Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לראשונה הותקן אצלי דוד שמש/חשמלי חדש עם וסת מערבל

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בדוד של אמישראגז ולפי התקן הרכיבו לו את המערבל הנ"ל, שבא למנוע כוויות. המערבל מכויל ל- 50 מעלות. אני מבקש לדעת האם יש אפשרות שליטה עליו והאם ניתן לשנות הכיול שלו למעל 50 מעלות? נגיד 55 או 65?

צירפתי תמונות של המערבל שלא מצאתי אגב ברשת. אני יודע שיש בשוק את המשגיחום של שגיא ועוד אחד מתוצרת איטליה.

אגב - דעתכם לגבי הדוד שלהם?

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב עליו adj 40-50

נסה לראות אם אפשר לסובב את החלק הכחול, בדומה למשגיחום, אבל נראה ש-50 זה המקסימום.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהכניסו את זה לתקן היו הרבה ויכוחים בין בטרם שרצה למנוע כויות ודרש 50 מעלות לבין משרד הבריאות שפחד לגיונלה ורצה 60 מעלות. אישית הייתי הולך על הגבוה יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות שצרפת נראה ש 50 מעלות כפי שנכתב מקודם זה הגבול העליון. מדוע אתה מעונין להעלות את הסף החום העליון, הרי לרחצה גם 50 מעלות גורמים בוודאות לכויייה. לא הסברת אם הכוונה להשתמש במים החמים לרחיצה בלבד, או שיש לך כוונה לעשות שימוש נוסף במים החמים, מעניין.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...