Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים 205/50/17 למאזדה 3 1.6 2008.

שימו לב! השרשור הזה בן 2570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

הגיע הזמן להחליף צמיגים ברכב שלי, כרגע מורכבים עליו צמיגים של דנלופ מסוג sp sport fm800. האמת למרות שאין עליהם הרבה ביקורות די הייתי מרוצה מהם.

בפנצ'רייה שלי (מקום אמין ומקצועי מאוד) המליצו לי ללכת על goodyear eagle f1 asymmetric 3. לטענתם מדובר בצמיג הרבה יותר טוב מכל בחינה וגם מבחינת אחיזה ביבש וברטוב (שניהם דרוג A באחיזה ברטוב).

הבעיה היא שהם די יקרים ביחס לדנלופ וגם לפי האתר הבא הדנלופ טובים יותר בכל מצב (לא יודע עד כמה האתר אמין) :

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/Eagle-F1-Asymmetric-3.htm - גודייר.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Dunlop/SP-Sport-FM800.htm - דנלופ.

מה לדעתכם עדיף? ואיזה עוד צמיגים מומלצים כדאי לי לשקול? הכי חשוב לי זה אחיזה ביבש ורטוב - התנהגות - שקט - פידבק - צריכת דלק - נוחות. (לפי סדר יורד).

אציין שלא תמיד הצמיגים אצלי עוברים חיים קלים*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אלה שני דגמים שונים - דנלופ צמיגי נוחות וגודייר צמיגים ספורטיביים. אם הנהיגה שלך מנהלתית, אין טעם לשלם סכומים גבוהים עבור assymetric 3. הם גם נשחקים יותר מהר ורועשים יותר מאשר צמיגי נוחות. בכללי, המידה הזאת לא זולה. אבל לדעתי יותר נכון לך לקנות Dunlop bluresponce ( דגם עדיף על FM800 ), Goodyear efficient grip perfomance או continental conti premium contact

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדנלופ הם צמיגי נוחות? דווקא חשבתי שהם נחשבים לצמיגים ספורטיביים...

בעיקרון, כמו שאמרתי הצמיגים אצלי לא תמיד עוברים חיים קלים. כלומר כמובן שרוב הנסיעות בצורה מוחלטת הם מנהלתיות ועדינות, אבל מצד שני יוצא לי גם פעם ב... לקרוע אותם. למשל הסט העכשווי שלי נמצא על הרכב רק קצת פחות משנתיים (ופחות מ-25 אלף ק"מ).

כמו שאמרתי הכי חשוב לי בצמיגים זה אחיזה (ביבש ורטוב) והתנהגות. אחר כך כל השאר לפי הסדר שציינתי בהתחלה.

העדיפות שלי היא לצמיגים ספורטיביים. לפי דעתך ובהתחשב בהעדפה, הצמיגים של גודייר יתנו לי מענה טוב יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם שהיה לך FM800 לא דגם ספורטיבי. Dunlop sport maxx או fastresponce אלה הדגמים הספורטיביים של היצרן הזה ( שקורא לכל הדגמים שלו sp sport ).

בכל מקרה, אם האחיזה משופרת הרבה מעל הנוחות ואורך החיים בסדר,עדיפויות, Goodyear f1 assym 3 יתנו לך את מה שאתה מבקש, הרבה מעבר Dunlop FM800.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה :-).

יש עוד דגמים טובים בסגנון הזה שאתה ממליץ עליהם? טווח מחירים של כ-500 ש"ח לצמיג (עם גמישות אפשרית למעלה בשביל צמיג טוב יותר).

ואיך האתר שצירפתי? אמין? לפי מה שאני רואה כל צמיג שאני בודק, מקבל שם ציון נמוך מה-FM800. קצת מוזר בהתחשב בזה שחוץ מבאתר הנ"ל אין שום מידע על הצמיג הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג ספורטיבי בתקציב שלך הוא toyo t1 sport

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=1639&cs=1&diameter=8&aspectRatio=12&width=18

Dunlop sport maxx יעלה

מעל 600 שקלים .

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=992&cs=1&diameter=8&aspectRatio=12&width=18

זה צמיג מעולה

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4640&cs=1&diameter=8&aspectRatio=12&width=18

וזה עוד יותר טוב

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4671&cs=1&diameter=8&aspectRatio=12&width=18

האתר שצירפת הוא חוות דעת של משתמשים רגילים, ול FM800 יש רק 4 תגובות.

שים לב לקוד עומס ומהירות - במידה שלך יש מגוון משניהם.

יש לך רישום ברישיון הרכב או מדבקה עם הקודים?

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוד מהירות פחות קריטי - תתייחס יותר לעומס. בכל מקרה, הגודייר צמיג מעולה. מה המחיר לסט של רביעיה?

אגב, לפני מספר חודשים רכשתי רביעיית מישלין PS3 טרייה (חצי שנה) במידה הזו במחיר של 600 שח לצמיג, אצל אנטון ביפו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

המחיר שהציעו לי על רביעייה הוא בסביבות ה-2,200 (אם אופציה לדבר על מחיר במידה ואלך עליהם). על הדנלופ פחות 400 ש"ח בערך...

מישלין ידועה כחברה מצוינת, 600 ש"ח לצמיג זה קצת יקר לדעתי (כשמדובר סך הכל במאזדה 1.6) אם כי עדיין ריאלי. השאלה אם הוא יותר טוב מהגודייר, והאם הוא שווה את ההפרש?

הדנלופ שיש אצלי כרגע הם באמת לא רעים בשביל שימוש סביר פלוס, אבל הם כן מרגישים לי אמצע הדרך. בגלל זה אני כבר מעדיף ללכת לכיוון הצמיגים המדוברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לשלם יותר על מישלין.

לדעתי, גם גודייר ספורטיביים ב 550 שקלים זה אוברקיל לרכב שלך.

הייתי קונה toyo t1 sport - הם סוגרים את כל הנושא של האחיזה לרכב שלך וגם לא נגמרים מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגודייר ב2200? תן לי את המספר ליצור איתם קשר, אני רוכש רביעיה סתם ככה שתהיה לי בצד :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...