Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ גראג' - שרשור מתעדכן

golangti

פוסטים מומלצים

מאז הבית הראשון שקנינו פה לפני 15 שנים תמיד חלמתי על גראג' מדוגם. קירות צבועים, תאורה חזקה, ארונות אחסון ורצפה נקייה. ומכיוון שאני מבלה הרבה זמן בגראג' על הפרוייקטים שלי, יהיה נחמד אם תהיה טלויזיה, מוזיקה ואיזה מקרר לבירות AKA MANCAVE.

מאז, עברנו 3 בתים, ועכשיו נראה שהבית הזה יהיה לטווח הרחוק, וגם הגראג' (לא במקרה) די מרווח, ולכן החלטתי שהגיע הזמן להתחיל את הפרוייקט.

לפני שבועיים התקנתי 6 פלורוסנטים כפולים עם נורות LED (כן אני מבין שמה שכתבתי לא הגיוני אבל אתם יודעים למה התכוונתי), מדהים כמה אור יש עכשיו, אפשר לעבוד לתוך הלילה בלי שום בעיה.

עוד לפני כן החלפתי את הפותחן של הגראג' באחד שקט יותר שאני יכול לשלוט מהסלולרי מכל מקום בעולם, די מגניב ושימושי.

בשלב ראשון אני אצבע את הקירות, החלק התחתון באפור כהה, העליון באפור בהיר ופס אדום באמצע. את הריצפה אני אצפה באריחי פלסטיק לכסות הבטון המוכתם בשמן.

תמונות להשראה אפשר למצוא כאן http://racedeck.com/galleries/photo-gallery/.

האריחים לרצפה אמורים להגיע מחר ואני מתכנן להתקין סופשבוע הבא. למרות שלפרוייקטים כאלה אין סוף אני מתכנן לסיים את הדברים העיקריים עד סוף הקיץ ואת שאר הקישוטים להוסיף בהמשך.

מצורפות תמונות של המצב הנוכחי ותחילת צביעה.

IMG_7517.jpgIMG_7518.jpgIMG_7520.jpgIMG_7524.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוקב.

אני לא יודע מה מלהיב יותר.

הגראז' , הבימר או שניהם יחד...

יש מלא שרשורים בכל מיני פורומים, הפוטנציאל - מטורף.

הייתי שוקל להכניס ליפט ביתי (אם אתה מבצע דברים בעצמך..)

בהצלחה.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק! תרתי משמע.

חלום להחזיק גראז׳ כזה צמוד לבית בארץ, אבל כנראה צריך להיות עמוק בתוך המאיון העליון בשביל להרשות את זה לעצמך.

Sent from my M3s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי זה שואלים אנשים "למה עזבת את ישראל" ?

מעקב קצר אחרי כמה שרשורים של חברי הפורום בגולה והכל נהיה ברור .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, סיימתי קיר וחצי היום, עם שינוי קטן בתוכנית, החלטתי שאני לא רוצה פס אדום וצבעתי בשחור, מה אתם אומרים?

למרות שקשה לראות בתמונה, גם החלק העליון צבוע.

לא יודע מתי יהיה לי זמן השבוע להמשיך, אם לא אז זה יחכה לסופ״ש, וצריך למצוא גם זמן להרכיב את הרצפה מתישהו.

3fdf7924f8d13ada9d97e557e65dcf19.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפה בזה:

Ultimate Motorcycle Garage Series:

רוב הזמן הוא לא באמת יודע מה הוא עושה, אבל התוצאה הסופית נראית מעולה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תענוג. גראז'ים זה סטייה שלי :oops: גם בביתי השקעתי בו וזה פרייסלס.

לגבי הרצפה, שקול צביעת אפוקסי. הבטון אצלך מוחלק וכל מה שאתה צריך זה ניקיון וצביעה, פשוט עם רולר או מגב.

בחניה שלי הרצפה לא היתה כ"כ יפה ולמרות שפינטזתי על אפוקסי מבריק, נאלצתי משיקולי עלות/תועלת ללכת על ריצוף סטנדרטי.

בעבודה הרצפה שלי לא רעה וישר צבעתי שם אפוקסי 1K. העמידות שלו לא רעה אבל בדיעבד הייתי משקיע ב-2K.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...