Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשות השידור דורשת חוב שאני לא באמת חייב ומעקלת את חשבון הבנק-מה עושים?

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור הוא כזה:

רשות השידור מבקשת ממני לשלם את אגרת הטלוויזיה לשנים 2013 ו 2014.

בשנים האלה גרתי עם מישהי שהחשבונות היו על שמה ושילמנו את האגרה דרכה.

עכשיו הם טוענים שלא שילמתי להם ושמו לי עיקול על חשבון הבנק.

אין ממש עם מי לדבר שם. אפשר לשלוח פקס או פנייה דרך האתר. בשני המקרים ללא מענה מצידם.

היחידים שיש אפשרות לדבר איתם זה מחלקת הגבייה שהם כמובן לא מתעסקים בלסדר בעיות, רק בלגבות כסף.

זה פשוט גניבה בחסות המדינה.

מישהו פה יודע במקרה מה אני אמור לעשות בשביל להסיר את העיקול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה להסיר? תשלם בשמחה, זה הכסף שהולך לטובת עובדי הרשות התמימים והזכים שלא עשו רע מעולם ופתאום ככה משום מקום חטפו בשורות איוב על רפורמה (שלבינתיים מוקפאת, ככה שאולי אם ירצה השם נזכה לקבל עיקולים אירעיים גם ב2018).

לעניינינו - מנסיון חברים מהעבודה שחוו את העניין: פנה לעו"ד, שלח להם מכתב מנוסח היטב שמבהיר שהמשך הדרך הוא להגיע לבית משפט, השתדל לצרף להם אסמכתא לטענות שלך (לדוג' תשלום חשבונות משותפים + קבלות על תשלומי בת הזוג).

ל2 חברים מהעבודה זה עבד, במקרים דומים.

מקווה שיעבוד גם לך.

גועל נפש - התנהלות של מאפיה. חלאות.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצלו"ש קליל,ברשותך שלומי.

ושמו לי עיקול על חשבון הבנק.

למה הענין הזה כזה "קל" לכל מיני גופים ? ככה סתם שמים וזהו?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ, לגופים ממשלתיים זה סופר קל.

אני קיבלתי שיחה לפני שבועיים מהרואה חשבון החדש שלי (הקודמת הייתה ממש גרועה), שאומר לי שבדיוק מס הכנסה בתהליכי עיקול לחשבון הבנק שלי בגלל '150 משכורות' - מסתבר שמס הכנסה החליט לפי איזושהי קריטריון מיסוי דיפולטיבי שאני חייב לו 15,000 ש"ח, הרוא"ח הקודמת לא טיפלה בזה ולי לא היה מושג מכל הסיפור - ובמקום להרים טלפון לשלוח מייל לזרוק גופה של יונת דואר על השמשה וכו', הם הלכו על הדבר הפשוט והתכוונו לעקל לי את חשבון הבנק ולתת לי לרדוף אחריהם.

15,000 פאקינג ש"ח, על יוזמה חברתית לא מסחרית, אמא שלהם מתה.

באותו יום הלכתי בזריז רשמתי צ'ק נתתי לרוא"ח החדש והוא משך בחוטים ועיכב את העיקול, עד להפקדת הפסואודו-פרוטקשן הזה. אני (כנראה) אקבל את זה בחזרה לאחר הגשת דו"ח שנתי - אבל אופן הפעולה של כל המנגנון הזה, מחליא.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא 15000 ש"ח ומס הכנסה.

על דוח חניה שלא ראיתי מעולם בסך 100 ש"ח מלפני שנתיים, שבינתיים הצליח להגיע לסכום של 288 ש"ח שלחו לי שבוע שעבר מעקלים הביתה. :shock:

לא קיבלתי את הדוח עצמו על הרכב, לא קיבלתי מכתבים בדואר רשום. כלום, נאדה.

מחוסר ברירה מול המעקל שילמתי את הדוח דרך הטלפון לעירייה.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, במצב בו כבר בוצע עיקול אין מנוס מלפנות לעורך דין או לשלם את ה"חוב" ואז לתבוע אותם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצור...

ללכת לעורך דין, לשלוח מכתב, כל הבלגן הזה. גם יעלה לי יותר וגם ייקח המון זמן שאין לי.

כל מה שנשאר זה להוריד את הראש ולשלם כמו פרייאר. כמו שתמיד קורה במדינה הזו.

בא לי כלכך להיות נפולת של נמושות. :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק על זה הם בונים.

הקלות שבה כל גוף ממשלתי/עירוני שם לך היום יד על החשבון בנק היא מזעזעת.

כעצמאי, אני משלם מקדמות ובסוף השנה מגיש דו"ח ומתחשבן מול רשות המיסים.

דרשו 15K ש"ח שהגיעו להם ללא ספק.

ביקשתי שישלחו בקשת תשלום ואשלם בשמחה.

חודשיים גם אני אישית וגם הרואת חשבון מציקים להם, לא צריך דואר, שלחו במייל, בפקס...מורס.

כל יום הפקיד המטפל אומר "כן, היום זה אצלכם" ולא מגיע כלום.

אחרי חודשיים, תקשיבו טוב מה הנבלות עשו על חוב של 15K ש"ח, הערת אזהרה בטאבו על הבית שלנו, הערת אזהרה בטאבו על מבנה החנות, עיקול של כל 3 הרכבים שלי, עיקול 2 חשבונות בנק+עיקול של אמא של אישתי ששם היא מורשת חתימה, שליחת מכתבים ל"אזהרה לפני תפיסת כספים" לכל החברות שאני מנהל בהן פנסיה/ביטוח כל שהוא ו...שליחת אזהרה לפני הכרזה כ"סרבן תשלום" (מה שגורר הליך פלילי).

טלפון עצבני לפקיד המטפל "אה, זה כבר עבר למחלקה משפטית? אוי....טוב, אז תתנהל מולם!" וניתק את השיחה.

רצתי למשרד בחדרה, הלכתי למנהלת שלו, השמעתי לה את כל השיחות המוקלטות שלי איתו שבהן אני מבקש, מה מבקש, מתחנן לשלם והיא באדישות אומרת "זה לא תקין, אני אדבר איתו, אבל התיק כבר במחלקה משפטית, אני לא יכולה לעשות כלום".

לא הסכימה אפילו להתקשר למחלקה משפטית ולהסביר איך הפכתי לכזה "פושע".

למזלי, במחלקה משפטית דווקא היו הרבה יותר נורמלים, הקשיבו להקלטות, הוציאו שובר חדש, שלחו אותי לקופה לשלם רק את הקרן (כי כמובן שבינתיים נוספו לה הוצאות גביה וטיפול) ומיד לאחר מכן הסירו את העיקול.

למיטב זכרוני, יש תקדים של תביעת גוף מעקל שלא בצדק על הריסת מוניטין ולשון הרע, הבנק מסתכל עליך פתאום כלקוח בעייתי שמעקלים לו חשבונות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהלות מזעזעת. רק בגלל סיפורים כאלו אני חושב להחזיק איזה עשיריה במזומן מתחת לבלטה, כי אם יעקלו ואפילו בטעות, איך בדיוק אני אמור להתנהל עד שהמטומטמים יסירו את העיקול?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצור...

ללכת לעורך דין, לשלוח מכתב, כל הבלגן הזה. גם יעלה לי יותר וגם ייקח המון זמן שאין לי.

כל מה שנשאר זה להוריד את הראש ולשלם כמו פרייאר. כמו שתמיד קורה במדינה הזו.

בא לי כלכך להיות נפולת של נמושות. :-(

קודם כל שלם, אחרי תביעות קטנות ושלום על ישראל.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהלות מזעזעת. רק בגלל סיפורים כאלו אני חושב להחזיק איזה עשיריה במזומן מתחת לבלטה, כי אם יעקלו ואפילו בטעות, איך בדיוק אני אמור להתנהל עד שהמטומטמים יסירו את העיקול?

כסף מתחת לבלטות תמיד טוב שיהייה וגם להחזיק חשבון בחו"ל ולהעביר כסף לילדים לשם שמירה למקרים שבהם המדינה מנסה לזמבר אותך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הוא כזה:

זה פשוט גניבה בחסות המדינה.

מישהו פה יודע במקרה מה אני אמור לעשות בשביל להסיר את העיקול?

תעשה בדיוק כפי שאני עשיתי. במקרה שלי ביטוח לאומי שם עיקול על החשבון שלי ללא הצדקה. שילמתי ולאחר מכן פתחתי בתהליך גבייה בחזרה של הכסף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה עושה לי חשק להוציא את כל הכסף עד השקל האחרון לחו"ל. ישרא - הל

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...