Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - קאדילק XT5 - כמות/איכות

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קאדילק XT5 משתמש בארבעה שלבים כדי לגרום לכם להעדיף אותו על המתחרים שלו. זה אולי נשמע כמו סלוגן של דיאטה, אבל בפועל זה כולל מלא כוחות סוס ורשימת אבזור שלא הייתה מביישת את ה-USS אנטרפרייז (או המילניום פאלקון, תלוי בקטגוריית החנוניות שלכם).

המבחן המלא בלינק.

קאדילק-XT5-2017-07.jpgקאדילק-XT5-2017-09.jpgקאדילק-XT5-2017-14.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין אם ומתי ובכלל יגיע ״הדבר האמיתי״ - אסקלייד :D

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה היה פעם עולם לאחר מלחמת העולם השניה בו היו 3 מכוניות יוקרה

רולס רויס, ייצגה את האימפריה הבריטית , מרצדס ייצגה את גרמניה, וקאדילק ייצגה את ארה"ב.

בימים ההם BMW ייצרה את איזטה ואודי בכלל לא הייתה קיימת במתכונתה הזו וייצרה דגמים כמו NSU פרינס

ותעשיית הרכב היפנית ייצרה מיקרו מכוניות.

מאז חלפו הרבה מים בנהרות.

טוב נמתין לראות מה ייכתבו המאושרים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב ביחס המחיר בין ה-XT5 לאסקלייד האחרונה תצטרך לעלות כאן קרוב ל-700000 ש"ח, ומכיוון שבסכום הזה אנשים מעדיפים לייבא לבד, אני אעריך בזהירות שהיא לא תגיע בייבוא סדיר.

לגופו של עניין - נראה לי מי שמחפש קרוסאובר גיבור ומרווח עם תא מטען גדול - בהחלט ימצא ב-XT5 תשובה.

(לא נהגתי או נסעתי בו)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה שותה שיש לך קיא בצבע אפור?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע פבל, התמונות מדהימות! אני מתחיל לחשוב שלא נהגתי באותו הרכב שאתה צילמת...

להלן רשמיי מהבהמה הזאת שברוב שמחתי יצא לי לנהוג במשך שעה:

קבעתי עם פבל בבוקרו של יום שישי בחנייה צדדית בתוך מושב מנומנם.

לצערי פבל התעכב מעט והייתי צריך לשבת באוטו ולהמתין לו. כמו כל בן אנוש, עשיתי מה שכולם עושים כשמחכים - דוחפים את הראש בטלפון.

כאמור בוקר, מושב מנומנם, כל רכב שעובר אני שומע אותו כמה עשרות מטרים לפני שהוא מגיע לסיבוב.

שומע רעש, מרים ראש - לא, זו מאזדה 3 של משפחה חביבה. שומע רעש, מרים ראש - לא, זה זוג פנסיונרים על קלנועית. (לא באמת היה רעש).

שומע רעש, מרים ראש - הולי פאק! מה זה הדבר הזה?!

אז ה-XT5 מרשים, מאד מרשים. יש לו אפקט הגעה של ג'יאנה מייקלס בשמלת מיני - אף אחד לא הולך לפספס אתכם ברחוב, הכל גדול, מרשים, ואתה לא יכול להסיר את העיניים מזה. סתכלו על התמונות של פבל, רואים שהגלגלים מאד פרופורציונלים ואולי אפילו קצת קטנים ביחס לגוף? אז לא! מדובר בג'אנט בקוטר 20 אינץ'! זה עד כמה גדולה הבהמה הזאת.

נכנסתי פנימה, המושבים מכוסים בעור לבן, איכות החומרים מוצקה ואיכותית, ולמלטפי הדש - הקונסולה מצופה בסוג של עור ממש נעים למגע.

בתור נהג ממוצע, כל זה לא כל כך משנה לי, רק רציתי לראות איך מרגישים 37 קג"מ על רכב ששוקל כמעט 2 טון.

אותי באופן אישי זה די הרשים, המנוע מגיב מעולה לכל נגיעה בדוושה וגם קיקים במהירויות של 110-120 קמ"ש יהיו בהחלט מוחשיים.

בכל התחום המוסיקלי התאכזבתי מהסאונד המעט אנמי שיש לרכב בנפח כזה, מג'יפ אמריקאי גדול מימדים הייתי מצפה למשהו קצת יותר "מרשים" ומגרגר ופחות סאונד V6 של יונדאי טוסון.

בכל הנוגע לישיבה ברכב, לטעמי ה-XT5 מאד נוח. הצלחתי לדחוס את ה-1.87 מ' שלי בנוחות וקלילות לתוך מושב הנהג וכיאה לאמריקאיות - המושבים כורסאתיים ותנוחת הישיבה גבוהה. זכור לי רמזור בו הייתי רק מעט יותר נמוך מנהג של סילברדו כך שגם בתחום הגובה ומרחב הראייה, הרכב בהחלט מספק את הסחורה.

מכיוון שהמבחן נעשה בשישי בבוקר בו הייתה הרבה תנועה בכל כביש שלא ניסיתי, לא יכלתי לתקוף סיבובים עם הרכב אך למען האמת זו ממש לא מטרתו. מכמה פניות מהירות שיצא לי לחוות, זוויות הגלגול פחות נוראיות ממה שהייתי מצפה מרכב בגודל ובגובה הזה, והוא לגמרי משרה תחושת בטחון בכניסה מהירה לסיבוב.

בכל הנוגע לאבזור, פבל סיכם את הכל - אין משהו שתחשבו עליו שלא קיים ברכב בגרסתו המאובזרת, מלבד דבר אחד! אז מה אם שילמתם כמעט 400K על הדבר הזה. אז מה אם ביונדאי i20 של אמא שלי יש את זה, אתם לא יכולים לקפל את המראות דרך השלט כשאתם יוצאים מהרכב! יצאתם מהאוטו ונעלתם ואז נזכרתם שכדאי לקפל את המראות? תאלצו לחזור לרכב ולקפל אותן ידנית דרך הכפתור. וואט דה פאק?!

לסיכום, הרושם העיקרי שלי מהרכב הוא שיכולתי להמשיך ולנסוע עליו שעות על גבי שעות. לצערי הרב אני לא לקוח פוטנציאלי למפלץ שכזה אבל כל מי שסיפרתי לו שנהגתי בקאדילק, פשוט התרשם מהמילה "קאדילק". אצל רוב האנשים (שאני מכיר בכל אופן) המותג קאדילק נתפס כיוקרתי וכאמריקאי נחשק, כך שג'יפ של קאדילק מביא איתו אפילו יותר יוקרה רק בגלל שאמרת "ג'יפ של קאדילק". נכון שזה לא האסקלייד אבל בכל זאת, רושם ופוזה יימצאו כאן בשפע למי שמחפש את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומרים לא מספיק טובים לך? כנראה התרגלנו לדמוי עור ולפסטיקים מגולוונים של גרמנים הציגו רף בקטגוריה כך שעור אמיתי ואלומיניום אמיתי בעיבוד CNC כבר נראה לנו כחומרים זולים.

ארחיב יותר כשאגיעה למחשב.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומרים יהיו מספיק טובים לו ברגע שישב בתוך הרכב במציאות, התמונות לא ממחישות את האווירה המדהימה שיש כשיושבים בתוך רכב כזה, במיוחד בלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היא גסה ולא מלוטשת. יש בה הכל אבל באמריקאי. זה כמו בחורה עם גוף יפה, לבושה טוב ומאופרת בטוב טעם אבל לא יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשנורר את הקאדי לסיבוב של שעה וחצי. נתחיל מזה שעברתי אליה היישר מלקסוס RX200 וישר הרגשתי עליונות של קאדי מבחינת אבזור. אין הרגשה שחסכו עלי, כפי שיש לי תמיד במכוניות של במוו מיובאות ארצה. גם על הלקסוס היא עדיפה באבזור. החומרים ממיטב החומרים. אין הרגשה של זול. באמת אין תלונות. מבחינת אבזור הכל. לא זוכר אם היו שם מצלמות היקפיות, אבל הרגשתי איתה די בנוח מבחינת גודל, בניגוד לוקסוס. תמרון עירוני קליל ומצויין. לשלילה יצויין שמערכות בטיחות מתריעות כמו בכל קאדי דרך רעידות בכסא וזה נורא לא נעים. ברמות של חניה ברוורס עם הקשתת הגב וטוסיק לאוויר ורגל על המדרך עם גב בכסא. זה ממש מציק. מנוע 3.6 אטמוספרי הישן והטוב שמושך יפה בטורים נמוכים אבל חסר פאנצץ׳ בגבוהים. לא הגעתי ל5000 סל"ד. לא הייתה לי בעיה עם מערכת. למרות עומס על הלוח הכל היה מובן ואינטואיטיבי. אולי בגלל הכרות קודמת עם תוצרת היצרן. אבל אין לה תחושת יוקרה כפי שיש לך בלקסוס שיהיה נחות מקאדי באבזור. אתה מבין שזה זה כשאתה מפגש עם זה. בגדול מדובר בסקודה של רכבי יוקרה. עושה הכל בפחות כסף ממתחרים אבל עדיין לא שם.

אם הייתי רוצה כזה? בטח. אם הייתי קונה כזה? אולי. היא לא פחות טובה מאינפיניטי QX60 שעולה יותר ברמת אבזור מקבילה, אבל כאמור, לקסוס RX200 העניה יותר באבזור, קרובה אליה במחיר ומציעה חבילה יותר מלוטשת.

fc6a2c087b8f997d7eb8681af9c28926.jpgd2a14dc53566564555e983679c1ad411.jpgb9516f3d2cab4defcaba8d67901d0dc6.jpgb6b05113bf0e648eed14ac24715c5afc.jpg

עריכה אחרונה על ידי Ahbarony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם ומתי ובכלל יגיע ״הדבר האמיתי״ - אסקלייד :D

פשוט וקצר- כיום לא ניתן לייבא אקסלייד. לא מאושר לייבוא ע"י משרד התחבורה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...