Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך פריצה/פתיחת מסך למסכי מולטימדיה של יונדאי/מיצובישי

פוסטים מומלצים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

היי

בדיוק הסתיימה לי השנה הראשונה שמיצובישי נותנים את כרטיס ה SIM בחינם לשימוש וויז והאפליקציות המאושרות על ידם.

עכשיו אני צריך לחדש שירות בעלות שנתית של 100 ומשהו שקל לשנה - עבור ה SIM

ככל ואני לא מעוניין ב YOUTUBE ו/או נגני VLC וכדומה, האם הפריצה מאפשרת לי לחסוך בעלות חידוש ה SIM ?

כי נראה לי שעלת של 100 ומשהו שקל לשנה לחלק ל 12 חודשים הינה זולה יותר מלקנות כרטיס SIM בכל רשת סלולר בשוק (אלא אם המערכת שהיא לא פרוצה מחייבת אותי לחדש את השירות דרך מיצובישי בלבד)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי בהצלחה על איוניק חדשה.

הכל עובד פיקס.

שתי שאלות:

1. יש אפשרות לנטרל את כיבוי הסאונד ברברס?

2. איך אפשר לחייג מהאנשי קשר ? התקנתי לדוגמה תוכנת חייגן true caller והבעיה שהחייגן מחייג מהסים של הרכב ולא מהסים של הפלאפון.

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

בדיוק הסתיימה לי השנה הראשונה שמיצובישי נותנים את כרטיס ה SIM בחינם לשימוש וויז והאפליקציות המאושרות על ידם.

עכשיו אני צריך לחדש שירות בעלות שנתית של 100 ומשהו שקל לשנה - עבור ה SIM

ככל ואני לא מעוניין ב YOUTUBE ו/או נגני VLC וכדומה, האם הפריצה מאפשרת לי לחסוך בעלות חידוש ה SIM ?

כי נראה לי שעלת של 100 ומשהו שקל לשנה לחלק ל 12 חודשים הינה זולה יותר מלקנות כרטיס SIM בכל רשת סלולר בשוק (אלא אם המערכת שהיא לא פרוצה מחייבת אותי לחדש את השירות דרך מיצובישי בלבד)

תודה

?? מישהו ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להשתמש בכל אפליקציה, גם כאלה שלא דורשים חיבור קבוע לאינטרנט (iGo) אבל בשימוש בוויז לדוגמא, תהיה חייב חיבור לאינטרנט. כשדיברתי עם QROI שזה המערכת שיש לי (GOLF) אמרו שה USB הבא יכול לשמש ככרטים WIFI להתבחר ל HOT SPOT שאתה משתף עם הטלפון לדוגמא.

https://www.amazon.com/COMFAST-CF-WU712P-150Mbps-802-11N-Wireless/dp/B0176EEL6G

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אוקי , הפתיחה עברה בשלום, ויוטיוב, FIREFOX וה Google Play יושבים לי ברשימת האפליקציות .

מוזר.

יוטיוב עובד,

גם הדפדפן...

אבל בהפעלת החנות כלום לא מתרחש.

כמו כן כשאני מנסה להתקין APK חיצוני אני מקבל את ההודעה שלא ניתן להתקין ממקורות לא מורשים וכשאני מנסה לאפשר את ההתקנה מההגדרות אני מקבל את ההודעה :

180129115537983217.jpg

רק שימו לב שאין אישור --> רק ביטול

What The F ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבלה חדשה שהוסיפו מגירסת מאי 2017, יש מישהו שפתח עוד שרשור עם עדכונים בנושא :

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=41&t=222876

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לכל מי שיש לו רכב מתוצרת יונדאי או מיצובישי מהשנה-שנתיים האחרונות עם מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית של גיל-קאר, מתוצרת FLYAUDIO, הפריצה מתקינה GOOGLE PLAY ומשם אפשר להתקין כל אפליקציה שרוצים, אפשר לעדכן את וייז וכו'.

אני ביצעתי את המדריך כלשונו על יונדאי I10 חדשה בקלות בלי שום בעיות, 5 דקות עבודה.

בעקבות ההצלחה המסחררת יש לי עכשיו ביקוש של הרבה בעלי אאוטלנדרים בעבודה לפרוץ להם גם, הסתבכתי :)

יש אנשים שמציעים שירות כזה תמורת כסף (כ-350 ש"ח), לבד זה בחינם.

למי שחושש מאובדן אחריות וכו' - יש גם אפשרות של חזרה למצב המקורי של המערכת, אבל זה דורש כמובן שהמערכת תהיה תקינה. אני לא רואה סיבה לחשוש כי התהליך מאד פשוט והמדריך ברור וממצה.

קרדיט כמובן לכותב המדריך : ItsValueSW מפורום iAdnroid.

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=41&t=220072

אזהרה - הפריצה מאפשר למערכת לנגן וידאו גם במצב נסיעה, מה שכמובן מסוכן מאד, אז אם אתם חושבים שאתם לא מספיק בוגרים להמנע בזמן אמת - אולי עדיף לא לפרוץ מראש.

חברים יש מדריך לרכבי טויוטה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

רכשתי יונדאי I 10

אשמח לקבל מידע מעודכן לגבי ה"פריצה" ואת הסיכונים שבכך ? (ראיתי שהלינקים למדריכים כאן שבורים)

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שיש לו רכב מתוצרת יונדאי או מיצובישי מהשנה-שנתיים האחרונות עם מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית של גיל-קאר, מתוצרת FLYAUDIO, הפריצה מתקינה GOOGLE PLAY ומשם אפשר להתקין כל אפליקציה שרוצים, אפשר לעדכן את וייז וכו'.

אני ביצעתי את המדריך כלשונו על יונדאי I10 חדשה בקלות בלי שום בעיות, 5 דקות עבודה.

בעקבות ההצלחה המסחררת יש לי עכשיו ביקוש של הרבה בעלי אאוטלנדרים בעבודה לפרוץ להם גם, הסתבכתי :)

יש אנשים שמציעים שירות כזה תמורת כסף (כ-350 ש"ח), לבד זה בחינם.

למי שחושש מאובדן אחריות וכו' - יש גם אפשרות של חזרה למצב המקורי של המערכת, אבל זה דורש כמובן שהמערכת תהיה תקינה. אני לא רואה סיבה לחשוש כי התהליך מאד פשוט והמדריך ברור וממצה.

קרדיט כמובן לכותב המדריך : ItsValueSW מפורום iAdnroid.

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=41&t=220072

אזהרה - הפריצה מאפשר למערכת לנגן וידאו גם במצב נסיעה, מה שכמובן מסוכן מאד, אז אם אתם חושבים שאתם לא מספיק בוגרים להמנע בזמן אמת - אולי עדיף לא לפרוץ מראש.

יש מדריך לטויטה ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי הלינק שפרסמתם למדריך "איך לפתוח מסך" איננו עובד או שהאתר איננו קיים עוד.

מישהו יכול לעזור ולהגיד לי איך לפתוח את המסך אני מעוניין רק לעדכן את ה WAZE כי הוא ממש כבר לא עדכני ,

ולא מוצא מקומות שאנו נוסעים לטיול חבריי מגיעים לפניי מכיוון שאצלי לא מופיע ב וויז האתר.

תודה רבה

וחג שמח !

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...