Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטרד מנותני הלוואות

ד ו ד
שימו לב! השרשור הזה בן 2557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקבל הודעות SMS מנותני הלוואות , התקשרתי אליהם ושום כלום לא עוזר, איך מנטרלים את המכה הזו. שולחי ה SMS המעצבנים 8263* , 6357* , 5748* ועוד. האמת, זקוקים לעצה טובה כיצד מעיפים את המטרד הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף לרשימת החסומים ב-signal...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני מקבל מסרון על הלוואה אני מייד חוסם את המספר הזה.

אני חושב שיש לי לפחות 40 מספרים חסומים שקשורים להלוואות האלה.

Sent from my X9076 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי היו מתקשרים נציגי שיווק. הייתי שואל אותם אם הם זקוקים להלוואות. הסיפור נגמר די מהר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי תובע אותם כל שני וחמישי ומקבל הרבה כסף מהם ממש משכורת חודשית, התביעה מאוד פשוטה בבית משפט לתביעות קטנות, אני אוסף הודעות כאלה וברגע שאגיע לכמות מכובדת אתבע אותם

ממליץ לכם גם לעשות זאת, התביעה לא גוזלת לכם יותר מיום עבודה שאותו מקבלים גם מבית המשפט

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספאם אוף סירבו לקבל את התביעה שהגשתי כי חברות הלוואות לא מקיימות פסקי דין.

אם מישהו תבע חברת הלוואות או רוצה לתבוע אותם אני מצטרף. יש לי דיי הרבה הודעות מהם.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל הטרדות בלתי פוסקות מטלמרקטינג בשפה הרוסית. מה אפשר לעשות?

להזמין את הרוסיה הביתה ולסגור את העניינים בארבע עיניים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחסום אותם במכשיר. אם תתקשר, או שתבקש להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, אתה רק תאשר בשבילם שזה מספר אמיתי עם אדם שקורא את מה שמגיע אליו ושכדאי להמשיך לשלוח אליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספאם אוף סירבו לקבל את התביעה שהגשתי כי חברות הלוואות לא מקיימות פסקי דין.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

מה שמראה לנו שהחוק עובד רק על אנשים שומרי חוק וכל השאר מעליו.

פשוט מרתיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל הטרדות בלתי פוסקות מטלמרקטינג בשפה הרוסית. מה אפשר לעשות?

אחד החביבים עליי... תתחיל לענות להם בעברית. הנאה מובטחת.

פתרון לטווח ארוך - האפליקציות TrueCaller (לשיחות) ו-TrueMessenger (להודעות) עושות עבודה יפה בסינון המטרידים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...