Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה סליקה 1992

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 2153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזכרתם נשכחות,

היא עדיין קיימת. משעשעת יותר (אותי) או פחות (את אישתי), תלוי איך מסתכלים על זה.

לפעמים אני לוקח אותה לעבודה בלוד שלא תתעצב לה בחניה. מפאת מחסור בזמן אני כמעט ולא נוסע איתה.

הוחלף רדיאטור הוחלף מאוורר, מעבר לזה לא ממש היה לי זמן בשבילה.

עוברת טסט באופן מסודר.

מושבים קדמיים פורקו והופשטו, עברו כביסה ותיקון קרעים. (בוב)ספוג חדש הוכנס איפה שהיה צריך.

ת'כלס הרכב יכול לשמש לדיילי לחלוטין.

לפעמים מגיע איתה למפגשים בשפיים, אבל מתבאס עם הקארינה קופה הזו, ליד המכוניות היפות שיש שם.

הגג עדיין לא נצבע.

שורה תחתונה - חיה ובועטת.

תודה על התזכורת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה! משמח לשמוע! כשלי לא היה זמן וכסף לצערי מכרתי ולא השארתי את הרכב בשימוש מינימלי, היום אני מתבאס מזה!

שמור עליה ואל תשכח לעדכן!

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

לא. הפעם זה אני.

הרכב נסע אולי 500 ק"מ מהטסט הקודם.

אם אני צריך לקחת רכב שאינו הרכב של העבודה, ברירת המחדל היא הלנדקרוזר.

הסליקה נסעה כמה פעמים מרמת השרון לשפיים למפגש אספנות בשישי וחזרה, אולי פעמיים לקחתי אותה לעבודה כדי שלא תתיבש בבית.

חבל עליו. אם אני לא משתמש בו - צריך להיפרד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...