Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול יבואן מייבש כביסה שלא מצליח לפתור תקלה - המכונה עדיין באחריות

kookoo
שימו לב! השרשור הזה בן 2556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיי שזאת פעם ראשונה שאני כותב פוסט כזה, מצד שני זאת פעם ראשונה אצלי שחברה לא מצליחה במשך חודש וחצי לתקן מוצר באחריות - .

בנובמבר רכשנו מייבש כביסה, בחודש פברואר המייבש הפסיק לעבוד ומאז לא מצליחים לתקן אותו, מה לא עברנו...

הטכנאי מגיע מהר, אין מה להגיד, גג 3 ימים והוא אצלך בדיוק כמו שכתוב בחוק אבל פה נגמרת הקייטנה:

בכל שיחת טלפון ציינתי את הקוד תקלה שהמכונה מציגה ועדיין אף אחד מ3(!) הטכנאים שהיו אצלי בבית לא ידע מה הקוד תקלה, 2 מהם בכלל נשלחו לבדיקה ללא מידע כלל שישנו קוד תקלה! אז מה היה לנו?

טכנאי עושה איפוס והולך.

טכנאי מחזק חיישן והולך.

טכנאי מחליף חלק והולך.

אף אחד מהם לא טרח להקדיש 20 דקות להמתין ולראות אם המכונה חזרה לעבוד.

נקבע טכנאי רביעי, ליום רביעי בשעות שבין 8 ל 12, באותו יום רביעי בשעה 11:30 אני מקבל טלפון: החלטנו שאין טעם לשלוח טכנאי, בוא נתאם איסוף למעבדה, הכי מוקדם יום שני. אני לא אתעכב על זה שנאמר לי שישתדלו שאקבל את המכונה עד סוף אותו השבוע ולאחר מכן התשובה השתנתה ל"אנחנו מחויבים אך ורק ל7 ימי עסקים", אני כן אתעכב על זה שקיבלתי את המכונה לאחר 9 ימי עסקים(שעה 8 או 9 בערב של יום חמישי שבוע לאחר מכן).

תנחשו מה רבה פליאתי הייתה כאשר הפעלתי את המכונה וגיליתי שאמנם אין יותר קוד תקלה, אבל היא לא מייבשת כמו שצריך!

חודש וחצי הסאגה הזאת נמשכת!

חודש שמבטיחים שמנהל יחזור תוך 24 שעות והוא לא חוזר!

5 ימי עבודה שהפסדתי!

והמכונה עדיין לא עובדת!

מכונה של 3,000 שקלים, התקלקלה אחרי 3 חודשי עבודה וזה מה שאני צריך לעבור...

ב22 למרץ נפתחה פניה במועצה להגנת הצרכן, עד לרגע זה הסטטוס "פנייתך הועברה לגורם בחברה לצורך קבלת תגובה".

מה אני עושה עכשיו?

עריכה אחרונה על ידי kookoo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לעורכי הדין בפורום- האם הוא יכול לירכוש מכונה אחרת וללכת איתם לתביעות קטנות שיזכו אותו על המכונה המקוללת+ עוגמת נפש וכו'?

כי בינתיים ניראה שמימוש האחריות עולה לך כמו עוד מכונה חדשה.

אגב, אפשר לדעת את המותג/קוד תקלה?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...