Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב גרירה, אני השתגעתי מכל החברות האלו, קניתי רכב לחלקים באיזה חור באינדיאנה, המוכר גרר אותו לחווה של אבא שלי שהיא גם באיזה חור באינדיאנה, חיפשתי חברת גרירה שתביא לי את הרכב לקליפורניה, כל ההצעות שקיבלתי היו באיזור ה$1500, וויתרתי, עדיף לי לנסוע לשם יומיים עם הסילברדו, לקנות עגלה באיזור (כי ממש ממש זול שם) ולנהוג בחזרה... לפעמים עדיף לבד וזה גם כייף.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נראת מעולה. תתחדש!

הגעתי היום למסקנה שצריך להרים שירשור של ״צלם את ביתך״, נראה שיש לאנשים בתים ממש יפים ויהיה נחמד לחלוק תמונות שלהם כמו תמונות של רכבים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכונן לחזור לארץ אחרי 4 שנים בסן פרנסיסקו.

בסך הכל חוויה נחמדה הילדים למדו אנגלית וטיילנו המון. יחסר לי בארץ להיכנס לאוטו ולנסוע למקומות שלא הייתי.

המזדה 5 נמכרה תוך יום, המיאטה 96 צריך יותר סבלנות בגלל שכ"כ זולה מי שקונה זה ילדים בני פחות מ 20, המכירה סוג של חוויה.

בנתיים הרווחתי טיול אחרון עם הבן.

תתחדש על המזדה..

DSC_0894.jpg

Sent from my H3123 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי היום למסקנה שצריך להרים שירשור של ״צלם את ביתך״, נראה שיש לאנשים בתים ממש יפים ויהיה נחמד לחלוק תמונות שלהם כמו תמונות של רכבים.

+1000000

שכל אחד יעשה בוק ויתן לנו להזיל ריר :)

לרגל הרחבת המשפחה החלטנו לשדרג את הוולוו C30 של אשתי,לקח קצת זמן אבל מצאנו רכב שמאוד אהבנו.

אז גם אני מצטרף לבעלי המאזדות :-D עם CX-9 שנת 2016.

9 ? זה כמו ה5 שבארץ? או דגם שלא יובא\נמכר? (ואם כן,מה ההבדלים?)

תתחדשו! סעו בדרכים טובות :) (שכחתי איזה מגניב זה רכב בלי לוחית חובה..:p)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9 ? זה כמו ה5 שבארץ? או דגם שלא יובא\נמכר? (ואם כן,מה ההבדלים?)

תתחדשו! סעו בדרכים טובות :) (שכחתי איזה מגניב זה רכב בלי לוחית חובה..:p)

תודה!

אצלינו קיים גם 5 וגם 9, ה-CX9 זה SUV עם 3 שורות, המימדים שלו די זהים לפורד אקספלורר, לא נמכר בארץ למיטב ידיעתי.

לגבי הבדלים לא בדיוק יודע מה הCX5 מציע, אבל ה9 מגיע עם בערך כל מה שיש למאזדה להציע, זה הSUV הכי גדול שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אם חופרים כבר על מאזדות ועוד עם מיאטות בתמונות...

אתמול הייתי ביום מסלול הראשון עם המיאטה לאחר שהBRZ נמכרה בספטמבר.

מכיוון שאין לי גג קשיח - ההוראות המקומיות אצלינו זה שחובה לסוע עם גג פתוח - והיו 30+ מעלות במהלך היום אז התבשלתי כהוגן.

והאמת גם האוטו... אחרי הסשן החמישי של היום (20 דקות) האוטו הגיע ל235 פרנהייט - והחלטתי לטובת האהבה שלי לרדיאטור ולמנוע - לתת לאוטו לנוח קצת.

היה יום מעניין מאוד שלמדתי הרבה - אבל בין השאר:

1. צמיגי כביש (DZ102) הם בדיחה עצובה לעומת 200TW. כלומר מבחינתי never again - המזל הוא שבמידה שלי - Z3 לדוגמא - עולים 128 דולר לצמיג ... נחשו מה בא בקרוב...

2. בילשטיין בני 15 שנה - לא מתקרבים לסט קוילאוברים שהיה לי בBRZ. גם זה יטופל. עוד לא הוחלט על מה יחליף אותם. המזל במיאטה - שכל החלקים זולים - וגם זה - סט של הטופ של הטופ מסתכם בפחות מ2000 דולר...

3. אני צריך רדיאטור חדש ויותר רציני ופוטנציאלית עוד כמה שיפורי קירור. (אבל פרה פרה). אפילו שהמאזדהספיד מגיעה עם רדיאטור גדול יותר מקורי (מעל 50% יותר מהמקורי - מה שהופך שידרוגים כמו Koyorad גדולים ללא ממש שדרוג לאוטו שלי) - זה פשוט לא מספיק כשיש 200 סוסים +-

4. עם 1 ו2 הייתי איטי! צנחתי ב11 שניות לעומת הזמנים שלי עם הBRZ. כמובן שזו השוואה מאוד לא פיירית - רכב אחד היה מודרני משמעותית ועם שיפורי צמיגים, מתלים ובלמים מאוד משמעותיים והשני סטוק בן 15 שנה עם צמיגי כביש ועם בין 30 ל60 אחוז יותר כ״ס מהמיאטה הממוצעת...

בקיצר - יש רשימת אקשן אייטמס ליום מסלול הבא.

IMG_0803-small.jpeg

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחייבים גג קשיח, מעניין.

כשהייתי בלגונה סקה מחייבים רול באר מסיבי והגג לא משנה (הרבה מעדיפים לנסוע סגור).

רק ND פטור מרול באר.

Sent from my H3123 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, wrx אם כבר הרכב הכי משעמם שיש לי לקחת למסלול.

בנוסף הוא ליס ומשמש להסיע 3 ילדים. וחוץ מהמקום - המיאטה יותר מהירה בקו ישר...

המיאטה בהחלט רכב יוצר מעניין ומאתגר לקחת למסלול.

אם זו היתה sti הסיפור היה אולי שונה אבל גם אז.

מה שלומדים ונהנים מרכב הנעה אחורית שצריך להיזהר איתו הרבה יותר מעניין בשבילי מפוטנציאלית זמן הקפה טוב יותר (אני לא עושה את זה במסגרת תחרותית)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על מאזדה! נראית מעולה.

[ATTACH=CONFIG]520285[/ATTACH]

Clean up time

איזה תענוג זה לשטוף את האוטו עם קצף :)

ליביו, אני יודע שצריך כלוב, עם הקורבט זה או כלוב או גג קשיח מקורי (שמגיע עם כלוב פנימי ומתחבר לשלדה עם 6 ברגים מאסיבים), גג קשיח שאינו מקורי לא מאושר.

לצלם בתים זה כייף, במקרה שלי זה ללא ספק סנדלר שהולך יחף, אני משקיע המון בבתים של לקוחות ובביתי אין לי אפילו כוח לנקות את הבריכה, הייתי צריך לנקות עלים בגינה, לקחתי את השואב עם כבל מאריך ופשוט שאבתי הכל בעצלנות.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תענוג זה לשטוף את האוטו עם קצף :)

ליביו, אני יודע שצריך כלוב, עם הקורבט זה או כלוב או גג קשיח מקורי (שמגיע עם כלוב פנימי ומתחבר לשלדה עם 6 ברגים מאסיבים), גג קשיח שאינו מקורי לא מאושר.

לצלם בתים זה כייף, במקרה שלי זה ללא ספק סנדלר שהולך יחף, אני משקיע המון בבתים של לקוחות ובביתי אין לי אפילו כוח לנקות את הבריכה, הייתי צריך לנקות עלים בגינה, לקחתי את השואב עם כבל מאריך ופשוט שאבתי הכל בעצלנות.

הגג המקורי הקשיח במיאטה זה רק קליפה דקה בלי חיזוקים. אז גם במקרה של גג קשיח חייבים קשת התהפכות כי זה כולה חתיכה דקה שמתחברת עם 4 Latches כמו של הגג הרך + 2 ברגים מאחורה.

לגבי השואב :lol:

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה בצילומי בתים היתה בקטע של הצורה החיצונית שלהם. הבית שלנו אומנם חדש אבל הוא כמעט ריק לחלוטין מריהוט. ככה זה כשזוג גר ב-250 מ״ר בית. אני נכנס לבתים של אמריקאים והם מפוצצים באקססוריז חסרי משמעות רק כדי שיראה יפה. זה מאוד קשה לנו לעשות את זה כי חשוב לנו לקנות דברים שיש להם משמעות אצלנו ולתלות אותם על הקיר.

לגבי הבריכה, אין לנו אחת על אף שיש לנו דונם גינה. פשוט ראינו את זה כבזבוז כסף, כסיכון עתידי לילדים שלנו כשיהיו וכתחזוקה מעיקה שלאף אחד מאיתנו אין עניין בה. בנוסף, פה בפלורידה בריכות לא מעלות את שווי הנכס כמעט ככה שבמכירה אין לבריכה added value.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...