אדם עם רגליים.

* מזגן חלש - לי לא מפריע - אבל זה משהו שחייב להאמר.

* יחידת ההנעה, מספיקה, אך מוגבלת.

המנוע גורם לך להרגיש כאילו יש לו הרבה לתת ודי מהר אתה מבין שזה עדיין מנוע 900.

נדיר להיות ראשון ברמזור אלא אם לוחצים, אם זה מפריע למישהו.

* במנוע ה0.9 יש שרשרת לא רצועה, ולכן טיימינג פעם ב10 שנים, זה ידוע.

מה שפחות ידוע זה שהחלפת רצועת אביזרים לא זולה והעלות מתקרבת לעלות של טיימינג אז אין פה באמת חסכון כלשהו אם זה חשוב למישהו.

לעומת זאת:

הרכב עושה הרבה שכל מבחינה כלכלית.

צריכת דלק משולבת אמיתית של 1:17.

ביטוח חובה ומקיף זול מאוד לנהגים מעל 30 ללא תביעות (2900).

עלות טיפולים סטנדרטית לגמריי.

אמינות גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...