Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית חכם - למי יש? מה יש? מה השימושים?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tadlik :)

יש להם גם מתג לתריס חשמלי בשם Tiftach?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מומחי מוצרי הבית החכם, עזרתם נדרשת!

נתבקשתי למצוא פיתרון עבור אנשים מבוגרים שלא שומעים את פעמון הדלת. הם חשבו על משהו בכיוון של צמיד עם רטט.

מניח שאפשר ליישם את זה עם המי-באנד.

מה המוצרים הנוספים הדרושים?

כמה מסובך להקים את זה?

האם נדרשת "תחזוקה" או שזה יציב לגמרי לאחר ההתקנה הראשונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן ליישם את זה עם המיבנד.

מה שכן, המערכת של שיאומי מחייבת אותך בGATEWAY וכפתור אחד שישמש כלחצן פעמון לדלת.

ניתן להתקין את הגטאוואי במקום בולט לעין וכל פעם שיצלצלו זה גם יתריע קולית (הצליל שלו במקסימום מאוד חזק) וגם יהבהב במנורות לד המובנות שיש בו, כמובן שאפשר גם למקם אותו בסביבה שבה הזוג המבוגר נמצא הכי הרבה, בסלון למשל ואולי ככה הם ישמעו אם מישהו יצלצל..

ניתן להגדיר גם שישלח התראה לטלפון במידה ויש להם סמארטפון, ניתן לרכוש גם מנורה E27 ולמקם אותה במקום נראה לעין שהיא תהמהם בכל פעם שיצלצלו.. הכל שאלה של מבנה הבית, מיקום הזוג המבוגר ביום יום וכו.

זה מאוד יציב כל עוד האינטרנט בבית יציב, הפעמון דלת שלי הותקן לראשונה לפני 8 חודשים ועדיין עובד כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס כרגע זה לא אפשרי מאחר והאפליקציה ששולחת התראה לטלפון היא MiHome והיא לא נמצאת ברשימת ההתראות האפשריות באפליקציה של הצמיד.. אתה יכול לקבל בצמיד התראה על פייסבוק טלגרם מסנג'ר פייסבוק וואטסאפ וכאלה, בעתיד יוסיפו גם את MiHome אבל אני לא יודע להגיד מתי..

בכל מקרה, אחת האופציות שציינתי לא באות בחשבון? אני יכול לנסות להגדיר ולצלם לך סרטון איך זה יראה.. יש מנורה בכניסה לבית (מבפנים)?

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומחי מוצרי הבית החכם, עזרתם נדרשת!

נתבקשתי למצוא פיתרון עבור אנשים מבוגרים שלא שומעים את פעמון הדלת.

לא בטוח שצריך משהו מתוחכם/חכם, יש פתרונות בדמות פעמון עם צלצול חזק יותר.

זוגתי כבדת שמיעה ויש לנו בבית פעמון שהחלק שמצלצל עומד על השידה בסלון ומחובר עם ספק כח לקיר. יש לו שתי אפשרויות, צלצול והבהוב נורה חזק ואפשר לבחור מי מהם רוצים שיפעל(כל אחד או שניהם). עוצמת הצלצול ניתנת לכיוון והרמה הגבוהה חזקה למדיי, אנחנו לא משתמשים בה.

בנוסף הוא גם משמש להגברת הצלצול של הטלפון ומצלצל כשנכנסת שיחה לטלפון הקווי.

המכשיר הוא של חברת Geemarc ונקנה מחברת "מהלב", שמתמחה בתחום.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היתרון בגטאוואי, הרעש שלו מאוד חזק ואפשר למקם אותו בכל מקום בבית בתנאי שהוויפי מגיע לשם, מטבח סלון חדר שינה.. העלתי לך סרטון עם ווריאציות של התאורה של שיאומי שניתן לעשות במקביל לצלצול, מצד ימין למנורה נמצאת הכניסה לבית. כמובן שניתן לחבר את המנורה בכל מקום בבית ואפשר למקם כמה מנורות במקביל ולהגדיר את הפעולה שלהן לפי הרצון שלך..

https://streamable.com/nc3gq

במקביל לצמיד, קראתי ברשת שבכמה מכשירי אנדרואיד כן יש תמיכה בצמיד לקבל התראות מהאפליקציה של מי הום אבל יש לי אייפון ואין לי איך לבדוק את זה על אנדרואיד. אוכל לבדוק את זה שבוע הבא רק כשאחזור לבסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תבדוק את זה על אנדרויד. אם בלתי אפשרי אציע להם את אופציית הצלצול והאור, אך זה לא מה שביקשו.

מניח שרוצים להמנע מלהעיר אחד לחינם כשהשני ער. או בכלל להתעורר בבהלה בלילה כי מישהו חשב שכפתור הפעמון זה כפתור של אור חדר המדרגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק על אנדרואיד.

בכל מקרה, אם לא עובד אז גם לזה יש פתרון.. אם הם ישנים בשעות קבועות ניתן להגדיר זמנים שבהם המערכת לא תעבוד.. או לחילופין בשעות המוגדרות יעבוד רק ההבהוב אורות ובשאר השעות יעבוד גם האורות וגם הפעמון. אם ישנים בשעות שונות בכל יום ניתן להגדיר ביטול\הפעלה של המערכת בלחיצת כפתור דרך הטלפון או לחילופין אם אין רצון להתעסק בסמארטפון ניתן לרכוש כפתור נוסף ב25 שקלים שימוקם בחדר שינה והפעולה שלו תיהיה להפעיל\לכבות את המערכת.

בכל מקרה, המערכת הזאת מאוד גמישה באפשרויות שלה ואני מאמין שאפשר למצוא פתרון יצירתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי על שיאומי מי6 וזה עובד, כביכול באנדרואיד לעומת אייפון ניתן להדליק התראה על כל אפליקציה.

בכל מקרה, לא היה לי אנדרואיד אחר לבדוק כי זה הטלפון היחידי שגם לבחור יש צמיד.. לקחת בחשבון שבממוצע אחת לשבועיים האפליקציה שולחת הודעת פרסום ככה שהצמיד ירטט מבלי שמישהו באמת צלצל בדלת בתדירות נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...