Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מבקש מהאנשים הלא נכונים :-P

אצלי החלטה כזו קלה יותר - פורשה נורא יקרות פה. 911 רגילה שנת 2011 עולה 50 אלף יורו. אצלך אני מניח שהמחירים זולים יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, משום מה תמיד חשבתי שבארה"ב הן זולות משמעותית. האמת שמצאתי במוביל.דה GTS אחת שנת 2011 ב-56000 יורו. עדיין, פורשה הן מכוניות יקרות...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אחלה קנייה, אם כי במהלך החורף ממילא כנראה תאפסן אותה רוב הזמן, לא?

גרמת לי להסתכל קצת בלוחות אצלי. מיאטה 2001 ב-2500 יורו... אבל באמת שאין לי מה לעשות איתה פה, במיוחד כשהחורף מתקרב.

יש לי גראג. המחירים תמיד נמוכים יותר לקראת סוף הקיץ / חורף - אז זה הזמן הנכון לקנות + אנשים מוכרים חלקים.

בגדול - זה תזמון מעולה לקנות את האוטו , לסוע עליו קצת כדי להבין מה צריך לתקן , ולהחליף / לתחזק - כדי להגיע עם רכב תקין לעונה הבאה.

אולי אפילו אני אצליח לדחוף יום מסלול באוקטובר - אבל לא בטוח. נראה.

אם הייתי מחכה לאפריל - הייתי משלם אותו מחיר או יותר אפילו שעברה עוד חצי שנה.

מיאטות רגילות במצב טוב (1.8 , זה כבר לא משנה מNA עד NB) עולות סביב ה4-5 אלף.

(אני לא מדבר על רכבים מתפרקים או שצריכים עכשיו טיימינג קלאץ ומנוע ...).

זה מעין מינימום מחיר של רכב ספורטיבי מתוחזק. מצד שני חבר קנה NA אבל 1.6 ב1300 דולר.

אני מניח שזה גם עניין של יוקר מחיה וכו שלא נותן למחירים לרדת יותר.

אני מחפש להחליף את המוסטנג שלי ב-911 GTS שנת 2011. שמישהו ישכנע אותי לא לעשות זאת...

2 מילים - עלויות אחזקה.

אתה לא באותה ספירה בכלל. כשעוברים ממותגים זולים לאחזקה (פורד , סובארו , טויוטה וכו) למותגים יקרים לאחזקה (BMW , אאודי , פורש ... אפילו מיני בגלל היחוס!) אתה מדבר על כל דבר בהחל מפי 2-3 בעלות לפחות.

אם טיפול של סובארו, פורד וכו (בחלקים מקוריים , שמן איכותי וכו) בסיסי עולה סביב ה70 דולר - אתה מדבר על 250 ומעלה לאחרות.

וזה מתבטא לאורך הסקאלה בהכל.

אם אלו המחשבות שלך - לדעתי הטעות שלך היתה מראש לקנות גירסא שהיא קצת פרווה של המוסטנג לזכרוני.

וואלה, משום מה תמיד חשבתי שבארה"ב הן זולות משמעותית. האמת שמצאתי במוביל.דה GTS אחת שנת 2011 ב-56000 יורו. עדיין, פורשה הן מכוניות יקרות...

רכבים אירופאים לא זולים פה.

אמריקאים ויפנים כן. וכמובן שווה תמיד להשוות לשווקים מקבילים.

(כלומר מה שיש באיזורים העשירים יחסית של ארה״ב מבחינת תמחור למול האיזורים העשירים יחסית של אירופה. אם תבדוק באיזורים יותר ממוצעים - המחירים הרבה יותר נמוכים - ולכן הרבה פעמים אנשים קונים רכבים מחוץ לסטייט שלהם מאיפשהו בחור במרכז ארה״ב)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עלויות תחזוקה, אכן יהיה הפרש בעלויות. אבל לשמחתי הפורשות הן ידועות כ daily driver ככה שמלבד עלויות שוטפות של תחזוקה הרכב יחסית אמין. בנוסף, יש לי חבר מוסכניק independant שעוסק במכוניות אקזוטיות וגרמניות, מאמין שהוא לא יפרק לי את הצורה בעלויות.

לגבי המוסטנג הנוכחית שלי, היא 2017 GT והיא דווקא מספקת מאוד, לדעתי ה GT ממש לא פרווה. מילא ה Ecoboost או ה V6 אבל ה-5.0 לא רעות בכלל. פשוט היא לא פורשה :)

2 מילים - עלויות אחזקה.

אתה לא באותה ספירה בכלל. כשעוברים ממותגים זולים לאחזקה (פורד , סובארו , טויוטה וכו) למותגים יקרים לאחזקה (BMW , אאודי , פורש ... אפילו מיני בגלל היחוס!) אתה מדבר על כל דבר בהחל מפי 2-3 בעלות לפחות.

אם טיפול של סובארו, פורד וכו (בחלקים מקוריים , שמן איכותי וכו) בסיסי עולה סביב ה70 דולר - אתה מדבר על 250 ומעלה לאחרות.

וזה מתבטא לאורך הסקאלה בהכל.

אם אלו המחשבות שלך - לדעתי הטעות שלך היתה מראש לקנות גירסא שהיא קצת פרווה של המוסטנג לזכרוני.

רכבים אירופאים לא זולים פה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוכח לרגע שאנשים משתמשים בהן בעיקר כDaily driver ולא כצעצוע סופ״ש ומסלול :)

לגבי הGT - תקן אותי אם אני טועה אבל לזכרוני שלך אוטומטית וללא Performance pack?

אלו שני הבדלים מאוד משמעותיים (במיוחד השני - שזה ה מ ו ן שינוים ברכב והופך אותו למשהו אחר לגמרי).

אז נכון - זה לא אקובוסט או V6 - אבל זה עדיין רכב יומיומי למדי.

שוב - אותי לא תמצא מחזיק אותך בכח מלקנות פורש כן ? :) אבל השימושים של שנינו ל״רכב כיף״ שונים אז קשה לי לשפוט באותם כלים.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, בטיול שלי לארה"ב קיבלתי מוסטנג GT פתוחה (עם מנוע הטורבו הרגיל) והיא באמת אחלה של אוטו. הרבה יותר טובה מהקאמארו. לא מכונת מסלול כמובן, אבל בשביל דיילי דרייבר עם קצת פאן זו קנייה נהדרת בשביל המחיר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקובוסט שמישהו באוויס שם עליה סמל של GT - הולך? :lol:

זה נמוך אפילו בשבילם :)

בכ״א - ככל שאתה עולה ברמות במוסטנג הרכבים מאוד שונים מבחינת יכולות ניהוג.

מ2015 ועם שינוי קל ב2018 הרכבים בכלליות כבר מתנהגים לא רע ועברו סדרת שיפורים רצינית ביותר מבחינת המתלים.

הGT מהווה קפיצה ראשונה במתלים

Performance pack על הGT כבר עושה את זה מכונת מסלול דיי רצינית ובכלליות רכב מאוד מהיר ומאוד אוחז.

והקפיצה הבאה לGT350 משנה בערך הכל שוב (מנוע , סרנים , מתלים) וזו כבר חיה אחרת לגמרי.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין לך, במיוחד כשאפילו האקובוסט מצליחה להיות מהנה לנהיגה. המשקל כמובן מפריע, אבל זה אותו הדבר ברוב המכוניות מהסוג הזה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-GT שלי היא ללא performance package. היא זריזה, מהירה וחזקה. החלפתי לה אגזוז כי הסטוק היה שקט מידי וממש לא מתאים לאופי של הרכב. האגזוז החדש נותן את הטון השרירי שמתאים לרכב הזה.

לגבי מסלול, לקחתי אותה פעם אחת למסלול ב Sebring בפלורידה וזאת היתה אחת החוויות הכי טובות שעברתי בחיי. מאוד מאוד נהנתי ממנה. הרכב היה מוגבל אלקטרונית ל-130 מייל לשעה ובאמת זאת המהירות המירבית שהגעתי אליה על המסלול.

סה"כ מדובר על רכב מאוד מספק, מרשים ומהנה. נעים ואמין. צורך הרבה דלק אבל זה בקטנה פה כשמחירי הדלק מאוד נמוכים.

אבל זה לא פורשה 911 :(

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כל הזמן אומר שהבעיה הכי גדולה עם החיים פה זה המבחר הבלתי נגמר...

התחלתי לחפש רכב, סיננתי וסיננתי והגעתי ליגואר XJ שמציעה תמורה נהדרת לכסף, אבל, אני רוצה 2016 ומעלה, אז ככה בחיפוש צצו להן מודעות בצד המסך, S550, משם גלשתי לS63 וממנה לSL63 ואז כבר אמרתי i8, רגע, גם הR8 נכנסת לי בתקציב, עם מנוע V10 וגג פתוח, אבל יש את GT-R, מתיחת הפנים ב2017 עשתה לרכב טוב, אבל יש גם את המרצדס AMG GTS שנכנסתי בול לתקציב, כמו הבנטלי קונטיננטל והאסטון מרטין ראפיד, ותמיד בצד יש את פורשה, תמיד, מותח טיפה את התקציב ויש לי טארגה 4s, אפילו עם שפאגט קטן 991 טורבו או איזו GT3, והפנמארה החדשה ממש יפה עם הגרסאת האצ'בק, אני משתגע....

ואז אופציה שפויה מאוד, לוטוס אבורה 400, ושוב אני מנסה לחשוב בהיגיון, אולי F350 פלטינום שמן הסתם לא אעמיס עליו יותר מאת האופנועים ואולי אגרור איתו פה ושם, אבל בשביל זה יש לי את הסילברדו טורבו דיזל, סאעמק החיים באמריקה.

בארץ הייתי מתלבט באיזה צבע להזמין את הפיקנטו.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...