Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית חסכונית ובטיחותית ב-130K

רז סקלס
שימו לב! השרשור הזה בן 2573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הצרכים שלי: אני נוהג בסביבות 24.000 ק"מ בשנה.

צריך מכונית חסכונית בבנזין, דרגת זיהום מקסימום 6, דרגת בטיחות 6 (או יותר חחחח).

אני צריך תא מטען שאוכל להכניס בו מגבר גיטרה בינוני בגודלו, גיטרה וגם תיקים.

מבחינת תקציב, בסביבות 130,000 ש"ח עם גמישות מסויימת.

אני לא מומחה מכוניות אבל בדקתי קצת בעצמי ורציתי את דעתכם על:

טויוטה קורולה או טויוטה אוריס הייבריד והייתי שמח להצעות נוספות על מכוניות שיכולות להחזיק מעמד בלי לראות מוסך הרבה שנים.

תודה רבה :-)

עריכה אחרונה על ידי רז סקלס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

הצרכים שלי: אני נוהג בסביבות 24.000 ק"מ בשנה.

צריך מכונית חסכונית בבנזין, דרגת זיהום מקסימום 6, דרגת בטיחות 6 (או יותר חחחח).

אני צריך תא מטען שאוכל להכניס בו מגבר גיטרה בינוני בגודלו, גיטרה וגם תיקים.

מבחינת תקציב, בסביבות 130,000 ש"ח עם גמישות מסויימת.

אני לא מומחה מכוניות אבל בדקתי קצת בעצמי ורציתי את דעתכם על:

טויוטה קורולה או טויוטה אוריס הייבריד והייתי שמח להצעות נוספות על מכוניות שיכולות להחזיק מעמד בלי לראות מוסך הרבה שנים.

תודה רבה :-)

אני חושב שג'אז חדשה תענה על הדרישות.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שהונדה ג'אז היא המכונית הכי אטרקטיבית עבורי מבחינת....שם המכונית אבל קראתי שהביצועים שלה לא משהו ושהמנוע חלש יחסית. הכינוי שלך מאוד לי מורגן. יש קשר לג'אז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי איוניק יכולה להתאים, וגם קיה נירו שתיהן עם תא מטען גדול, חסכוניות ועם מערכות בטיוחת מקוריות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכיוון של אוריס היברידית סטיישן נכון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שהונדה ג'אז היא המכונית הכי אטרקטיבית עבורי מבחינת....שם המכונית אבל קראתי שהביצועים שלה לא משהו ושהמנוע חלש יחסית. הכינוי שלך מאוד לי מורגן. יש קשר לג'אז?

הביצועים סבירים כשלוחצים חזק או משלבים למצב ספורט, גם אם הדבר מלווה ברעש מהמנוע. 12 שניות מאפס למאה, היא תסחוב העליות היטב אבל תפסיד למתחרות המוגדשות ביציאה מהמקום. צריכת הדלק שלה לעומת זאת -אליפות.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכירו פה את האיוניק והיא באמת נשמעת מתאימה מאוד, גם מבחינת החסכון בדלק (היברידית חסכונית), גם מבחינה בטיחותית (רכב בטיחותי מאוד פאסיבית בנוסף לארסנל די נדיר של מערכות בטיחות אקטיביות מודרניות), גם מבחינת מקום האחסון (רכב לא קטן עם תא מטען גדול) וגם מבחינת המחיר.

הקיה נירו דומה (מכלולים זהים) אבל מעט פחות מאובזרת ומגיעה עם אחריות קצרה בשנתיים ביחס לאיוניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנירו הרבה יותרנוחה מהאיוניק, כיוון שהיא מצויידת בצמיגים שפויים ולא בחתך ספורטיבי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעות מבחן בשתיהן ואני ממש לא יכול להגיד שהנירו היתה "הרבה יותר נוחה" כמו שאני לא יכול להגיד שאיוניק היתה הרבה יותר ספורטיבית. האיוניק נסעה יפה ונוח, המתלים/צמיגים גיהצו את הדרך יפה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...