Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בעמק הסיליקון אז זה די עונה על שאלת התעסוקה, יש לי חברת בניה :)

אם האשה אוהבת את האורבניות של תל-אביב (סטייל שדרות רוטשילד דרומה) אז אפשר להנות בעיר למרות שכל הכייף עבורי לפחות הוא מסביב (נאפה וכד') הכל תלוי במשך הביקור ומה באמת רוצים, מסעדות נהדרות יש בשפע, אם שבת בפארק על הדשא בשבת עם שישיית בירה וג'ויינט זה משהו שמדבר אליכם אז אתם ממש תהנו.

הכל תלוי במה שאתם אוהבים לעשות.

בנצי, אפשר לשאול במה אתה עוסק ? --סלח לי אם השאלה לא במקום

אשתי לאחרונה דוחפת שנסע לטייל בסן פרנסיסקו כטיול של "אחרי הגרין קארד ולפני הלימודים" (היא רוצה לחזור ללימודים).

הבעיה שההמלצות מעורבות, יש כאלה שאומרים שיקר ואין מה לראות מלבד הגשר ויש כאלה שאומרים שהמקום וואו.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש פה מישהו במרילנד או האם אתם מכירים מישהו במרילנד שיכול לעזור לי עם משלוח של משהו?

נשארו עוד 3 שעות למכרז באיביי, המוכר בדק לי לגביי משלוח, מדובר על 850 דולרים מחברה מקומית, גבוה כי אני בדיוק מארגן משלוח של רכב שהרגשתי באינדיאנה והצעות המחיר שקיבלתי לרכב שלם הם באיזור ה900...

הלוואי והיה לי מישהו במרילנד שיכול לאסוף את החלק ואני אגיע לקחת או לשלוח אלי עם FedEx דרך החשבון העסקי שלי (פחות מ$300).

SmartSelect_20181014-094058_eBay.jpeg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכיתי, שילמתי, מחר פשוט אשלם לחברת השילוח, לחסוך כמה מאות דולרים ולהטריח מישהו זה רעיון מגוכך ואני רוצה את הגג הזה על האוטו :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי לאחרונה דוחפת שנסע לטייל בסן פרנסיסקו כטיול של "אחרי הגרין קארד ולפני הלימודים" (היא רוצה לחזור ללימודים).

הבעיה שההמלצות מעורבות, יש כאלה שאומרים שיקר ואין מה לראות מלבד הגשר ויש כאלה שאומרים שהמקום וואו.

ביוני הייתי בטיול בסן פראן ודרומה. היה נהדר. זה ממש לא רק העיר עצמה - כמו שבנצי אמר יש המון מסביב. אם זה נאפה, אם זה ה-state parks שבאזור, אם זה טיול לאורך החוף דרומה או צפונה.

מה שכן - בהחלט יקר. ואני עוד ישנתי רוב הימים אצל חבר בפאלו אלטו...

חלק מההמלצות שלי מהמקומות בהם ביקרתי:

* בעיר: אלקטראז ממש מעניין (צריך להזמין מראש)

* בעיר: cal academy of sciences

* מדרום: Ano nuevo state park - פילי ים, וסתם מקום מאוד יפה

* מדרום או מצפון: עצי redwood ענקיים. אנחנו היינו ב-henry cowell state park

* מדרום: סנטה קרוז, מונטריי, כרמל-ביי-דה-סי

* מדרום: point lobos state natural reserve

* מדרום: פשוט לנסוע דרומה על כביש #1 עד נניח ל-big sur - נופים נפלאים

יש עוד הרבה - אבל אני מניח שתוכל למצוא בעצמך.

אם מעניין אותך - יש לי

שערכתי מהטיול (כולל את האזור של הפארקים הלאומיים בנבאדה/יוטה/אריזונה).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפארקים האלה לא - מבלים כמה שעות וממשיכים הלאה. לרוב מדובר בשמורות טבע בסגנון החולה, עם נוף מאוד יפה, כמה שבילי הליכה ומגוון חיות. למשל פילי הים ב-Ano nuevo.

אחד הימים הכיפיים ביותר שלנו בטיול בארה"ב היה בדיוק זה - התחיל בטיול לאורך 17 מייל דרייב לראות איפה כל העשירים גרים, לאכול ארוחת בוקר ליד החוף, להמשיך לעיירה הציורית כרמל (באמת ציורית) ומשם דרומה ל-point lobos ואז לאורך החוף בכביש מספר 1. עזר כמובן שהיינו עם מוסטנג קבריולה ושמזג האוויר היה מושלם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי - עכשיו מה שמדהים שגגות Hard Top מקוריים למיאטה עולים יותר ... :|

צפונה ל1000 דולר בקלות לאחד במצב טוב מקורי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה לא אכפת לי לשלם על הגג הקשיח הרבה כסף, הגג האחרון שראיתי באיזור שלי למכירה עלה קצת מעל ה2000 והוא לא היה בצבע של האוטו שלי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אוספים את הגג מהמוכר, אני מקווה שהוא יגיע עד יום שישי, יצא $1660 לגג מקורי בצבע של הרכב, לא זול אבל גם לא נוראי, יש גגות אפטר מרקט שעולים $1800 אבל זה לא אותו הדבר כמו המקורי.

רציתי להזכיר לכל אלו שבארה"ב לגביי המכירות של Harbor freight כרגע, בדיוק נגמר סופשבוע המכירות הגדול שלהם והם מחזיקים את המחירים של המבצע למספר ימים נוספים, אני רכשתי מספר דברים לפני תחילת המבצע כי אני לא אוהב לחכות אבל כחלק מפוליסת השירות שלהם הם נותנים 30 יום ביטוח על המחיר, ככה שאני צריך לחזור עם הקבלה ולקבל החזר.

ממליץ בחום על עגלת הכלים שלהם ($190), גם הרתכת במבצע מעולה ($85).

20181019_141118.jpegSmartSelect_20181018-190705_Chrome.jpeg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לקחת בחשבון שהכלים שלהם סבירים ולא יותר.

בשביל כלים גנרים וארגזים פשוטים - זה לגמרי מספיק.

תודה על ההתראה - יש לי רשימה קצרה של דברים שאני מחפש :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...