Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת חשמל מוגזמת בצורה מטורפת.

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יכול לספר רק מניסיוני. כאמור, איני זוכר חשבון של פחות מ-1200 ש"ח ובמשך הרבה שנים חשבונות של 1600 ש"ח לחודשיים היו השגרה. אני מדבר על לפחות 10 שנים, אולי 20, אבל זה מתוך הזכרון. איני שומר חשבונות יותר משנתיים, כולל דוחות כרטיסי האשראי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, אבל המרכזי עבד מעט מאד - גם בגלל הגיאוגרפיה (הדירה הקודמת היתה בגובה 400 מ' על רכס הכרמל, עם רוח מצויינת. עכשיר 200 מ' יותר נמוך, פחות רוחות ובעיקר סגירת חלונות בגלל הרעש מפרויד). המזגנים החדריים שיש לי כעת פועלים הרבה מאד שעות, בחופשות יש שני מזגנים שפועלים כמעט 24/7, ואלה דווקא שני הישנים ביותר, ומשך לא מעט שעות פועלים עוד אחד או שניים.

זה לא רק כמה זמן המזגנים פועלים, זה כמה זמן המדחס בפעולה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למאוורר תיקרה.

שימוש והחלפה של מזגנים מרכזיים למזגנים חסכונים.

הצללה (חיצונית עד כמה שאפשר) של חלונות פונים לשמש.

ניקוי יסודי של הדוד והחלפה לפלנג' מהיר וניקוי של הקולטים. יכול לקצר את החימום מים משעה וחצי לחצי שעה לדוד שלם.

אצלי הצללה של חלון ענק. על ידי רשת צל. (לא הכי יפה ) אבל זה זמני.

החליפה את הצורך להדליק מזגן ש1.5 כ"ס למשך חצי מהיום.

והדלקה של מאוורר רצפה של 50 וואט בשביל להכניס אווירר לבית .והטמפרטורה בבית עומדת על 28.

אחרת אנחנו מגיעים ל32 בקלות

ההפרש הכספי

מזגן זה בערך 100 שקל לחודש.

המאוורר זה בערך 8 שקל לחודש.

לפי שימוש של 6 שעות מזגן. מול 12 שעות מאוורר.

ולפי 22 ימים בחודש.

עריכה אחרונה על ידי Soundman

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק כמה זמן המזגנים פועלים, זה כמה זמן המדחס בפעולה.

מובן. לכן ציינתי את הנושא הגיאוגרפי: הדירה הקודמת היתה באזור עם רוחות נוחות (עד שהוקמו סביבו עוד כמה מפלצות שחסמו את הרוח) שקיררו את הבית שעות רבות, וכל עוד לא שרר שרב כבד לא היה צורך במיזוג. הדירה הנוכחית עדיפה מבחינות רבות, אבל היא נמצאת במפנה מערבי, מה שגורם להתחממות רבה על ידי השמש בשעות אחה"צ, מה שמצריך סגירת תריסים ומיזוג שעות ארוכות. כאשר יש רוח היא גורמת לטריקת הדלתות ואפקט הצינון שלה אובד. לכן המזגנים פועלים שעות הרב היותר רבות, ומן הסתם המדחסים בהתאם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק ההפך. 26/27 מעלות אני יכול לישון טוב. נמוך יותר, לא מצליח. (בדרך כלל מעדיף לישון ללא מזגן) גם בסלון אני לא מוריד מתחת ל 27 מעלות. (שיש אורחים, אני מוריד מעלות)

זה משהו אישי. גם ברכב מזגן חזק מידי או מכוון ישירות אלי מפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומן הסתם המדחסים בהתאם.

הכוונה להבנתי בהערה לגבי המדחסים היא:

כאשר מזגן מכוון על 25 מעלות, המדחס עובד קצת ומפסיק, וחוזר לעבוד בפרקי זמן יחסית קצרים.

כאשר מזגן מכוון על 22 מעלות, הוא עובד יותר זמן, וגם בפרקי זמן יחסית קצרים.

כאשר מזגן מכוון על 16, המדחס עובד הרבה זמן וכמעט שלא מפסיק.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז שים לב, מזגן המכוון ל- 16 מעלות (או כל אחת שהיא מתחת ל- 20) עובד קשה מאד, צורך הרבה אבקת חשמל ועלול להקפיא את המעבה (או משהו אחר? לא זוכר כרגע).

חוץ מזה - מיותר. הרי בחיים לא תגיע בחדר ל- 16 מעלות, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מטיף למקהלה, ידידי :wink:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ!

הגיעו עוד כמה חשבונות הזויים אז הזמנתי מונה חכם והתקנתי אחרי הפחת כדי לא לסמוך עליו כאביזר בטיחותי:

US $38.52 18%OFF | OPEN 2P Remote control Wifi Circuit Breaker /Smart Switch/ Intelligent Automatic Recloser overload short circuit protection

https://s.click.aliexpress.com/e/QRFiM64

כעת יש לי מעקב הדוק על הצריכה בבית.6ecd2cf6a82b7d8cdaa89709dc0db5a4.jpg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לבדוק את המעגלים במטבח, ההיגיון שלי אומר שיש שם פוטנציאל לצריכה גדולה: מקרר שעובד שעות נוספות לא לצורך (מערכת בקרה יצאה מיציבות), או שהמטפלת מכינה הרבה אוכל או שותה הרבה קפה, או לחילופין יש בר מים שעובד גם הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווואו, שנתיים עברו מאז שפתחת את השירשור,

כולם חושבים שיש בעיה במונה/במקרר/בכריים,

התשובה שלך היתה באיך שפתחת את ההודעה הראשונה " איך שהתחילה לעבוד המטפלת החשבונות חשמל עלו בצורה דרסטית ",

ועוד משהו נעשה חשבון קטן : החשבונות חשמל עלו מ150 שח ל800 שח

650 שח ל24 חודשים , שילמת עד עכשיו יותר 15000 מהצריכה הקודמת,

מקווה שלסבתא יש פנסיה טובה,

תודה רבה ושבוע טוב

:)

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...