Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פה באמריקה השוק תחרותי, כל דילר יכול לעשות מה שבא לו מבחינת תמחור ככה שלפעמים שווה לחפש גם במדינות אחרות, חבר טס להביא וולבו XC60 מדילר שנמצא 400 מייל ממנו, אני מחפש טנדרים באיזור אינדיאנה כי שם הדילרים מאוד גמישים ומן הסתם מוכרים יותר טנדרים מאשר פה.

גם המחירים שתראה בCars.com ניתנים למיקוח ומימון אפשר לקבל גם אחרי הנחה גדולה.

אם אתה מתעניין ברכישה אז למה לא לחפש משהו שכבר עלה על הכביש וספג את המכה הראשונה של ירידת הערך, יש רכבי CPO עם נסועה ממש נמוכה במחירים טובים.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

incentives, no DPs (sometimes), less amount of lease time, more mileage

וכו׳

לא חסר, דומה לשאלה ״למה לקנות רכב משומש״

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, מה האינטרס של בן אדם לקחת ליס מבן אדם אחר ?
אני נוהג המון, לקחת ליס עם הגבלה של 15k לשנה זה בעייתי, אפשר למצוא רכבים עם יתרה של 25k מייל ו12 חודשים.

אפשר גם למצוא רכבים שהבעלים שם מקדמה גדולה מאוד ונמאס לו מהרכב, זאת דרך מצויינת לקחת רכב מיוחד בתשלום נוח.

בכל מקרה, אני בדיוק רכשתי עוד רכב ואני קצת מתרגש.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את האתר הנ"ל, אם כבר ליסינג, יצא לך לשוטט קצת בswapalease.com?

יש שם הצעות נהדרות.

כן, זו גם אפשרות - ויש שם גם כמה צעצועים נחמדים באזור צפון ניו-ג'רזי.

על הנייר, FAIR נותנים ליס גמיש שניתן לבטל בכל שלב, ובמקביל הם נותנים החזר מלא אם החזרת את הרכב בשלושת הימים הראשונים. מצד שני, העלות היא יותר גבוהה מאשר ליס רגיל של שלוש שנים.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה לנסוע ליומיים-שלושה לקנדה עם הרכב שלי, יש לי דרכון ישראלי וגרין קארד, האם צריך להוציא ויזה לקנדה או שמספיק שיש עלי את הגרין קארד? צריך להביא דרכון ישראלי לביקורת גבול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הגרין קארד, אבל לגבי דרכון ישראלי אין בעיה, לא צריך ויזה, אבל צריך לעשות תהליך קצר של רישום מקדים שקרוי eTA.

שוב, איני יודע לגבי מעברי גבול יבשתיים, אבל לפני מספר חודשים הגעתי לוונקובר בטיסה (דרך לונדון) ותהליך הכניסה עם הדרכון הישראלי היה פשוט ואוטומטי לחלוטין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לנסוע ליומיים-שלושה לקנדה עם הרכב שלי, יש לי דרכון ישראלי וגרין קארד, האם צריך להוציא ויזה לקנדה או שמספיק שיש עלי את הגרין קארד? צריך להביא דרכון ישראלי לביקורת גבול?
קח את הגרין קארד, רישיון נהיגה ודרכון.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...