Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית חכם - למי יש? מה יש? מה השימושים?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני משתמש בהאב של שיואמי,

בסה"כ הסנסורים עובדים תקין, מלבד סנסור טמ"פ אחד עם נטיה להתנתק מדי עם.

לגבי שליטה על IR התגלגל לידי בלאסטר של broadlink מיני. בסה"כ הוא עובד טוב ואיפשר לי בדרך די עקומה לייצר מקרו להפעלת אמזון פייר / אפל TV שנדרש להדליק גם מגבר ולמתג אותו לכניסה הנכונה וכמובן גם את הטלווזיה. הגדולה שלו היא עבודה מול המזגנים. הוא זיהה את המזגנים ע"י שידור פקודת ON מהשלט ובבסיס הנתונים שלו היו פקודות on ו off בניגוד לפקודת ה toggle שיש בשלט המקורי, ככה שאתה שולח פקודה אתה יודע מה תקבל!

סה"כ זה עבד יפה במיוחד למזגנים, פחות אהבתי את הממשק של המכשירים האחרים.

אז הוספטי האב של הרמוני, וזה כבר עולם אחר בכל הקשור להפעלת מערכת הקולנוע הביתית. בגלל שכבר היה לי הרמוני, אז הוא העביר הכל ל HUB אבל קיבלתי בונוס של שליטה דרך BT על הפייר TV + מקלדת שאין בbroadlink וגם לא בהרמוני טאצ הרגיל.

ההרמוני בעל בסיס ידע כל-כך רחב שהוא מכיר את הערוצים בממיר שלי לבד ומספקי להגיד לגוגל go to channel cartoon והוא מחליף לבד ערוצים שזה ממש מגניב.

החיסרון של כל הסיפור הזה הוא שאף אחד מהבלסטרים לא נתמך ע"י שיואמי ולא הצלחתי לעשות אוטומציה כמו שחם מידי ויש אנשים והחלון סגור .... להדליק מזגן. נראה לי שבשביל זה צריך את הבלאסטר של שיואמי.

בלי קשר, לא מצאתי דרך לשאול את גוגל מה הטמפרטורה באחד החדרים, האפליקציה של גוגל לא רואה בכלל את חיישן הטמפ של שיואמי - אם אתם יודעים איך לעשות את זה אני אשמח לשמוע.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זקוק לעזרת המומחים,

יש לי שואב S50 ו-HUB של שיואמי,

כשאני באפליקציה נמצא ב-region ישראל אני לא מצליח למצוא את ה-HUB,.

ברשת כתוב שצריך להיות על region סין בשביל ה-HUB אבל כשאני משנה את המדינה אני מצליח להתחבר לשואב אך דורש שאשנה שוב מדינה ואילו ל-HUB עם כל החישיינים אני כן מצליח להתחבר,

ושוב כאשר אני חוזר ל-region ישראל אני לא מצליח למצוא את ה-HUB.

אז עם איזה region אני צריך לעבוד כדי שהכל ינגן כמו שצריך?

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ממליץ על מוצר מגניב ושימושי במחיר שווה מאד - טאבלט 10" של לנובו עם עמדת עגינה שהיא רמקול בלוטות איכותי (כבר אצלי בבית עובד יפה).

הטאבלט בפני עצמו מעולה, אבל השוס הוא שיש לו תמיכה מובנית באלקסה של אמזון, וכשהוא בעגינה הוא נכנס למצב SHOW MODE, בדומה לECHO SHOW, שמאפשר לעבוד עם אלקסה ולקבל תוצאות ויזואליות, או להשתמש בו כמסגרת דיגיטלית, או כנגן מוזיקה לספוטיפיי, שליטה על בית חכם וכו'. כל זה ב-180$ עד הבית (מחיר רגיל היה 300$ לפני משלוח ומיסים) :

https://www.amazon.com/gp/product/B07JDT6S49/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו כזה למקלחת? אני רוצה לנצל את הזמן מקלחת להתעדכן בחדשות ספורט מארה"ב (יוטיוב) אני מחפש טאבלט עם רמקול יחסית חזק, עמידות למים, ומסך נגד אדים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...