Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה סליקה 1992

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 2153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יכול לענות עד שלא נבין אם זה מתאים לפורום אספנות...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה לא מתאים? שרדו מעט מאד מהדגם הזה והוא גורם לך לסובב את הראש כשהוא עובר. ערך אספני בטח שיש ועוד 5 שנים גם יגיע לסטטוס הזה.

חוץ מזה, יש מדינות שאפשר לרשום מכוניות גם מגיל 20 כרכב קלאסי. פה צריך לומר תודה שבכלל יש הגדרה כזו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.קי.

אז סיפור המעשה, אחרי שנמכרה הסוד, היה קצת שקט מדי ברחוב. אישתי אמרה איזה משפט מעורפל שממנו הבנתי שיש קארדבלאנש לעשות מה שבא לי. התכתבתי עם כמה אנשים שמפרסים כאן באתר מכוניות מיוחדות, אבל זה לא הבשיל לכדי עסקה. ואז, ביום בהיר אחד, עלתה מודעת מכירה לפייסבוק על טויוטה סליקה. שוחחתי עם הבעלים, אחלה בחור, ואחרי יומיים הצפנתי לראות את הרכב. עברו עוד יומיים והרכב הגיע אלי הביתה, בעזרתו של חבר האתר caveman.

יש המון מה לסדר ברכב, אבל השורה התחתונה היא שהוא משעשע אותי.

הוחלף סט צמיגים, הוזמנו מחו"ל חלפים שונים שהגיעו היום (הוזמנו דרך בחור בשם רביב שעושה בעצמו את כל הייבוא - מומלץ מאוד)

בפסח ניקח אותה למוסך לבצע הרבה עבודות שלהערכתי ישפרו מאוד את מצב הרכב.

הרכב מודל 93', יד 17,000 בערך, ולמרות זאת נושק ל 200,000 ק"מ מלמטה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תתחדש.

אהבתי מאוד את הסליקות האלו כשהיו חדשות. הן יובאו עם מנוע 2 ליטר, 156 כ"ס וגיר ידני בלבד. הסיבה העיקרית שיובאו(בכל זאת, יוניון מוטורס...) היתה עסקה עם מפעל הפיס, בדומה לעסקה של אלפא-רומיאו עם הספיידרים ב-1988.

לפי הפגוש הקדמי השונה זה נראה דגם אמריקאי מיבוא אישי. בנוסף, גם צביעת הגג מוזרה.

נשמח לשמוע עוד פרטים.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הפגוש הקדמי השונה זה נראה דגם אמריקאי מיבוא אישי. בנוסף, גם צביעת הגג מוזרה.

הגג היה לבן במקור. צבעו בשחור. אני לא אוהב את זה ולא מן הנמנע שהוא יחזור להיות לבן חזרה.

לי נראה שהרכב הגיע ביבוא סדיר. מספר הרישוי שלו תואם את המספרים של טויוטה מתחילת שנות ה 90' , וקרוב מאוד לכמה סליקות אחרות בהן נתקלתי.

לגבי עבודה על הרכב, אז יש, והרבה:

החלפה מלאה של הקפיצים והבולמים, החלפת הסוויץ' של הרכב, טיימינג, ענייני אגזוז , לסדר מזגן, מד סל"ד לא עובד, רדיאטור החימום הפנימי מנותק, דפיקה קטנה ומכוערת בצד ימין ועוד. חלק אני אסדר מהר, וחלק לא.

אני רוצה במקביל לעשות שטיפה רצינית לרדיאטור, ולהחליף לנוזל קירור איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגג היה לבן במקור. צבעו בשחור. אני לא אוהב את זה ולא מן הנמנע שהוא יחזור להיות לבן חזרה.

לי נראה שהרכב הגיע ביבוא סדיר. מספר הרישוי שלו תואם את המספרים של טויוטה מתחילת שנות ה 90' , וקרוב מאוד לכמה סליקות אחרות בהן נתקלתי.

לגבי עבודה על הרכב, אז יש, והרבה:

החלפה מלאה של הקפיצים והבולמים, החלפת הסוויץ' של הרכב, טיימינג, ענייני אגזוז , לסדר מזגן, מד סל"ד לא עובד, רדיאטור החימום הפנימי מנותק, דפיקה קטנה ומכוערת בצד ימין ועוד. חלק אני אסדר מהר, וחלק לא.

אני רוצה במקביל לעשות שטיפה רצינית לרדיאטור, ולהחליף לנוזל קירור איכותי.

רגע.... זה לא טויוטה, רכב שלא מתקלקל [emoji23]

שיהיה בהצלחה, ניראת מענינת מאוד.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הצביעה של הגג נראית מוזר מאד כי השאירו את הדלת האחורית לבנה ובתפר איפה שנגמר השחור יש מין קו קעור לא ברור. לדעתי עדיף להחזיר ללבן או לעשות כמו שצריך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אספנות או לא, אגדית לחלוטין.

לגבי הגג - אני אוהב גג שחור מבריק על רכב לבן ופה זה משתלב יפה מאד.

תודה. גם לדעתי. למרות שזה מנוע 2.0 ליטר ידני ולא גירסת גרופ B.

לגבי הגג, זה כנראה עניין של טעם. לדעתי אם כל הרכב היה לבן הוא היה 'שלם' יותר.

הצביעה של הגג נראית מוזר מאד כי השאירו את הדלת האחורית לבנה ובתפר איפה שנגמר השחור יש מין קו קעור לא ברור. לדעתי עדיף להחזיר ללבן או לעשות כמו שצריך.

בדיוק, אבל לא רק. כשאני מסתכל על תמונות של סליקות מהאינטרנט, אז חוץ מצביעה שתשחזר את גירסת הראלי (ואז זה די פאטתי), צבע שלם מאוד מתאים לרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ידידי, קנית רכב מיוחד מאוד. תהנה וסע בדרכים טובות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...