Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני מתפקד!

לפני 3 שבועות נחתנו בטקסס. לאחר כמעט שבועיים במלון נכנסו לבית ומתחילים קצת לסדר אותו ולהתאקלם קצת. גם אנחנו עם 2 מאזדות- cx 5 שקנינו ומאזדה 3 (2015) שמשמשת אותי לעבודה(פתחתי גם שרשור בפורום הכללי).

מה בקנה? בגלל שיש לי רכב מהעבודה ואני נוסע די הרבה, לא היה הגיוני לקחת רכב עבודה מעניין יותר(מה גם שהנסיעה שלי בדכ 3 שעות על סרגל כמעט) אז אני חושב שעל מנת לפרוק קצת עול, אחפש לי איזה אופנוע דוש לסופי שבוע ואסע להתפלש קצת בבוץ(wr250r כנראה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין אתכם, באים לאמריקה בשביל מאזדה...

2 בטקסס ו2 בקליפורניה, אחד בניו ג'רזי.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

ת'כלס, זה כמעט בדיחה - יצאתם מהמאזדה3ליסינג בארץ ו"שדרגתם" למאזדה בארץ המוגבלויות הבלתי אפשריות...

בעצם, מי אני שאדבר - נוסע בב.מ.וו בת 13 ביום-יום (אבל הנסיעה היומית שלי זה 8 דקות לכל כיוון, באמריקה זה לא מספיק בשביל לצאת מה-driveway).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מזדה! לכו ת'קעוודו כולכם!

ברוך הבא לטקסס, אם אתה באוסטין מתישהו מוזמן לתת לי פינג

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין אתכם, באים לאמריקה בשביל מאזדה...

2 בטקסס ו2 בקליפורניה, אחד בניו ג'רזי.

אפשר להוציא בחורה מהכפר, אבל לא את הכפר מהבחורה.

למען האמת, אם הייתי עובר לגור שם, הייתי קונה קורולה, גג קאמרי (אם הייתי צריך לנהוג הרבה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא, גם אם היית עובר לביטלג'וס 4 היית קונה קורולה, מקס' קאמרי.

לפחות הספקת כבר בגיל צעיר למצות את השאיפות המוטוריות שלך. גם זה משהו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר הכל מסתכם בכך שאתה, צורת חיים מבוססת פחמן, יושב על סלע ענק שעף בחלל.

ביחס לזה, סוג חתיכת ברזל שאתה משתמש בה כדי לנייד את עצמך מקבל חשיבות שולית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בגלל זה אני חושב שצריך להנות כמה שיותר, כל היופי פה זה שקל להחזיק רכבים, כרגע 9 לשימוש אישי (כולל האופנועים), כי אפשר, כשלהוסיף רכב לפוליסת הביטוח עולה $20 לחודש, כל מה שמפריד ביני לבין עוד רכב זה חניה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט אילו סוסים יש לך באורווה

דווקא בגלל זה אני חושב שצריך להנות כמה שיותר, כל היופי פה זה שקל להחזיק רכבים, כרגע 9 לשימוש אישי (כולל האופנועים), כי אפשר, כשלהוסיף רכב לפוליסת הביטוח עולה $20 לחודש, כל מה שמפריד ביני לבין עוד רכב זה חניה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2018 Ktm Enduro r 690

2012 Kawasaki VN900 נראה לי

1996 K1500, 6" pro-comp lift kit.

1995 Corvette convertible

1966 Rover P5 3000

1979 Cadillac Sedan DeVille

2x 1985 Dodge 600 convertible

2012 Silverado 2500

יש לי עוד איזה 12 רכבי עבודה ופיניתי מקום לרכב נוסף, התוכנית הייתה SL550 או 63, הצעת המימון שקיבלתי לא הייתה אטרקטיבית מספיק אז אני ממתין בסבלנות לקצת זמן פנוי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...