Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה למצובישי ספייס סטאר.

28Neo
שימו לב! השרשור הזה בן 2575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה לכל חברי הפורום שעזרו לי מאוד בהחלטה איזה רכב לרכוש, החלטתי ללכת על ספייס סטאר

(תודה מיוחדת ל yulianx

).

מצאתי דרך אלבר רכב שנת 2013 חברה, נהג יחיד עם 86K ק"מ ב37K ש"ח

אשמח לשמוע את דעתכם על המחיר, על התוצאות בדיקה, וכן מה עוד לשים לב לפני שאני מבצע את הרכישה,

תודה רבה!

IMG_20170331_140346.jpg

IMG_20170331_140422.jpg

IMG_20170331_140441.jpg

IMG_20170331_140501.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש נוריות של כריות אוויר דולקות? מה קרה למושבים? איזה בלאי מדובר? צמיגים ומצבר ישנים גם כן - לא נשמע כמו מציאה גדולה,

נשמע לא שמור במיוחד, אם זה בדיקה של חברת הליסינג אז בבדיקה שלך יהיה הרהיותר בעיות!.

חבר המלצה שלי לחפש אחת פרטית - תשאיר את הרכבי ליסינג השחוטים האלה למישהו אחר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו קריטי למעט נורית כרית שדולקת,את זה צריך לבדוק.

צמיגים ומצבר זה בלאי טיבעי.

יש קרעים במושבים?

לגבי מחיר בדקת כמה עולים רכבים כאלה ביד 2?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה היא שלי, הנורה של הכריות אוויר זה כנראה בגלל הגלגלים והצורך בכיוון פרונט (זה מה שהבודק אמר), באלבר אמרו שזה משהו במחשב ושהם יתקנו את זה, יש איזה קרע קטן במושב לא משהו רציני, מצבר אני יקבל חדש, וגלגלים או שיחליפו לי או שיורידו לי 1000 ש"ח.

איך הכי כדאי לבדוק למה הנורה של הכריות אוויר דולקת, מוסך?

פרטי לא מצאתי משהו נורמלי במחיר הזה, (שהוא המקסימום שאני יכול להוציא) השאלה עד כמה הרכב באמת נראה "שחוט", ועד כמה זה נורא שהוא היה בבעלות חברה/ליסנג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהנורית שצריך לבדוק במוסך עי חיבור למחשב לא ניראה שיש משהו חריג.

מה מצב החיצוני?

בדקת היסטורית טיפולים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורית כרית אוויר בגלל צורך בכיוון פרונט? אלבר ידאגו לאפס?

נשמע לי קשקוש מוחלט(לא שמעתי בחיים מצב שבגלל כיוון פרונט נדלקת נורית כרית אוויר, באופן כללי לרכב כזה הבדיקה נקייה מידיי והייתי חושד שהמכון עובד יד ביד עם המגרש).

יש לך היסטורית טיפולים במוסך מורשה? או שזה טופל במוסכים של אלבר? בכל מקרה את הבדיקה המלאה של מצב כריות האוויר אתה מבצע רק במורשה ואתה מתקן רק שמה - אם הרכב טופל אצל אלבר זה נורה אדומה לברוח.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתקנו תקלת כרית אויר ( לא מוצא קשר בין גלגלים/כיוון פרונט לנורה דלוקה ). מצבר מ 2013 מקורי - החזיק יפה מאוד. תיקח זיכוי לצמיגים + כיוון פרונט ותקנה צמיגים מחברה מוכרת בתוספת קטנה - אחרת חברת ליסינג תרכיב לך צמיגים סיניים הכי זולים שקיימים.

הם נותנים אחריות על מנוע, גיר, מזגן והגה? תדרוש מהם גם אחריות על תיקון כרית אויר ( כדי שלא יאפסו תקלה במוסך והנורה שוב תידלק אחרי זמן מה ). תיקוני פחחות וצבע זה מצב רגיל ברכבי ליסינג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב החיצוני נראה טוב, לא רואים איזה בעיה מיוחדת, אין לי הסטורית טיפולים, אני יכול לבדוק את זה בכל מוסך מורשה?

אין חשש שהמכון עובד עם אלבר, הוא מרוחק מאוד מהסניף, ואני מכיר מישהו שעובד שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיעוד הטיפולים תדרוש מאלבר כי למוסך אסור למסור מידע למי שאינו בעל הרכב, ובכלל לא בטוח שהטיפולים בוצעו במורשה - רוב הסיכויים שטיפלו ברכב במוסך רגיל שעובד עם אלבר. אתה לא רואה שום דבר חיצוני כי הרכב עבר השבחה - הכל כתוב לך בבדיקה מה שעבר על הרכב לפני ההשבחה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, כבר ברגע שראית נורית כרית אויר דולקת, לדעתי היה עליך לקום וללכת. מילא אם היה מדובר באקזמפלר מבוקש במצב שמור מפרטי, אבל בסה"כ מדובר בפחנוע ליסינג שכנראה התייחסו אליו כפח אשפה, אז למה לך להתעסק עם זה? המשך הלאה לרכב הבא. לדעתי בתקציב שלך אתה יכול למצוא רכבים לא רעים מפרטי, גם במחיר של ירידה בשנתון.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...