Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך פריצה/פתיחת מסך למסכי מולטימדיה של יונדאי/מיצובישי

פוסטים מומלצים

אין פתרון לגרסא שהתקנת,זה בדיוק הסיבה שלא כדאי להתעסק עם המערכת בלי ידע...

אתה כנראה נמצא בגרסא הכי מתקדמת שיש כיום למערכת,אף פתיחה לא תפעיל לך את חנות הפליי וגם אם החנות תעלה לך לא תוכל להתקין אפליקציות,הפתיחה היחידה היום נמצאת אצלי והיא בעלות,לא רשמתי את התגובה כדי שתגיע אליי אלא כדי שתדע שהמצב אצלך לא ישתנה וגם כדי שאחרים שמתעסקים עם הקבצים שנמצאים פה צריך לקחת בחשבון מצב שהמערכת תתקע להם בריקוברי או בכלל לא תעלה יותר.

טוב לדעת. אז נסתפק בטעינת קבצי APK לאפליקציות הנידרשות מהמקורות הבטוחים הידועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבעלותי סונטה 2017.

בעת כניזה לריקברי הוא טוען שהוא לא יוצא את הקבצים למרות שפורמט כנדרש והקבצים הושמו בroot directory.

האם מישהו נתקל ופתר את הבעיה?

תודנ

Mazda 3 Integrated HU + JBL MS-8 | Audison Voce 3Way | Nakamichi PA-2100 | Helix B4 Precision | Hifonics 1206D | AA Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת. אז נסתפק בטעינת קבצי APK לאפליקציות הנידרשות מהמקורות הבטוחים הידועים.

שאלה - איך אתה עושה את זה? פשוט מוריד מהחנות לדיסק און קי? שואל כי לא מצאתי דרך להתקין APK בכלל במערכת שלי.

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

יש לי איוניק שעלתה ביוני 2018, האנדרואיד הוא 5.1.1. האם יש מדריך מעודכן למערכת הזו? כל המדריכים הופיעו בשנת 2017, השאלה אם לא היה עדכון גרסה שמונע לעשות כאלה דברים.

אשמח לקבל עזרה בנושא [email protected], אין לי בעיה גם לשלם למישהו שיעשה את הפעולות, העיקר שאוכל להתקין אפליקציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איוניק שעלתה ביוני 2018, האנדרואיד הוא 5.1.1. האם יש מדריך מעודכן למערכת הזו? כל המדריכים הופיעו בשנת 2017, השאלה אם לא היה עדכון גרסה שמונע לעשות כאלה דברים.

אשמח לקבל עזרה בנושא [email protected], אין לי בעיה גם לשלם למישהו שיעשה את הפעולות, העיקר שאוכל להתקין אפליקציות.

כן המדריכים משנת 2017 יעשו את העבודה יופי הבעיה היא לפחות אצלי ברכב כי הוא כמו אצלך או אולי בגלל הפריצה הישנה

1.עדיין לא יכול לנסוע ולהשתמש באפליקציות יש את החסימה של הבלם יד.

2.אין גוגל פליי אבל יש חנות אלטרנטיבית שנותנת לך להוריד אפליקציות ישירות מהשרתים של גוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן המדריכים משנת 2017 יעשו את העבודה יופי הבעיה היא לפחות אצלי ברכב כי הוא כמו אצלך או אולי בגלל הפריצה הישנה

1.עדיין לא יכול לנסוע ולהשתמש באפליקציות יש את החסימה של הבלם יד.

2.אין גוגל פליי אבל יש חנות אלטרנטיבית שנותנת לך להוריד אפליקציות ישירות מהשרתים של גוגל.

אאז מה צריך לעשות כדי להתקין APK מדיסק און קי? להתקין אפליקציות כמו ITUBE או כל מיני.. הבנתי שיש לי גרסה חדשה שחוסם הכל.. 12072018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שיש לו רכב מתוצרת יונדאי או מיצובישי מהשנה-שנתיים האחרונות עם מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית של גיל-קאר, מתוצרת FLYAUDIO, הפריצה מתקינה GOOGLE PLAY ומשם אפשר להתקין כל אפליקציה שרוצים, אפשר לעדכן את וייז וכו'.

אני ביצעתי את המדריך כלשונו על יונדאי I10 חדשה בקלות בלי שום בעיות, 5 דקות עבודה.

בעקבות ההצלחה המסחררת יש לי עכשיו ביקוש של הרבה בעלי אאוטלנדרים בעבודה לפרוץ להם גם, הסתבכתי :)

יש אנשים שמציעים שירות כזה תמורת כסף (כ-350 ש"ח), לבד זה בחינם.

למי שחושש מאובדן אחריות וכו' - יש גם אפשרות של חזרה למצב המקורי של המערכת, אבל זה דורש כמובן שהמערכת תהיה תקינה. אני לא רואה סיבה לחשוש כי התהליך מאד פשוט והמדריך ברור וממצה.

קרדיט כמובן לכותב המדריך : ItsValueSW מפורום iAdnroid.

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=41&t=220072

אזהרה - הפריצה מאפשר למערכת לנגן וידאו גם במצב נסיעה, מה שכמובן מסוכן מאד, אז אם אתם חושבים שאתם לא מספיק בוגרים להמנע בזמן אמת - אולי עדיף לא לפרוץ מראש.

הלינק לא נפתח אפשר לקבל בבקשה את המדריך

[email protected]

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
לאחר הרבה חפירות ועזרה מאנשים אחרים הצלחתי למצוא קישור לקבצים.

מי שמעוניין שיפנה אליי בפרטי ואעזור בכיף ללא שום תמורה.

חג שמח!

אשמח לפנות אליך בפרטי אם הייתי יודע אותו

המייל שלי [email protected]

עריכה אחרונה על ידי prsh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, האם יש מישהו שיכול לעזור אחרי שביצעתי את כל האמור והמערכת לא מתפקדת יותר ? אודה לעזרתכם מאחר ואני לא מוצא מידע ליציאה מהמצב, המערכת נתקעה על מצב של loading recovery, ואינה עולה גם אחרי אינספור ריסטרטים והמתנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...