Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע לגבי הגרין קארד, אבל לגבי דרכון ישראלי אין בעיה, לא צריך ויזה, אבל צריך לעשות תהליך קצר של רישום מקדים שקרוי eTA.

שוב, איני יודע לגבי מעברי גבול יבשתיים, אבל לפני מספר חודשים הגעתי לוונקובר בטיסה (דרך לונדון) ותהליך הכניסה עם הדרכון הישראלי היה פשוט ואוטומטי לחלוטין.

לא צריך eta בגבול יבשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן לחדש את ביטוח הרכבים- מאזדה 6 ומאזדה CX5 שניהם בליס.

כשהגעתי לקליפורניה לפני כחצי שנה עשיתי ביטוח דרך GEICO, בעלות של 900 ומשהו דולר חצי שנתי.

קיבלתי עכשיו הודעת חידוש מהם באותה עלות של 915 דולר (חצי שנה).

יש לי מה לבוא איתם בו"מ? השוואת מחירים מול אחרים?

תדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לכם בית/דירה והיא מבוטחת שווה לבדוק איתם.

אנחנו קנינו בית לפני כמה חודשים , והעברנו את הרכבים לאותה חברת ביטוח שמבטחת את הבית, מחירי ביטוח הרכב צנחו מ-200 דולר לאזור 90 דולר פר חודש, לשני רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק - אני תמיד משווה בין Progressive לבין Geico והולך על הזול מבין השניים. לא מצאתי שיש יותר מדי מקום למשא ומתן עם הגדולים.

הקטנים - אני עדיין לא מספיק ״אמריקאי״ בשבילם כרגע כנראה.

אני עומד על 230 דולר לחודש על המיאטה והWRX (״מקיפים״ - 250/500 אלף כיסוי , 250 דולר Deductible וכל התוספות, עם עבירת תנועה ללא נקודות של האישה ותיקון של פגיעה ששפשפו אותי כשהרכב חנה ולא השאירו פרטים ברכב קודם לפני שנה - בלי זה - כנראה הייתי יורד כבר מה200).

כל 6 חודשים זה יורד בכמה עשרות דולרים לחודש.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים.

ליביו, אתה כרגע עם GIECO או פרוגרסיב?

בדקתי עם הקולגות בעבודה וכולם הסכימו שהמחירים שקיבלתי הוגנים.

אני אבדוק עם פרוגרסיב לצורך השוואה.

אנחנו בשכירות ואין לי ביטוח בית אבל כן שמעתי שזה מוזיל משמעותית את ביטוחי הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני עם גייקו - לא עניין אותם העברת תנועה ברגע שהיא הפכה ללא נקודות ובגלל שהתאונה היתה מתחת ל2000 דולר תיקון - גם שם הדלתא היתה קטנה (פרוגרסיב הקפיצו את המחיר פעם אחרונה לפני החידוש).

לגבי ההנחה - אפילו בשכירות - אין לך ביטוח Renters לפחות שיכסה את הדברים הקריטים והתכולה שלך? (שלא יהיה ספק - הבעל בית לא יכסה אותך במקרה כזה, שלא לדבר על זה שהביטוח שלו עלול לפנות אלייך במקרה של רשלנות שלך)

זה בערך 100-150 דולר לRenters - ודיי מקוזז עם ההנחה של ביטוחים באותה חברה (לפחות ממה שעשיתי בזמנו)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מרפי קפץ לבקר אותי אתמול, כנראה בעקבות השאלה שלי על הביטוח והופ- תאונה קטנה ראשונה (ומקווה שאחרונה) בגלל חוסר תשומת לב של שניה.

מפה לשם, הנזק ב 530e החדשה שפגשה את ה CX-5 שלי מוערך בכ-4000 דולר. את הרכב שלי עדיין לא הכנסתי להערכת מחיר תיקון.

אני אהיה חייב להפעיל את הביטוח- השתתפות עצמית של 500 דולר.

עכשיו לגבי הפרמיה- ממה שקראתי, אחוז העלאה שאחטוף אח"כ בעת החידוש תלוי במספר פרמטרים שאחד מהם הוא סך עלות הנזק (שלי+של הנפגע).

לפי הפוליסה אני לא חייב לתקן אצל הדילר אם כי אני דיי מרוצה מהשירות שאני מקבל וכיוון שזה קרוב לי לעבודה אני שוקל לעשות זאת שם. האם כדאי לי לקחת מספר הצעות מחיר ולחפש את הזול דווקא (הרכב הוא ליסניג, בתום 3 שנים חוזר לדילר) כדי להקטין פגיעה עתידית בפרמיה?

הפתעות נוספות שאני הולך לפגוש בחידוש הפוליסה? (כבר המליצו לי להחליף לחברת ביטוח אחרת בחידוש הבא)

משהו נוסף שכדאי לשים לב או כדאי לקחת בחשבון?

ליביו,

עדיין לא בדקתי לגבי ביטוח תכולה ואת הביטוח לרכבים כבר חידשתי אצל גייקו אחרי שהבנתי שהמחיר הוא יותר מסביר.

בחידוש הבא (עם מי שזה לא יהיה) אבדוק יותר לעומק.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי BMW
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור נכנס בך? הרכב שלך נוסע?

אל תפעיל את הביטוח שלך. תתקשר לביטוח שלו.

יקח כמה ימים אבל אלא אם זה משהו שיש בו ספק - הם ישלמו.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוא אמר.

יש לי 15 רכבים שמבוטחים עם פרוגרסיב, פוליסה בעייתית כי יש לי נהגים רבים. באיזור ה2000 דולרים לחודש.

הקורבט, הפונטיאק והרובר על פוליסה אחת בAAA, מקיף ב760 דולרים לשנה.

האופנועים עם איזו חברה קטנה, מקיף ו650 לשנה.

3 עבירות מהירות, שלילה פעמיים אבל נדמה לי שעברו לפחות 3 שנים מאז.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אם אתה אשם או הם מוצאים שאתה אשם הם מעלים את הפרמייה בחידוש הבא. לנו העלו בלי להתבייש בכמעט פי 2 (geico).

ההעלאה היא ל 3 שנים ואח"כ אם יש "שקט" זה אמור לחזור לפרמייה המקורית.

היה לנו מקרה לא מזמן שמישהו פגע בנו באשמתו אבל אי אפשר היה להוכיח (לפני שהיתה מצלמה) אז שילמנו את ה 500 השתתפות ובגלל שזה היה מילה נגד מילה הם עשו טובה ולא העלו את הפרמייה הפעם.

התיקון אגב הסתכם ב 2000 דולר צביעת פגוש מזדה 5.

אח"כ אתה מבין איך יש כאן כל כך הרבה auto body.

Sent from my H3123 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול - לפחות באיזורי - יש כמה קטגוריות של נזק לפי עלות מבחינת השפעה על הביטוח - ומעל 1500 או 2000 זה כבר כמעט לא משנה כמה נזק עשית - כי אתה בקטגוריה הגבוהה.

מה שנקרא - תתכונן לזה שזה יעלה לך.

עכשיו ההבדל בין 5 ל6 או ל9 יהיה לא משמעותי.

ואכן - תתכונן לקפיצה רצינית לפחות לשנה של עלות הביטוח.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם,

במסגרת השיפוץ שאנו עורכים בבית שקנינו לא מזמן אנחנו מתכננים לשדרג את המטבח

האם תוכלו להמליץ על מקומות ל

1. רכישת ארונות מטבח (בדקנן את home depot עד כה) אנחנו מחפשים להרחיב את המטבח ולשמר את הארונות הקיימים כלומר נצטרך להתאים את צבע הארונות והעיצוב לארונות הקיימים.
  2. מדיח כלים ( האם על סמך ניסיונכם Home depot ו Lowe’s מציאים את המחירים הנמוכים ביותר למוצרי חשמל?)

בנושא אחר אני גם מעוניין להחליף את הדלת המובילה מהבית ל גראג' ולשנות את כיוון הפתיחה שלה.

שתי שאלות בנושא

1. עד כמה העבודה הזאת קשה ודורשת איש מקצוע? אני די מיומן אז אני מרגיש שאני יכול לעשות את העבודה אולי בנצי תוכל לתרום מהידע והניסיון שלך?
  2. מקומות לרכישה

אני דרך אגב גר באזור בוסטון לכן ייתכן וחלק מהרשתות לא יהיו זמינות באזורנו

תודה לעונים

Not all chemicals are bad.Without chemicals such as hydrogen and oxygen,for example,there would be no way to make water,a vital ingredient in beer.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצלם את הארונות הקיימים בבקשה, תמונה כללית, תמונה מקרוב של הדלתות, תמונה של הצירים מבפנים, אני אוכל לתת לך כיוון לאחר מכן.

לגבי appliances, כמה זמן אתה יכול לחכות?

אני מאמין שיום האם בעוד חודש וחצי יהיו הנחות, בדרך כלל ביום העצמאות יש מבצעים נהדרים.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...