Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישית מעדיף בנזין. זה לא בדיוק בנזין אל תערובת של בנזין ושמן.

בכל מקרה הנה דוגמה.

https://www.amazon.com/Husqvarna-128LD-17-Inch-Straight-Detachable/dp/B004Q0HUYO

היתרון בכלי שהוא מודולרי, יש שלו attachments שניתן להוסיף כגון מגזמת, מסור שרשרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

מה לגבי הסוג? סוללה או בנזין?

מאמין שאני אצטרך את הכלי לכשעה-שעתיים עבודה, פעם בשבוע.

זאת הסיבה שהמלצתי על הריובי, מבחינת אופי השימוש אתה משתמש ביתי שצריך כלי נקי שעובד טוב, אני מחזיק בגראז' כלים שעובדים על בנזין, אבל אני משתמש בהם לעבודה רוב הזמן אז יש הצדקה להוצאה וללכלוך.

מה שאני אוהב הבא של ריובי ( יש למספר לקוחות שלי) הוא הפשטות, המחיר וזמן העבודה על הסוללות, לאנשים מסויימים יש סלידה מהמותג כי הוא לא יקר כמו דיוולט או מילווקי (שהיא דרך אגב שייכת לאותם הבעלים של ריובי) אבל הם אלופים מבחינת היצע של כלים שעובדים על אותם הסוללות, מחיר רכישה מצויין ועמידות גם בתנאי עבודה קשים, יש לי כלים של ריובי שרכשתי ב2008 ועדיין משרתים אותי נאמנה.

הכי חשוב זה כמה אתה מוכן להשקיע בכל התענוג הזה...

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולה על ריובי, תמורה לכסף מעולה.

בשוויץ המותג לא הולך בכלל, ולא קשה למצוא אותם בסוף השנה 70 אחוז הנחה או כל מני קומבויים עם סוללות והנחה של עשרות אחוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב זה כמה אתה מוכן להשקיע בכל התענוג הזה...

תודה בנצי,

התקציב נע סביב ה100$-130$, מה שתיארת זה בדיוק מה שאני מחפש, כלי פשוט שיעשה את העבודה ולא יתקלקל כל כמה חודשים,לא באמת משנה לי איזה מדבקת יצרן מודבקת עליו, דיוולט או ריובי, מה שחשוב זה שהסוללה תחזיק לפחות שעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים,

אשתי רוצה להחליף את החיפוי קיר במטבח (Backsplash) במסגרת השיפוץ במטבח שאנו עושים. אני מתכנן לעשות את העבודה לבד ויש לי שאלה שאני אשנמח אם תעזרו לי.

לאחר הסרת הקרמיקה הישנה האם צריך ליישם שכבה כלשהי לפני שאני מדביק את האריחים החדשים? או שמא מספיק לוודא שהמשטח ישר ואפשר להדביק על המשטח הקיים?

אני מצרף תמונה אחרי הסרת האריחים כדי להבין איך נראה הקיר גבס אחריי

תודה לעוזרים

WhatsApp Image 2019-05-15 at 1.30.46 PM.jpeg

Not all chemicals are bad.Without chemicals such as hydrogen and oxygen,for example,there would be no way to make water,a vital ingredient in beer.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אריחים אתה מתכנן להדביק?

באיזה חומר אתה משתמש להדבקה?

ברמת העקרון, אתה יכול פשוט להדביק ככה.

צירפתי תמונות של מטבח שאני בונה, לא מורחים שום דבר על הגבס לפני הדבקה. c88fb6627d12fb1f7f2d61e44368534f.jpg9da3459bbcfc96e1204f5fac3a5b2557.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי תודה על התגובה

לא בחרנו עדיין אריחים (הכיוון הוא לאריחים בסגנון הזה

https://www.homedepot.com/p/Jeffrey-Court-Classic-Brick-11-5-8-in-x-11-5-8-in-x-6-mm-Porcelain-Mosaic-Tile-96024/207089041) הסגנון שאשתי רוצה הוא Herringbone.

אשתי חושבת אולי לשלב גם אריחים מזכוכית.

לגביי דבק אין לי מושג אבל אשמח להמלצה ממך (אני מעדיף דבק מוכן אפשר להתחיל לערבב ולהגיע למרקם הנכון)

Not all chemicals are bad.Without chemicals such as hydrogen and oxygen,for example,there would be no way to make water,a vital ingredient in beer.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריחי זכוכית זה בעייתי כי צריך לדעת לחתוך אותם בלי צ'יפים.

תחפש pre mixed thin-set mortar, תוכל למצוא בבון דיפו הקרוב אליך.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אריחים אתה מתכנן להדביק?

באיזה חומר אתה משתמש להדבקה?

ברמת העקרון, אתה יכול פשוט להדביק ככה.

צירפתי תמונות של מטבח שאני בונה, לא מורחים שום דבר על הגבס לפני הדבקה.

היי בנצי אני מנסה לשלוח לך ה"פ. אבל התיבה שלך מלאה :(

לכול האמריקאים\קנדים בין חברי הפורום: אני עובד כרגע על מוצר וצריך לבצע רעיונות עם קהל היעד האמריקאי. לכן אשמח לשאול פו אם יש אנשים שעשו שיפוץ או קנו מטבח במסגרת השנים האחרונות ויוכלו להקדיש לי כמה דקות לרעיון שבו אבין יותר לעומק ואשאל על התהליך? אשמח גם אם יש פו חברים שעוסקים בהנ"ל למחייתם ויוכלו גם לענות לי על כמה שאלות. תודה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בנצי אני מנסה לשלוח לך ה"פ. אבל התיבה שלך מלאה :(

לכול האמריקאים\קנדים בין חברי הפורום: אני עובד כרגע על מוצר וצריך לבצע רעיונות עם קהל היעד האמריקאי. לכן אשמח לשאול פו אם יש אנשים שעשו שיפוץ או קנו מטבח במסגרת השנים האחרונות ויוכלו להקדיש לי כמה דקות לרעיון שבו אבין יותר לעומק ואשאל על התהליך? אשמח גם אם יש פו חברים שעוסקים בהנ"ל למחייתם ויוכלו גם לענות לי על כמה שאלות. תודה :roll:

אתה מוזמן לשלוח לי הודעה בוואצאפ

+1.650.743.7595

תיבת ההודעות של הפורום מוגבלת ל300 הודעות אז היא תמיד מלאה אצלי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש 300 נשים בפורום

לא צריך. מספיקה קשקשנית אחת.

כאילו שאנחנו מפסיקים (קרא את מוני ההודעות. הערה של אחד שכותב הרבה מאד לסתם פורומניאק :-D).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הם לא חברת גרירה , הם חברת דיספאץ' שעוזרת לעשות סדר ומפרסמת את הבקשה שלך מול המון נהגים, תזכור שלחברות עם רישיון יש ביטוח וההתמודדות שלך תעשה מול חברת ההובלה עצמה בסופו של דבר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...