Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מכירה] רכב על שלט - קיושו MP6.5 תחרותית , משופרת למקסימום

ymalool
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כמו בכותרת וכמו בחיים , את המכוניות שלי אני משפר בהכי טוב שאפשר כשמתאפשר לי...

הרכב התחיל את חייו כניטרו ולפני כשנתיים חבר טוב - מומחה בתחום, עזר לי להסב אותו למערכת חשמלית מהטובות שיש. לבחור שאחראי על קיט ההסבה המקצועי קוראים קרשו - דיזיין, ממוקם בארה"ב וכל מה שהוא עושה נחשב לטוב ביותר בתחום.

הרכב משודרג כולו מהייסוד - הכל חלקי אלומיניום ומתכת מחוזקים ומשופרים , אין עוד חלק שאפשר לשדרג בבאגי המדוברת - פשוט לא קיים.

כן , אני יודע, יש היום ארמה נרו ושלל טרקססים ב2.5 - 3.5 אלף , תאמינו לי הייתי שם - קקי מפלסטיק בלי שום יכולות שטח או התנהגות. אתם מוזמנים לחפש ביוטיוב סירטונים של אנשים שמטיסים את הדגם הנ"ל מעל בתים פרטיים ונוחתים בשלום.:lol:

מערכת החשמל יכולה לקבל 4-5 תאים , אני מסיע עם 3 והרכב נוסע כמו משוגע , מעולם לא ניסיתי להסיע עם יותר - לא מבין למה שמישהו יירצה טירוף שכזה.

הרכב המדובר ליווה אותי בעשור האחרון והפגין אמינות כמו שרק קיושו יכולים לתת , חלקי חילוף זמינים בשפע בארץ ובחו"ל , הקונה ייקבל ממני עוד איזה חצי רכב בחלקי חילוף סגורים בשקית + חופה שקופה חדשה + מבחר גלגלים וצמיגים לשטח ולכביש ועוד.

הרכב יימכר ללא שלט וסוללה - אלא אם יירצה בכך הקונה ואז אוסיף את העלות של הנ"ל.

הרכב ואנוכי ממוקמים בחיפה ולא ממש ניידים. כמו שאפשר להבין מהתמונות , יש לי לא מעט מכוניות ואני מצמצם את האוסף - אין לי זמן להנות כמו שצריך מהם וחבל לי שהם סתם יושבות.

מחיר - 1650 ש"ח - המחיר הוא סופי ולא גמיש (רק לשם השוואה, מערכת החשמל לבדה עלתה 1400 ש"ח...)

יניב - 0544-939930

CAM00009.jpg

CAM00008.jpg

P50524-110539.jpg

ליום יום -כבר אין - פיג'ו 306 עם 167 כ"ס.

לסופ"ש (וליום יום)- קליאו ספורט עם 182 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

הבנתי מכמה הודעות נאצה, שצבע החופה - איך לאמר , לא הכי יפה.

יש פיתרון - נותן חופה חדשה , שקופה וחיננית שהקונה המאושר יכול לעצב כאוות נפשו.

ליום יום -כבר אין - פיג'ו 306 עם 167 כ"ס.

לסופ"ש (וליום יום)- קליאו ספורט עם 182 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...