Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאדה NIVA חוגגת 40 במהדורה מיוחדת

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב בוקי, תודה על הפרוספקט, אבל אין בו ציון מס' דגם. גם בפרוספקט אחר שמצאתי אצלי אין. מעניין.

יעזור לך קוד דגם ממחירון לוי יצחק? יש לי באיזה מקום בבית של ההורים מחירון של 1994.

במחירון דגמי לאדה השונים לא הופיעו כ 21XXX אלא כ לאדה 1500, לאדה סמארה 1300 או 1500, לאדה ניבה 1600.

לכן אני לא בטוח שברישיון רכב הופיע מספר דגם של היצרן.

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מאמין שקוד לוי יצחק יעזור. זאת גם לא שאלה של חיים או מוות, סתם מעניין כי כמו (אני מניח) רבים כאן, אני חובב useless details מוטוריים.

לגבי הטלפון, לכבות חתימה זאת פשוט טרחה. זה לא opt in, כי אם זה היה opt in אף אחד לא היה עושה את זה, או לפחות אני לא הייתי עושה את זה. זאת ברירת המחדל, ובגדול - כל בזבוז זמן, כולל כתיבת פוסט זה, עדיף על משחקי הגדרות.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בזבזתי זמן, זו חתימה שלי [emoji1]

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מעניין, במחיר הנכון (מתחת ל60K) ועם אחריות של 3 שנים אני בטוח שיימכרו לפחות 1000 חתיכות בארץ הקודש.

רק תחשבו שרכב כזה בן 3 יימכר בסביבות ה30K.

עידן

יש לך כבר כלי כזה, נמכר ב-55 אלף, עם מכלולים ותיקים של רנו קליאו וגם מרווחת יחסית - נקראת דאצ'יה סנדרו.

ואפילו מיקרה ידנית אפשר להוציא ב-57 אלף.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאצ'יה סנדרו 4X4?

מה פספסתי?

אין סנדרו 4X4. הוא התכוון למכוניות זולות מבוססות על פלטפורמה של רנו (כלומר דגמי לאדה חדשים בכללי, לא רכבי שטח) ואז נאמר שיש כבר דבר כזה בארץ - סנדרו.

----------------------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בתערוכת מוסקבה שנערכת עכשיו הציגו את הדגם הזה, מדובר בקונספט אבל במקורות שונים ברשת כתוב שהעיצוב הזה כבר אושר וכך בערך תיראה הניבה החדשה בייצור סדרתי (אם היא תיוצר... מניסיון עבר זה יכול לקחת הרבה זמן).

החברה כיום תחת בעלות של רנו ולכן הבסיס הוא דאסטר דור 2. אנשי לאדה מאוד היו רוצים לשמור על המבנה הישן של מערכת 4X4 - הנעה כפולה קבועה והילוך כוח רק שאין מערכת כזאת אצל רנו ופיתוח עצמאי עולה הרבה כסף, אותו כנראה לא ישקיעו.

רוב הסיכויים שהיא תקבל את המערכת של דאסטר - עם הילוך ראשן בעל יחס העברה נמוך ובלי הילוך כוח.

1.jpg3.jpg7.jpg8.jpg5.jpg4.jpg

6.jpg2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מסופק שהניבה תהיה אפילו דומה לקונספט הזה. שינוי עיצוב בניבה הוא חילול קודש לפחות מבחינת המזרח ארופאים. עד עכשיו הניבה הייתה בעלת עיצוב שהוא מעל לזמן ביחד עם הדיפנדר, הג'ימני (החדש) וה - גי וואגן.

לדעתי היו צריכים להשאיר את העיצוב הקלאסי, עם מעט נגיעות מודרניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אם היא תיוצר... מניסיון עבר זה יכול לקחת הרבה זמן).

דווקא את הדגמים האחרונים הם הוציאו יחסית מהר - רנו עשו שם סדר, פלוס יש להם גישה לפול מכלולים של רנו וניסן. אפילו את VESTA, שזה דגם עצמאי, הם הביאו לייצור תוך שנתיים, ואת X-RAY מבוססת סנדרו, הם הוציאו בכלום זמן.

אני מאמין שאת הדגם הזה, כנראה בעיצוב שונה לגמרי, הם יוציאו די מהר, מאחר ויש להם פלטפורמה מוכנה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקווה שלא יחסמו אותי מהפורום על הפוסטים האלו ;-)

בכל מקרה דבר מעניין לדעתי:

לקראת 2020 (43 שנה על פס הייצור) ניבה מקבלת עיצוב פנימי חדש ולוח שעונים מודרני.

שלושה מנופים לשליטה בתמסורת נשארו כמו שהיו - ידית הילוכים, ידית טרנספר High-Low וידית נעילת דיפרנצירל מרכזי.

לניבה המחודשת לראשונה יש כרית אוויר אחת. זה מכיוון שהתקינה המקומית לא מאפשרת למכור מכניות ללא כרית אוויר אחת לפחות. אבל התקינה לא מפרטת איפה צריכה להיות הכרית.

להתאים את המרכב הישן לכרית אוויר בהגה זה דבר מורכב ויקר מאוד. ולכן בניבה המחודשת יש כרית אוויר רק בכסא הנהג. מוזר? - נכון. אבל עדיף על כלום.

זה עדיין רכב אייקוני, עביר וזול מאוד ואין לו תחליף באיזורים מסויימים. מחיר - החל מ 8000 יורו (כ 30 אלף שקל).

niva 2020_1.jpgniva 2020.jpgNiva 2020 interior.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...