Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת ירד לי מהמוצר בגלל עניין המנוי. נראה לי מוזר שהם חולבים את הקונה גם במחיר יקר של המוצר וגם באמצעות שירות חודשי קבוע.

יש לי אותו.

הוא ידי מגניב ואני אוהב את האינטגרציה שלו גם הם הגוגל הום והאופציה לכבות ולהפעיל את הפעמון הפנימי.

אני מריץ אותו עם מנוי בסיסי (אני עם עוד 4 מצלמות שלהם בפנים ומחוץ לבית

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב מנוי בשביל המוצר.

אפשר להשתמש בו בלי והוא שומר 3 שעות אחורה.

אם אתה רוצה את המוצר בשביל הפונקציונליות ולענות בזמן אמת / לראות התראות עדכניות - אתה תהיה לגמרי בסדר איתו.

מה לעשות ששירותי ענן וStorage של המון דאטה ופענוח המידע (Nest aware) עולה כסף. (ולפרופורציות - 5 דולר לחודש עבור 5 ימים אחורה - אח״כ זה 50 אחוז על כל מצלמה נוספת).

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

20181129_202616.jpg20181129_202616.jpg

מבצעי הבלק פריידי הצליחו למשוך אותי לחנויות שאני מנסה להימנע מהן(הום דיפו,lowes) כי הפיתוי חזק. אז אנימתחיל קצת עבודה עם עץ כתחביב. אשמח לשמוע המלצות/רעיונות לפרויקטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה נגרר לאוסף ההתמקחויות על חלקי יד שניה למיאטה.

יש אוסף של שיפורים קטנים שאיתם בחורף אני אגיע לעוד 30 כס בגלגל.

אז ברשימה:

bypass valve של forge משומש והוזמן rebuild kit מקורי. (אני הראשון שהזמין אחד - המקלט של הדגם הזה לא הופיע באתר שלהם אפילו)

מזרקים 305סיסי של סופרה דור 3 פלוס קיט חידוש

Inlet tube של flying Miata

כל זה במטרה להחזיר סוסים מקוריים שאני יודע שחסרים פלוס הכנה ליותר דלק

ברשימה להזמין במהלך החורף - בוסט קונטרולר ידני וintake כל שהוא.

השילוב הזה מספיק להריץ עוד 2psi באמינות מוחלטת ולפתור את המערכת יניקה הבעייתית של הדגם ולהגיע לסביב ה175 כס בגלגל (צפונה ל200 במנוע) בגרושים.

כמו כן - אני מנצל את העובדה שיש לי חבר עם סדנא ועוד חבר שעבתבmetal workshop ונכין קצת ducts למערכת הקירור לקבל שיפור בזרימת אוויר.

במקרה הזה יש חלק מהחלקים אפטרמרקט אבל אני לוקח את זה יותר כפרוייקט להעשיר את הידע שלי ואולי לעשות קצת חלקים קאסטום לחברים.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה נגרר לאוסף ההתמקחויות על חלקי יד שניה למיאטה.

יש אוסף של שיפורים קטנים שאיתם בחורף אני אגיע לעוד 30 כס בגלגל.

אז ברשימה:

bypass valve של forge משומש והוזמן rebuild kit מקורי. (אני הראשון שהזמין אחד - המקלט של הדגם הזה לא הופיע באתר שלהם אפילו)

מזרקים 305סיסי של סופרה דור 3 פלוס קיט חידוש

Inlet tube של flying Miata

כל זה במטרה להחזיר סוסים מקוריים שאני יודע שחסרים פלוס הכנה ליותר דלק

ברשימה להזמין במהלך החורף - בוסט קונטרולר ידני וintake כל שהוא.

השילוב הזה מספיק להריץ עוד 2psi באמינות מוחלטת ולפתור את המערכת יניקה הבעייתית של הדגם ולהגיע לסביב ה175 כס בגלגל (צפונה ל200 במנוע) בגרושים.

כמו כן - אני מנצל את העובדה שיש לי חבר עם סדנא ועוד חבר שעבתבmetal workshop ונכין קצת ducts למערכת הקירור לקבל שיפור בזרימת אוויר.

במקרה הזה יש חלק מהחלקים אפטרמרקט אבל אני לוקח את זה יותר כפרוייקט להעשיר את הידע שלי ואולי לעשות קצת חלקים קאסטום לחברים.

Too bad Moti is no longer active on this board. he knows Miatas in and out. I can tell you the turbo Miata he raced for years took incredible abuse and proved very reliable.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Too bad Moti is no longer active on this board. he knows Miatas in and out. I can tell you the turbo Miata he raced for years took incredible abuse and proved very reliable.

אכן חבל.

יש לו בימינו חברה לשיפורים למיאטה - Blackbird Fabworx שבעלת שם דיי טוב ומייצרים חלקים דיי הארדקור.

פניתי אליו דרך הפייסבוק - יכול להיות שלא ראה את ההודעה , אבל גם התעלם מהבקשת חברות.

נו שוין.

לגבי הדגם שלי - למרות שיוצרה כמות קטנה - יש דיי הרבה ידע + קבוצת פייסבוק מאוד פעילה של כ900 ומשהו בעלי מאזדהספיד מיאטה שבין השאר משתתפים בה כמה חברה מאוד רציניים מה״סצינה״.

כל מה שאני עושה כבר נעשה ונמדד :)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתחיל עם שולחן עבודה חדש (;

תתחדש!

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

אכן זה התכנון.השולחן שיושב בגראז ממש לא מתאים ואני רוצה לבנות משהו שיהיה נייד וניתן לקיפול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

learning tower.jpg

הפרויקט הראשון שלי היה מגדל למידה לקטנה. יצא נחמד בשביל פעם ראשונה. הפרוייקט הבא כבר בדרך והוא שולחן עבודה נייד. את התוכנית עם קאט ליסט לקחתי מבחור בשם Steve Ramsey . יש לו ערוץ יוטיוב מעולה במיוחד לחובבים. ממליץ למי שהנושא מעניין אותו.

עריכה: סורי על הצוואר התפוס, משום מה התמונה מוצגת ב90 מעלות למרות שבמקור היא בתצורה נורמלית

עריכה אחרונה על ידי AK21
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

חברים נכבדים אשמח לקבל המלצה על מכונת שטיפה + אקדח קצף לשטיפת הרכבים. לא מחפש משהו יקר וסופר מקצועי,אלא משהו לפעם/פעמיים בחודש.

ראיתי שיש הרבה המלצות על זה:

https://www.amazon.com/Joe-SPX3000-Pressure-14-5-Amp-Electric/dp/B00CPGMUXW/?creativeASIN=B00CPGMUXW&linkCode=w61&imprToken=E3c2ElQ3NYSvgwt3ULTNaw&slotNum=9&tag=car-search-20

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...