Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה ידנית חיצונית באזור המרכז

שימו לב! השרשור הזה בן 1585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מכיר את המודל הכלכלי שלהם ולכן לא יודע לדבר על רווחיות אבל בשורה התחתונה - קיים ביקוש לשירות שאני מחפש ולצערי אין כמעט מקומות שיודעים לספק את השירות הזה, בעוד שעסקים מעדיפים את שירותי הנישה של דייטלינג אבל אם כל הכבוד - מדובר בפלח מאוד קטן בשוק, בעוד שלטיפה חיצונית ידנית ואיכותית - יותר אנשים יכולים להתעניין בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 3 ימים עשיתי שטיפה לרכב של החברה בV8... עלה 150 שח לפנימי וחיצוני. חיצונית- שטיפה ברמה גבוהה כולל יישום של סוג של אוטם ספריי (ממה שהבנתי דומה בתכונות לדיטיילר של סונקס רק שעובד גם על שמשות. בפנים הניקיון היה סביר אבל לא הפיל אותי מהכיסא, נראה לי שגם שמו חומר הגנה כלשהו (בספק אם ניקוי עם APC או משהו כזה להוריד את הג'יפה כמו שצריך).

אני כן מתכנן להכניס את הרכב שלי גם לשם כשלא יוצא לי לשטוף לבד

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי גיליתי השבוע ש V8 כבר הפסיקו להציע שטיפה חיצונית לרכבים. הם עברו לחלל קטן יותר ומציעים שירותי נישה של דיטיילינג בלבד.

למה חשבת שהם כבר לא שוטפים? כמו שכתבו פה, הם בהחלט עדיין מציעים שטיפה, רק שהיא יקרה מאוד, וכנראה לא כולם יהיו מוכנים להוציא סכום כזה למרות שהשטיפה והחומרים איכותיים מאוד. בגלל המקום הקטן זה גם דורש לקבוע תור מראש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המודל הכלכלי שלהם ולכן לא יודע לדבר על רווחיות אבל בשורה התחתונה - קיים ביקוש לשירות שאני מחפש ולצערי אין כמעט מקומות שיודעים לספק את השירות הזה, בעוד שעסקים מעדיפים את שירותי הנישה של דייטלינג אבל אם כל הכבוד - מדובר בפלח מאוד קטן בשוק, בעוד שלטיפה חיצונית ידנית ואיכותית - יותר אנשים יכולים להתעניין בזה.

מסכים לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • שנה מאוחר יותר...

מה זה מרכז? זה אזור גדול...

יש לך בחולון ברחוב המלאכה (מול חברת הכשרה) שטיפה ידנית מצוינת, לא זוכר את שמם.

בגבעתיים, יש שטיפה ידנית מצוינת בחניון מינוס 3 בקניון.

יש גם שטיפה בקניון איילון בחניון (צמוד לאיפה שהמפגשים של הפורום) - יש להם גם מכונה אבל אפשר גם ידנית,

יש שם עובדים טובים יותר וטובים פחות...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בהרצליה רחוב אבא אבן פינת נעמי שמר... מומלץ, מהיר וטוב (70 או 80 שח הכי זולים בידני).

יש לפני חוף תל ברוך בתחנת דלק הקטנה אחרי סי אנד סאן... הכי יסודית שאני מכיר (שעה 100 שח).

יש לפני צומת הסירה בהרצליה (על כביש החוף לכיוון צפון) צריך לרדת במחלף ומיד מימין תחנת הדלק, אחלה שטיפה שוטף המון שם (לא זוכר אם 80 או יותר).

יש מול קניון שבעת הכוכבים בהרצליה תחנת דלק מאחוריה, יש לי מנוי אצלם ושוטפים מצוין (100 שח).

אלו באיזור הרצליה ולכולם שטיפה ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום עם הרכב החדש שלי בקניון בפתח תקוה לשטיפה ראשונה, כולל ווקס. לאחר כשעתיים וחצי שסיימו עם הרכב הוא יצא מבריק ומוגן. השתמשו בכפפה ולא במטאטא (לבקשתי), והבריקו כל פינה באוטו. המחיר מעולה ובהחלט מומלץ בחום למי שרוצה לפנק את הרכב שלו בשטיפה יסודית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת אני לא סומך על אף שטיפה שמלכתחילה משתמשים במטאטה, גם אם הם מציעים אופציה לכפפה. קשה לי להאמין שהם משתמשים במוצרים הנכונים, ומנגבים כמו שצריך מבלי לשרוט את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו שמדובר במטאטא העדין כביכול הוא עדיין גורם לסווירלים.

נ.ב - באיזור ראשון לציון יש עדיין שטיפה נורמלית? הרכב שלי מצחין מבחוץ..חובה שטיפה דחוף, אני חייב אותו נוצץ :(

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...