Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[Seat Leon 1.2 TSI Vs Seat Leon FR [2013 - מראה חיצוני

asafregev
שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתכנן לקנות סיאט ליאון בקרוב.

אני מתלבט עם לקנות את דגם ה-Tsi או ה-FR.

אני יודע שהכ"ס ביניהם עצום - לקחתי את זה בחשבון, ועוד כמה מאפיינים (מחיר!)

אני זקוק לעזרת החברים כדי לברר את הפן של המראה החיצוני של הרכב, בבקשה מי שמבין תפרטו לי:

1) האם עיצוב הפח/מתכנת (דלתות,מכסה מנוע, גג וכו'), מעוצבים באופן שונה בין 2 הדגמים ?

2) האם הפנסיים האחוריים / הקדמיים מעוצבים באופן שונה ב-2 הדגמים ?

3) בנוגע לפנסים, אני כימעט בטוח שכן. ואם כן, כמה יעלה (סדר גודל) להחליף את הפנסים של ה-Tsi כדי שיראו כמו של ה-FR והאם זה אפשרי?

[ב-2 הדגמים מדובר בדגם החדש של 2013+]

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אכן ישנם פה ושם שינויים, כמו שאיליה ציין אתה מדבר על שני דגמים הסטייל והFR בגדול הFR מגיע יותר מאובזר,חישוקים מוגדלים, ריפודים שונים, כיסאות מעט חובקים יותק, פנסי לד מלאים מנוע חזק יותר,מולטימדיה מעט מתקדם יותר ועם יותר רמקולים ואולי עוד כמה תוספות בטיחות וגימיקים.

2.כמו שיינו קודם לכן, כן, בFR הפנסים הינם לד מלא.

3.חקדים אתה תוציא המון כסף(יגיע לאיזה 10K אולי) אם תחפש תחלופי/פירוקיה אני משאר שתצליח להסתדר אולי על כמה אלפים,מה שיותר אמור להתריד אותך זה אם הפנסים מתאימים פיזית ששם לדעתי תהיה אולי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תודה על התגובות.

כן אני מודע לכל ההבדלים במנוע,עיצוב, ופיצ׳רים נוספים, ושאלו 2 דגמים שונים.

בדגם הסטייל הפנסים מכוערים (קדמי ואחורי) ולשמחתי מצאתי מישהו מקצועי שיודע להתקין פנסים אחורים וקדמים של FR ללא בעיות באורות של הדש בורד (שלא יקפצו תקלות חשמל), אחרת הדגם של הסטייל פשוט מכוער.

קוראים למקום Hi-Led למי שמעוניין.

יש חוות דעת חיוביות במיוחד ב0ייסבטג וגלריה מרשימה של עבודות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה מתבלבל, מה ש-Hi-Led יעשו זה פשוט יחליפו את הנורות הרגילות לנורות לד.

זה אפילו לא יהיה קרוב לדומה למה שיש על ה-FR.

ב-FR יש כאלה פסי לד מהממים אלכסונים לאורך הפנס, כדי לקבל תוצאה כזאת צריך להחליף את כל הבקלית עצמה.

לי אישית יש את דגם הסטייל ובעבר חיפשתי בעצמי פתרון כזה אבל לצערי לא מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^בדיוק, שלל התוספות והאביזרים שFR מקבלת (נגיד אם נלך בין 1.4 סטייל ו1.4FR בסופו של דבר מסתכם בערך בעשר אלף) ורשימת האיבזור של הFR נחמדה מאוד ומוציאה את השיעמום והסולידיות של הסטייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מיותר לחלוטין לשלם את ההפרש על ה-FR, ההבדל הוא במנוע ובגלגלי המגנזיום (18 לעומת 16 בסטייל) ועוד כמה שטויות..

הסטייל מגיעה מאובזרת מעל ומעבר - עם גג פנורמי וחישוקים מקוריים וכל התוספות הפנימיות (מולטימדיה , מחשב דרך, S&S וכו')

1.2TSI עושה את העבודה..

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעזור לך לסכם את הנאמר:

או שתקנה סטייל 1.2 ותוותר על החלום של פנסי LED, כי זה לא שווה 10 אלפים שקל, אפילו לא 5 לדעתי! ולפי מישהו למעלה גם לא תקבל אותו איפקט!

או שתקנה את דגם ה- FR 1.4, שזה יותר נחמד, חזק, מושך, עם פנסי LED מגניבים כמו שאתה אוהב ו..... יקר יותר!

בהצלחה.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לדעתי הפנסים שווים כל שקל. הראות הרבה יותר טובה לאורך ולרוחב. הנסיעה איתם לאחר פנסי קסנון מקוריים באודי ובBrz ו פנסי הלוגן ב Gti, פשוט מצויינת בלילה. במידה ולא מערבים את הקטע הפרקטי אז זה פשוט נראה מדהים.

ב. מושבים חובקים יותר מאלקנטרה ועור פשוט יותר פרקטיים. לי יש מצב קיצון-כלבה, הרבה יותר קל לנקות אותם. אך גם מלאכת הניקיון הרגילה הרבה יותר קלה איתם.

ג. מי שקונה רכב ממניעים פרקטיים גרידה, לא יעוניין בתוספות הנ"ל אך הרוב קונים רכב בשילוב כלשהו של שכל והלב ולכן הפקטור של נראות הרכב משחק פה תפקיד חשוב. הרכב נראה הרבה יותר טוב מגרסאת הסטייל.

ד. מנוע יותר חזק טיפה, ממתי זה דבר רע כל עוד מדובר במנוע חסכוני, גמיש ואמין מאוד.

ה. המערכת הרבה יותר משוכללת וגדולה וזה עניין הרבה יותר נוח ליומיום. בFr לדעתי מקבלים Waze בפריצת מסך ואינטרנט לשנתיים. אני מנווט בעזרת המערכת בלבד והטלפון לא משמש אותי כלל ברכב.

סך כל היתרונות לדעתי שווים את התוספת. במידה ולא הייתה גרסאת Fr 1.4 ידנית, אני אישית, לא הייתי קונה לאון.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^אמת FR לא ידנית לא שווה לדעתי, אתה מאבד את הפאן.

נכון להיום אם מדברים על הFL ההפרש בין הסטייל DSG לבין FR ידנית אמור לעמוד על פחות מ10, בין DSG לDSG אפשר להוריד את ההפרש ל11-12 גג(אולי יותר ממולחים ממני יצליחו לרדת ל10)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מתבלבל, הדר עושה רטרו פיט לרצועות הלד המקוריות.. עסק של 10k פחות או יותר ויוצא בדיוק כמו בfr

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

הרגת אותי.

אם כבר מוציאים 10K לרטרו פיט לרצועות לד, אני מציע להוסיף עוד 5K וכבר ללכת על פנסים של לקסוס, או ללכת על כל הקופה ולהוסיף כליה בשביל פנסים של מזראטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה הדילמה למען האמת, בסוף החלטתי ללכת על 1.2 סטייל ידנית.

נכון, דגם FR הרבה יותר יפה אבל בעיקר גם מושך את העין וזו בדיוק הבעיה שלי! מורכבת אצלי מערכת אודיו מאוד לא סטנדרטית וזה בדיוק מה שהיה חסר לי שיסתכלו על האוטו יותר.

בנוסף לכך אני גם לא נהג שמתפרע אלא נוסע רגוע ופחות מעניין אותי נושא הכוח של האוטו.

שניהם חסכוניים בדלק.

בכנות, אם לא הייתי עם המערכת אודיו אז כן, הייתי הולך על FR.

במידה ועניין הכוח והחיצוניות מושך אותך אז FR בלי לחשוב.

אגב השדרוג היחידי שעשיתי לאוטו זה של המערכת חשמל :lol:

עריכה אחרונה על ידי wowohw

Amp1: Crescendo 2000.4 Amp2: Zapco ST-2X Mono: Soundqubed 7k DSP: Steg 6TO8 HU:Pioneer X8750BT

Tweeters: Crescendo STS-1 Midbass: Crescendo PWX8 X2

Subwoofer: FI Team4 15" @0.5ohm ALT: JS Alt's 300A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...