Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר להתקין ברכב סאב אקטיבי ביתי?

tsachi1
שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלומר סאב של קריאטיב שקניתי למחשב שלי לא מזמן ועכשיו אין לי שימוש בו... אליו אני יחבר גם 4 רמקולים קטנים שבאים עם הסאב... אפשרי?

אהה ואם כן אז אני לא הולך לחבר אותו למערכת באוטו אלא לאייפוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן עקרוני כן ,אתה צריך אבל ממיר מתח שיעבוד עם המגבר של הסאב

האות שיוצא מהרדיו דיסק יכנס למגבר כמו אל כל מגבר סטנדרטה

הבעיה היא במתחי הזנה, מגבר ביתי צורך 220v ובתוכו יש שנאי שבלאו הכי מוריד את המתח

למתחי הזנה של מגברי הספק (3v-18v) אז אתה מעלה מתח שבמגבר הוא יוריד אותו גם ככה

וצריך גם לבדוק עם איזה זרמים המגבר עובד זה סיפור .

בקיצור אתה סתם תיכנס לפלונטרים ,חבל ,עדיף לחבר סאב+מגבר יעודיים לאוטו

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני קונה סאב + מגבר יעודיים לאוטו... האם אוכל לחבר את האייפוד(מכשיר mp3 ) למגבר?

והאם אוכל לחבר את הרמקולים שיש לי בבית למגבר של הרכב?

וכמה ישלה מגבר + סאב ברמה סבירה+?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני קונה סאב + מגבר יעודיים לאוטו... האם אוכל לחבר את האייפוד(מכשיר mp3 ) למגבר?

והאם אוכל לחבר את הרמקולים שיש לי בבית למגבר של הרכב?

וכמה ישלה מגבר + סאב ברמה סבירה+?

1.בקשר לחיבור מכשיר אייפוד למגבר התשובה היא כן ,חשבתי על זה גם ,זה אפשרי אתה צריך מתאם ממחבר ג'ק סטראופוני לשני מחברי rca שיכנסו למגבר.

2.הרמקולים שיש לך בבית הם לרוב בעלי התנגדות של 6-8 אום ,המגבר ברכב מעביר זרם שנועד לרמקולים של 4 אום ,ככה שזה לא יעבוד כל כך טוב ,וותר על זה .ניסיתי בעברי הרחוק ,לא שמעו טוב .

3.סאב פיוניר+תיבה יעלו 500 ש"ח,+מגבר מונובלוק הכי זול שמצאתי היה של dhd ב-700 ש"ח

לא מכיר אותם ,בלי מגבר איכותי הסאב יעשה הרבה רעש אבל יתן צליל באס מרוח.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה מגבר זול... אני ישקיע את הכסף אם צריך...

כמה עולה מגבר נורמלי?

ואתה אומר שברמקולים הביתיים לא ישמעו טוב אז אני צריך גם רמקולים...

אז כמה בערך אני צריך להשקיע בהכול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בשביל סאב מגבר ורמקולים כמה אתה צריך שניים קדמיים +שניים אחורים או רק זוג אחד אחורי או קדמי

זה יכול להיות בין 2000-2500 ברמה סבירה ביותר...

אתה יכול לקנות רמקולים קדמיים ואחורים של פיוניר +סאב פיוניר כמו שהציעו ומגבר בסביבות ה1000 שקל זה יעלה לך בסביבות ה2000 שקל ולחבר את הקדמיים למכשיר והאחורים ומגבר עם הסאב

ואם אתה רוצה משהו קצת יותר טוב אז תקנה קומפננט של מאגנט או מורל ואז אתה יכול לחבר את הקומפננט למגבר עם הסאב ואחורים ומכשיר...

אבל זה טלוי בכמה כסף יש לך וכמה אתה רוצה להשקיע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...