Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלא גם ליכולת לבחור את הרופאים

בקרוב יהיה אפשרי גם בארץ בשירות הציבורי, בהתחלה בתל השומר.

כמובן שאם כולם ירצו שמנהל המחלקה יטפל בהם יאלצו להמתין יותר זמן, אבל זה נכון גם בארה"ב.

מעבר לכך, כמובן שאתה צודק כשמדובר במרכזים רפואיים טובים בארה"ב. מה שכן, אולי יותר נכון להשוות את ארה"ב אל מול ביטוח פרטי בישראל, לא? אסותא ודומיו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר דיברתם על ביטוחי בריאות, יש אולי אופציה שאני ואשתי נעבור ונתחיל ישר בעבודות מסודרות או לפחות אחד מאיתנו, במקרה כזה יהיה ביטוח בריאותי דרך העבודה, אבל אם לא ויקח לנו כמה חודשים להתאקלם ולמצוא עבודה, מה כדאי לעשות עד אז, ביטוח נסיעות מהארץ? פספורטכארד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר דיברתם על ביטוחי בריאות, יש אולי אופציה שאני ואשתי נעבור ונתחיל ישר בעבודות מסודרות או לפחות אחד מאיתנו, במקרה כזה יהיה ביטוח בריאותי דרך העבודה, אבל אם לא ויקח לנו כמה חודשים להתאקלם ולמצוא עבודה, מה כדאי לעשות עד אז, ביטוח נסיעות מהארץ? פספורטכארד?

הביטוחי נסיעות מהארץ הם לא רציניים ולא מספיקים למשהו קבוע.

בנוסף בדוח השנתי בסוף השנה הם גם לא נחשבים כביטוח בריאות מקומי - ותחויבו בקנס בנושא.

מכיוון שביטוח בריאות פה הוא עניין יקר - הייתי בודק את הזכאות שלכם לMedicaid marketplace (אובמה קר , או איך שלא קוראים לזה עכשיו) כל עוד אתם לא עובדים במקום מסודר.

אני לא בעניינים של איך מי וכו.

אם זה לתקופה של שבוע שבועיים וזה רק שניכם כמבוגרים וללא צרכים שוטפים מיוחדים - כנראה ביטוח נסיעות יספיק.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז אתמול בשעה טובה הגיע הרכב הביתה :)

תמונות לא משהו כי צולם עם הפלאפון..

30244967-a890-43fe-a633-d0f915a21e3e.jpge3204eb7-d222-434d-928b-7c02d72a7f70.jpg

20151e9f-c12e-4e92-87e0-c019a4f235cd.jpg

ובגלל שהיום אמור לרדת שלג קנינו גם כיסוי, רק בשבילה :-D

8864803e-b31f-4c46-a785-0b8dcaf23695.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנקות שלג מכיסוי יהיה סיוט שלא ברא השטן.

לדעתי וותר על התענוג.

במקום זה - הכלי הנכון זה זה:

https://www.amazon.com/SnoBrum-Original-Telescoping-vehicles-Scratching/dp/B0007LDXLA/ref=sr_1_2?s=lawn-garden&ie=UTF8&qid=1521553859&sr=1-2&keywords=snow+broom

ולא מטאטא או מברשת ששורטים את האוטו! - וזה לוקח גם בדיוק 2 דקות לנקות את האוטו מאוד ביעילות.

לקרח על השמשות:

https://www.amazon.com/Hopkins-Subzero-16621-Crusher-Scraper/dp/B001DKO3X6/ref=pd_bxgy_263_img_3?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B001DKO3X6&pd_rd_r=HE2WEHER110P9FCX5N78&pd_rd_w=C7tr4&pd_rd_wg=UgJAf&psc=1&refRID=HE2WEHER110P9FCX5N78

מניסיון :)

ואגב - כדאי לך לקנות גם Shovel ראוי כדי לפנות את השלג מסביב לאוטו.

אני גם לא יודע באיזה סוג מגורים אתה מתגורר - אבל צריך לוודא את החובה שלך לנקות שלג וקרח מסביב לבית.

באיזור שלנו זה אחריות הבעלי בתים / שוכרים בבתים פרטיים - וזה כולל את השבילים והירידות לכביש + פיזור מלח.

השנה כשעברתי לבית שלי נשבר לי לגרוף כמו מניאק וקניתי את זה:

https://www.amazon.com/Husqvarna-ST224-24-Inch-Electric-Blower/dp/B00LHN4MVW/ref=sr_1_1?s=lawn-garden&ie=UTF8&qid=1521554220&sr=1-1&keywords=Husqvarna+snow+blower

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא מטאטא או מברשת ששורטים את האוטו! - וזה לוקח גם בדיוק 2 דקות לנקות את האוטו מאוד ביעילות.

לקרח על השמשות:

אני ממש לא בטוח שמה ששורט זאת המברשת, לפחות מהניסיון שלי

חתיכות קרח בתוך השלג יעשו נזק הרבה יותר גדול

כנל לגבי הזכוכית, לקח לי זמן להבין למה בהרבה מכוניות השמשות סרוטות. אפשר להשתמש בתרסיס די-אייסר אבל אני לא בטוח עד כמה הוא בטוח לצבע

הפתרון האידאלי הוא גג מעל הרכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה !

יש בבית דברים בסגנון ששלחת, הכיסוי הוא רק ליום-יומיים עד שהגראז' יפונה מכל הג'אנק, זה בית פרטי.

בכל מקרה אצלנו אין חבות לפנות שלג בשטח הפרטי/מסביב לבית/שביל גישה וכ"ו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה שלג?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח שמה ששורט זאת המברשת, לפחות מהניסיון שלי

חתיכות קרח בתוך השלג יעשו נזק הרבה יותר גדול

כנל לגבי הזכוכית, לקח לי זמן להבין למה בהרבה מכוניות השמשות סרוטות. אפשר להשתמש בתרסיס די-אייסר אבל אני לא בטוח עד כמה הוא בטוח לצבע

הפתרון האידאלי הוא גג מעל הרכב...

מנקים עם הדבר הזה כשזה שלג - לא קרח.

חשוב לא לתת לזה לשבת.

זו הנקודה החשובה - כשזה עדיין שלג (גם אם זה אמצע הסופה) - לצאת להזיז את השלג מהאוטו כשהוא לא קרח.

לגבי שמשות שרוטות - לפחות מהניסיון שלי לא מזה. אבל אני לרוב מחמם את הרכב ומשתמש בווישרים.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתמול בשעה טובה הגיע הרכב הביתה :)

תמונות לא משהו כי צולם עם הפלאפון..

איזה יפיוף!

...

הדודג׳, זאת אומרת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנקים עם הדבר הזה כשזה שלג - לא קרח.

חשוב לא לתת לזה לשבת.

זו הנקודה החשובה - כשזה עדיין שלג (גם אם זה אמצע הסופה) - לצאת להזיז את השלג מהאוטו כשהוא לא קרח.

לגבי שמשות שרוטות - לפחות מהניסיון שלי לא מזה. אבל אני לרוב מחמם את הרכב ומשתמש בווישרים.

דווקא סופת שלג היא פחות בעייתית כי השלג נשאר שלג, הבעייה במזג אוויר קצת מתחת לאפס או כשאתה חוזר עם רכב חם ויורד עליו שלג- השלג נמס וקופא חזרה, אני לא הצלחתי להיאבק בקרח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלג הופך לקרח אם נותנים לו לשבת - במיוחד אם יורד גשם אחכ או עולות הטמפ.

הכי מרגיז זה freezing rain שהופך לקרח איך שהוא נוחת על האוטו.

ואז כל האוטו גבשושי.

הזיה

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Shovel

ובעברית: את (חפירה).

בטירונות זה היה צמוד לתרמיל הגב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...