Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך פריצה/פתיחת מסך למסכי מולטימדיה של יונדאי/מיצובישי

פוסטים מומלצים

היי

יש לי טוסון 2016 שמותקן שם 4.4.2 M8226 17.01.2019

המכשיר לא פרוץ/פתוח אבל באפליקציות של המוסיקה אף אחד מהאפליקציות לא עולות, לוחצים וכלום לא קורה.

האם יש למישהו רעיון כיצד אפשר לסדר את זה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני מעוניין לבצע פריצה למערכת של יונדאי I20 1019

לצורך התקנה של:

spotify

youtube

google maps

apple music app

tunein

ולנסות את ההתקנה של הדבר הבא

https://www.aliexpress.com/item/4000077113493.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.66e675d0KnFEci&algo_pvid=65b4fa05-9a0a-49a9-a2ec-7b21df31c011&algo_expid=65b4fa05-9a0a-49a9-a2ec-7b21df31c011-4&btsid=76818662-f4f7-45db-8dc0-01a5f1a89eac&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_7,searchweb201603_52

אפשר לשלוח לי מייל במידה ויש מישהו שמגיע לרחובות או שנמצא באזור ואוכל להגיע עליו

או במידה ויש מדריך עדכני

[email protected]

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

רכשתי יונדאי I30 2015 עם מערכת מולטימדיה, שלא שומרת נתונים וחוזרת להגדרות יצרן

צרפתי תמונה של המערכת, ותמונה נוספת - שנכנסתי IGO לכרטיס SD ולמרות שקראתי פה באתר להגדיל רזולוציה ניתן לראות שהתוכנה כן גדלה אבל המערכת עדיין משאירה בחלונית קטנה

ניתן בכלל לתקן\לטפל או שלא שווה להתעסק ולהשקיע במערכת אנדרואיד?

אשמח לסיוע, תודה

111.jpg112.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מערכת זבל שקוראים לה Avox לי באופן אישי היה אותה ב מיצובישי ספייס סטאר, לי זאת התקנה של גיל קאר מדובר על מערכת זבל שמתאפסת כל הזמן חרא של מוצר אני רכשתי מהאינטרנט מערכת אנדרואיד של חברת joying ואני הבן אדם הכי מרוצה עלי האדמות כרגע השדרוג מטורף

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי , הפתיחה עברה בשלום, ויוטיוב, FIREFOX וה Google Play יושבים לי ברשימת האפליקציות .

מוזר.

יוטיוב עובד,

גם הדפדפן...

אבל בהפעלת החנות כלום לא מתרחש.

כמו כן כשאני מנסה להתקין APK חיצוני אני מקבל את ההודעה שלא ניתן להתקין ממקורות לא מורשים וכשאני מנסה לאפשר את ההתקנה מההגדרות אני מקבל את ההודעה :

[ATTACH=CONFIG]499818[/ATTACH]

רק שימו לב שאין אישור --> רק ביטול

What The F ?

גם לי אותו דבר ההפניה לפורום אינה עובדת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 27.4.2019 בשעה 19:04, prsh כתב:

אשמח לפנות אליך בפרטי אם הייתי יודע אותו

המייל שלי [email protected]

היי חבר אשמח בבקשה לקבל קישור    מנסה להגיע אליך בפרטי כמו שביקשת לא יודע איך    אשמך לקישור.  [email protected] תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש לי בעיה עם כתובת הבלוטוס שנעלם לי בזמן של עידכון מערכת. מישהו יכול לעזור לי .המכשיר של גיל קאר . כבר לא באחריות.

היתי שמח על האפשרות לפתוח את המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 25.3.2017 בשעה 20:49, misterb כתב:

לכל מי שיש לו רכב מתוצרת יונדאי או מיצובישי מהשנה-שנתיים האחרונות עם מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית של גיל-קאר, מתוצרת FLYAUDIO, הפריצה מתקינה GOOGLE PLAY ומשם אפשר להתקין כל אפליקציה שרוצים, אפשר לעדכן את וייז וכו'.

אני ביצעתי את המדריך כלשונו על יונדאי I10 חדשה בקלות בלי שום בעיות, 5 דקות עבודה.

בעקבות ההצלחה המסחררת יש לי עכשיו ביקוש של הרבה בעלי אאוטלנדרים בעבודה לפרוץ להם גם, הסתבכתי :)

יש אנשים שמציעים שירות כזה תמורת כסף (כ-350 ש"ח), לבד זה בחינם.

למי שחושש מאובדן אחריות וכו' - יש גם אפשרות של חזרה למצב המקורי של המערכת, אבל זה דורש כמובן שהמערכת תהיה תקינה. אני לא רואה סיבה לחשוש כי התהליך מאד פשוט והמדריך ברור וממצה.

קרדיט כמובן לכותב המדריך : ItsValueSW מפורום iAdnroid.

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=41&t=220072

אזהרה - הפריצה מאפשר למערכת לנגן וידאו גם במצב נסיעה, מה שכמובן מסוכן מאד, אז אם אתם חושבים שאתם לא מספיק בוגרים להמנע בזמן אמת - אולי עדיף לא לפרוץ מראש.

איך אפשר לקבל לינק תקין? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...