Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית חכם - למי יש? מה יש? מה השימושים?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבעלי הXiaomi שביניכם, קורה לכם שהGateway מתחיל לדבר סינית בזמנים אקראיים? היות ואני לא מבין סינית, אין לי מושג מה הוא רוצה ואיך להפסיק את זה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אף פעם לא קרה לי. מה שכן, הוא מתחיל לדבר סינית כשהוא מאבד תקשורת עם אחד החיישנים או שהוא רוצה להתריע על סוללה חלשה באחד מהם.. בכל מקרה נסה לאפס את ההגדות הוויפי שלו ע"י לחיצה ארוכה על מקש האזעקה ואז תחבר אותו שוב לאפליקציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. במקרה של סוללה חלשה או אבדן תקשורת הוא אמור להתריע על זה גם באפליקציה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו משתמשים בתאורה ובצלילים בשביל התראות על דלתות שנפתחות ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בנוגע לסוללה אני לא יודע עוד לא הגעתי לזה.. מה שכן אני יודע שהסוללות בחיישנים צריכים להחזיק כשנתיים.

ואם המכשיר מנותק אין התראה באפליקצייה, תנסה להיכנס דרכה לחיישנים השונים ולנסות לקבל מידע, אם אתה מקבל אז הסוללות בסדר.. מצד שאני אני לא יודע אם תקבל אינדיקציה שהסוללה חלשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שאם קיים Google home\mini אין בכלל שום צורך בשום hub לשם שליטה מרחוק בבית.

אתמול התקנתי chromecast וסתם בשביל הספורט התנתקתי בסלולרי שלי מרשת ה WiFi שלי ועברתי לרשת סלולר, יכלתי ללא בעיה לשלוט ב-הכל כאילו אני בבית, להדליק אורות, להדליק ולכבות את הטלויזיה, להפעיל סרטונים ב YT, לשמוע מוזיקה דרך הטלויזיה או דרך ה Google Home Mini עצמו. בגדול כל מוצר שיודע להתממשק עם ה GH יהיה זמין לשליטה מרחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי 3 שבועות עם Home assistant כמה ממצאים.

ניתור מצב הסוללות בחיישנים של Xiaomi.

ב Home assistant

בדיקת מהירות כל שעה באמצעות ספיד טסט

Screenshot_2017-12-27-15-00-11_1_1.jpg

ניתור שתי הטלפונים שלי ושל אישתי ע"פ GPS.

יש אפשרות לחלוקת אזורים במפה, למשל עבודה, קניון, דואר, סבא/סבתא,בית ספר, דודה וכו'.

וע"פ זה לקבוע משימות.

Screenshot_2017-12-27-15-06-15_1.jpg

Screenshot_2017-12-27-15-12-59_1.jpg

לא קל לקנפג, אבל ברגע שמבינים זה די רץ ומגניב.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אשמח לעזרה עם הגדרת אוטומציה מסויימת שאני לא מצליח להגדיר

יש לי את הנורה החכמה של שיאומי והחיישן תנועה שנמצאים בגרם מדרגות וכול פעם שהחיישן מזהה תנועה הנורה נדלקת לדקה ונכבית וזה עובד מעולה

עכשיו ביקשו שאני יוסף שבמהלך הלילה מ 23 עד ל6 בבוקר הבהירות של הנורה תהיה נמוכה הרבה יותר מהרגיל אבל פה הסתבכתי

לעזרת אנשי האוטומציה של שיאומי אודה

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זה הרעיון.

כל bright down מוריד רמה אחת, אז הכי פשוט להכפיל את זה כמו בתמונה עד לבהירות הרצויה.

בבוקר לעשות הפוך bright up.

Screenshot_2018-01-12-19-51-02.jpgScreenshot_2018-01-12-19-54-33.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי 3 שבועות עם Home assistant כמה ממצאים.

ניתור מצב הסוללות בחיישנים של Xiaomi.

ב Home assistant

בדיקת מהירות כל שעה באמצעות ספיד טסט

[ATTACH]498375[/ATTACH]

ניתור שתי הטלפונים שלי ושל אישתי ע"פ GPS.

יש אפשרות לחלוקת אזורים במפה, למשל עבודה, קניון, דואר, סבא/סבתא,בית ספר, דודה וכו'.

וע"פ זה לקבוע משימות.

[ATTACH]498376[/ATTACH]

[ATTACH]498377[/ATTACH]

לא קל לקנפג, אבל ברגע שמבינים זה די רץ ומגניב.

מה זה? מאיפה זה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

זקוק לעזרה.

קניתי את המנורה החכמה של שיואמי :

https://www.gearbest.com/ceiling-lights/pp_596249.html

התקנתי עובדת מעולה, התחברתי אליה באפליקציית MI-HOME, הכל אחלה.

קניתי גם מצלמה של שיואמי :

https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Dafang-Smart-1080P-WiFi-IP-Camera-White-384022.html

גם עובדת אחלה, הכל טוב ויפה, חיברתי אותה גם לאפלקיצה של שיואמי, יש לי את שני המכשירים באפליקציה.

אני רוצה להגדיר אוטומציה שבה המצלמה מזהה תנועה בין השעות 18:00-01:00 וכתוצאה המנורה תידלק.

הבעיה- כשאני מנסה להוסיף אוטומציה דרך המצלמה, עבור התנאי יש רק אופציה אחת בסינית. אין לי מושג מה התנאי, לא הצלחתי לתרגם.

כשאני בוחר שהתוצאה תהיה קשורה במנורה, האופציות עבור המנורה הן גם בסינית.. ניסיתי כמה רנדומליות ( יש לא מעט), והפעלתי את האוטומציה, אך לא קורה כלום.

איך מתגברים על מכשול השפה בקטע הזה? המוצרים שלהם מעולים, רק חבל שהאפליקציה לא כולה נתמכת באנגלית..

CARTMAN , איך התגברת על זה?

עריכה אחרונה על ידי אספ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...