Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך פריצה/פתיחת מסך למסכי מולטימדיה של יונדאי/מיצובישי

פוסטים מומלצים

לכל מי שיש לו רכב מתוצרת יונדאי או מיצובישי מהשנה-שנתיים האחרונות עם מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית של גיל-קאר, מתוצרת FLYAUDIO, הפריצה מתקינה GOOGLE PLAY ומשם אפשר להתקין כל אפליקציה שרוצים, אפשר לעדכן את וייז וכו'.

אני ביצעתי את המדריך כלשונו על יונדאי I10 חדשה בקלות בלי שום בעיות, 5 דקות עבודה.

בעקבות ההצלחה המסחררת יש לי עכשיו ביקוש של הרבה בעלי אאוטלנדרים בעבודה לפרוץ להם גם, הסתבכתי :)

יש אנשים שמציעים שירות כזה תמורת כסף (כ-350 ש"ח), לבד זה בחינם.

למי שחושש מאובדן אחריות וכו' - יש גם אפשרות של חזרה למצב המקורי של המערכת, אבל זה דורש כמובן שהמערכת תהיה תקינה. אני לא רואה סיבה לחשוש כי התהליך מאד פשוט והמדריך ברור וממצה.

קרדיט כמובן לכותב המדריך : ItsValueSW מפורום iAdnroid.

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=41&t=220072

אזהרה - הפריצה מאפשר למערכת לנגן וידאו גם במצב נסיעה, מה שכמובן מסוכן מאד, אז אם אתם חושבים שאתם לא מספיק בוגרים להמנע בזמן אמת - אולי עדיף לא לפרוץ מראש.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רק מוסיף דיסקליימר שזו המלצה בלבד ושאתה לא לוקח אחריות על מה שאנשים עושים למערכת שלהם.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מה שהוא אמר.

מצחיק אותי הקטע הזה, כאילו שזה לא ברור שמה שאתה קורא באינטרנט והולך ועושה בעצמך - זו אחריות שלך ולא של אף אחד אחר.

מה גם שאני לא כתבתי את המדריך, רק מצאתי אותו ונתתי לינק..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודשיים בערך פרסמתי את הלינק הזה בפורום מולטימדיה בלי שניסיתי את זה בעצמי...

אחרי שפתחתי את המערכת שלי גיליתי שזה נחמד מאוד אבל מסוכן בטירוף, הפסקתי להמליץ לאנשים לפתוח את המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוכן מאיזו בחינה? (יכול להיות שהטירוף הוא שעכשיו אתה בוחר בין לשחק בסמארטפון שלך לבין לצפות ביוטוב המסכן חיים על חשבון חבילת הגלישה שלך שתגמר בתוך שבוע סביר להניח).

טירוף מסוג כזה?

יש לי במקרה מערכת אנדרואיד פתוחה שהותקנה ברכב, למי יש זמן ליוטוב בזמן הנסיעה או לשטויות? הסמארטפון תמיד מהיר בפי כמה, טוב יותר ואני ממש לא עושה חיפושים או עובד דרך המערכת.

היא משמשת רק לוייז או לאיזה פלייליסט של יוטוב מראש של שירים או משהו כזה אם בכלל וגם אז... לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את זה מזמן (מישהו נחמד שלח לי לינק באישי), ועוד לא ניסיתי להתקין אצלי ברכב. לא ממהר, לא מרגיש שחסר לי משהו.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה מסוכן בטירוף?

בזה שפריצה כזאת יכולה להשבית את המערכת.

לא שהיא יותר מדי שימושית מלכתחילה. יש לי שיקוץ דומה בפריוס (מערכת של גיל קאר עם WM ו-IGO8). לא מאמין שמישהו באמת שילם עם הדבר הזה. עדיף אם היו שמים רדיוטייפ סיני ב50 שקל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפריצה הזאת לא משביתה שום מערכת, והכוונה של ׳מסוכן בטירוף׳ הייתה שזה מסוכן לנהיגה, שמתפתים לראות וידאו, לדפדף בפייסבוק וכו׳. זה רק עניין של שליטה עצמית. מי שלא מסוגל שיימנע.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. המהירות גלישה שלי במערכת הוא 4g כי אני גולש על wifi מהטלפון שנדלק אוטומטי שנכנסים לרכב.

וחבילה ללא הגבלה של הוט מובייל.

ב. זה מסוכן כי יש סיבה למה זה חסום מלכתחילה ולמה משרד התחבורה לא מאפשר להתקין מערכת פתוחה, תמיד יהיה את הפיתוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים חדשים עם מערכת מתקדמת עם אנדרואיד 5.1.1 יש עדיין חסימה ואי אפשר להשתמש בהרבה אפליקציות ויוטיוב ביניהן.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...