Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאנגיונג אקטיון ספורטס 2008 – קוראים לה בוריס, והיא כוסית

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוגע לביטוח, איתמר, מעניין אם גם אתה נתקלת בתשובה המצחיקה "אנחנו לא מבטחים רכבי ספורט" :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל משהוא אחד לא ברור לי.

אתה הרי דוגל בתחזוקה מונעת, למה לא להחליף את 4 הבולמים?

ככה אתה מכיר אותי? רביעיית בולמי מונרו חדשה כבר ממתינה לצאת מהארון ולהתחתן עם הקפיצים האוסטרלים המסוקסים שלפני שבועיים נאמר לי ש"יום-יומיים משתחררים מהמכס".

הבולמים החדשים ארוכים ב 2" מהבולמים המקוריים וגם אמורים להיות קשיחים יותר.

מה לגבי עלויות קבועות כמו ביטוח, טסט ודלק (בדרך כלל ביטוח לטנדרים יקר משמעותית מרכבים פרטיים)?

עלות אגרת הרישוי היא 1,649 ש"ח והביטוח המקיף עוד 6,500. לא זול וגם באופן מוזר לא נתבקשתי להציג אישורי מיגון או חוייבתי באיתורן. אבל היי, מי יגנוב את הדבר הזה? :roll:

את צריכת הדלק רשמתי בהודעה הראשונה, הממוצע כבר התעדכן ל- 12.3 ק"מ / ל'. תוואי הנסיעה שלי ברובו הוא בין-עירוני אבל עם הרבה רמזורים ותנועה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז לכבוד יומולדת שנה פחות 10 ימים החלטתי לפנק את בוריס בניתוח פלסטי, כזה אני, בעל מפרגן.

בוריס כבר לא ילדה, היא כבר בת 9 ושלושה חודשים ולא הכל זקוף ומתוח כמו שהיא הייתה יפה וצעירה (חוץ מהקטע של היפה, על זה מעולם לא שפר עליה גורלה).

אתמול בבוקר היא אושפזה בבית חולים של איזה גורו לרכבי שטח, נתתי לה נשיקת פרידה, עברתי כמה שעות של חרדה, אספתי אותה אחר הצהריים ומה אגיד לכם – אי אפשר לזהות אותה, נראית עכשיו בת 3-4 גג!

אחרי ליל געגועים היום בבוקר העברנו סשן חלומי בשדות המצהיבים בואך מושב מזור. בוריס הדגימה יכולות שאף פעם לא חשבתי שיכולים להיות לה. מלבד העובדה שהירכיים שלה חטובות מאי פעם והקפיצים בצבע טורקיז לוהט, התברר לי כי גם הגמישות לא נופלת מזו של נערת גומי. הסשן שלנו היה ארוך ומספק וכלל מגוון רחב של תנוחות אשר ביניהן ניתן למנות עליות, ירידות, חדירה מהירה לקוליסים, פמפומי בורות ושלל תנוחות פוטוגניות (היא זורמת בצילומים, אומרת שזה טבעי ואין מה להסתיר) – כל זה ובוריס לא נישקה את הקרקע ולו פעם אחת!

היה יקר אבל שווה, זו המתנה הכי טובה שאפשר היה לתת לבוריס. מזל טוב בוריס! (אימוג'י של לב)

במספרים: 7.5 ס"מ מקדימה, 5.5 ס"מ מאחורה, 8.5 ס"מ בגחון (מה שאומר 24 ס"מ מכובדים). קפיצים של Dobinsons, בולמים של Monroe.

בתמונות: Before and after the hagbahh

תמונה1.jpg

תמונה2.jpg

תמונה3.jpg

תמונה4.jpg

תמונה5.jpg

תמונה6.jpg

תמונה7.jpg

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בשקיקה

עכשיו טובה מהחדשה

תיהנה בשבילי ישראל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס נראית נהדר על עקבים אבל אני עדיין באלכסיס טקסס, מצטער - אולי אחרי החג אצא מזה.

ורואים שיש לך הרבה יותר מרווח גחון עכשיו, לא רק היציבה עצמה נראית טוב יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרווח הגחון של הרכב לא משתנה כתוצאה מהנפת המרכב.

זויות הגישה/ נטישה ללא ספק משתפרות אבל החלק התחתון של ביצת הדפרנציעל נשאר באותו מיקום.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרווח הגחון של הרכב לא משתנה כתוצאה מהנפת המרכב.

זה נכון לרכב עם שני סרנים חיים.

במקרה שלי יש מתלים נפרדים מקדימה כך שהנקודה הנמוכה ביותר היא... הגחון. אחרי ההגבהה יש 24 ס"מ "סטטיים" בין הקרקע למגן הגחון (לפני זה 15.5 ס"מ בלבד, שווה ערך לטויוטה קורולה) וגם הרכב כבר לא מתרסק לקרקע אחרי כל בור, כך שהמרוויח העיקרי מכל השדרוג הזה הוא דווקא מרווח הגחון הדינאמי שהשתפר בעשרות אחוזים.

להערכתי תחתית הביצה האחורית ממוקמת 24-25 סנטימטר מעל פני הקרקע ולא היא עקב האכילס של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדוני ישכב על משטח ישר , עם מטר וימדוד.

הערכות לא מתקבלות

וטבול את הביצה האחורית במי מלח כיאה לפסח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אוסיף שההתיחסות לתחתית הדיפרנציאל האחורי כנקודה המגבילה היא מנסיוני קצת מטעה כי :

א. הסרן עשוי פלדה עבה ולא רגיש לסלעים.

ב. אם כבר הגעת לנק' שבה הביצה מפריעה, רוב הרכב עבר את המכשול ותצליח לגרור את הביצה מעליו בלי נזק.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, נשאל את זה ככה - אם לפני השיפור היתה נשכב מתחת לרכב היו לך רק 15 ס"מ לפני שהיית נתקע בביצה (אלוהים ישמור) עכשיו יש לך עוד 10 ס"מ

אתה יכול לחשוב על אלכסיס בזמן שאתה מתקן את הרכב מלמטה? (מתחזק גוטה מתחזק), בלי להתקע ב - טוב, אני עוצר כאן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עזוב אותו, מישהו דמיין אי פעם שהוא יראה את עמליה דואק מחזיקה חיישן קראנק של סאנגיונג אקטיון בפריים-טיים של ערוץ 2? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...