Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי במוו 320

שימו לב! השרשור הזה בן 2542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי במוו 320 עם צמיגים 255/40r18 מאחורה וצמיגים 225/45r18 מקדימה, הצמיגים הקדמיים הם מישלן ראנפלט חדשים, יש צורך בזוג צמיגים אחוריים ולאחר חיפוש רב נמצאו צמיגי ראנפלאט של פירלי ב 2800 לזוג, מה שגרם לי לשקול להעלות את התקציב ל 4000 ולהחליף את כל ארבעת הצמיגים לצמיגים רגילים ולא ראנפלאט, שכן הם נורא נוקשים ורועשים. אשמח להמלצות על 4 צמיגים במידה המתאימה לי, מעדיף לא לחרוג מ 4000 אלא אם כן זה ממש שווה את זה,כמובן שהמטרה היא לקבל צמיגים ברמה יותר גבוהה מהראנפלט ולא נמוכה יותר.

אשמח גם להמלצה על צמיג רזרבי דק ביותר שיתפוס כמה שפחות מקום בתא המטען (בדומה לקיט גלגל רזרבי של במוו שמגיע עם גלגל ברוחב 135 ועם ספייסר אבל במחיר מופקע ביותר של 350 דולר)

עריכה אחרונה על ידי EuorpeDrop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תציין מה דגם הצמיגים שכן בדקת לגביהם (ומה קיים היום), איך נדע מה להמליץ ביחס אליהם?

אם הצמיגים הקדמיים חדשים, אולי משתלם יותר בכל זאת לרכוש זוג ראן פלאט מדגם זהה לאחור, ובסיבוב הבא להחליף רביעיה?

אם עשית בדיקה מול צמיגיות לגבי הצעה לרביעיה שלמה מאותו דגם צמיגים, וכל מה שעלה זה הפירלי, אז אולי אין לך ממילא הרבה ברירות.

סה"כ, השמות והדגמים המומלצים כשמחפשים צמיגי ביצועים במידות גדולות די חוזרים על עצמם בפורום הזה; מישלין PSS/PS3/PS4/PS4s, גודייר אסימטריק 2/3, קונטיננטל ספורט קונטקט 3/5/6, פירלי פי-זירו למיניהם, ובתחום הזול יותר צמיגים כמו הנקוק K117 וטויו T1 Sport.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Pireli P7 RFT הם מה שבדקתי לגביהם, כיום יש ברידג'סטון RFT שהגיעו מהחברה מאחורה ומקדימה ישנם מישלן PRIMACY FRT, מה שמוריד אותי עוד יותר מעניין הראנפלאט היא העובדה שבמקרה של כשל הצמיג הוא לא בר תיקון ויגרור הוצאה ענקית של 2 צמיגים חדשים,

האם T1 SPORT יהיו שידרוג לעומת הצמיגים הקיימים? (מחיר רביעייה מאוד קורץ-2600)

עריכה אחרונה על ידי EuorpeDrop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הצלחת למצוא רביעיה כזו במידות הנדרשות?

נציג טיירקלאב ענה לך בשרשור שלהם שאין לו סט מושלם לתת לך למעט דגם סיני כלשהו. האם מצאת בצמיגיה צמיגים זמינים?

אם כבר מבית היבואן הנ"ל, הייתי מתעניין יותר לכיוון של הנקוק K117.

דגם שאושר לשימוש כצמיג OEM במספר רכבים אירופאיים/גרמניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הצלחת למצוא רביעיה כזו במידות הנדרשות?

נציג טיירקלאב ענה לך בשרשור שלהם שאין לו סט מושלם לתת לך למעט דגם סיני כלשהו. האם מצאת בצמיגיה צמיגים זמינים?

אם כבר מבית היבואן הנ"ל, הייתי מתעניין יותר לכיוון של הנקוק K117.

דגם שאושר לשימוש כצמיג OEM במספר רכבים אירופאיים/גרמניים.

אכן מצאתי רביעיה מסוג TOYO T1 SPORT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...