Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך איזה 500-600 דולרים על חומרים, אני מאמין שבעל מקצוע טוב יכול לסיים את זה ביומיים, בידוד ותליית פלטות כולל פלסטר זה יום אחד, שיוף וצבע חצי יום.

אני ממליץ להריץ נקודות חשמל לפני שסוגרים את הקירות, פשוט לאללה וממש שימושי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה התכנון, אני וגיסי תכננו לעשות ביחד, אבל אנחנו כבר כמעט שנה בבית הזה וכלום לא זז, ובינתיים הכל נערם על הריצפה מסביב כי אני לא רוצה למדף לפני שאסיים את הגראז'.

ועכשיו שנולד לנו ילד אז סופי שבוע זה נטו להשלמות שעות שינה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חיית באמריקה ולא חסכת כדי לקנות בארץ מיאטה?:evil:

וברצינות, אתה לא עולה חדש, אתה מכיר את שוק הרכב הישראלי (גם אם חלו בו שינויים בשנים האחרונות) - למה אתה מופתע? תתרגל ליתרונות ולחסרונות של הארץ. ואולי תחזור שוב לצד השני של השלולית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מספיק לקרוא/לכתוב בפורומים זרים כדי להבין מהר מאוד שההבדל מטורף.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לקרוא/לכתוב בפורומים זרים כדי להבין מהר מאוד שההבדל מטורף.

אין ספק שההבדל מטורף, אבל אני יכול להעיד שלמרות שידעתי שההבדל מטורף - עדיין הופתעתי מעד כמה ההבדל מטורף. עבורי היה איזשהו פער בין ה״ידיעה״ ובין ה״חוויה״.

לא רק שהרכבים יותר זולים בהפרש ענק, גם הדלק זול יותר בהפרש עוד-יותר-ענק (אני משלם כיום $2.3 לגלון, בהמרה לעברית זה בערך 2.1 ש״ח לליטר), החלפים זולים יותר, ובמקרה שלי יש הרבה יותר מקום בבית כך שאפשר לעבוד על הרכב בעצמך בצורה נוחה יותר. בדיוק בסופ״ש האחרון החלפתי שמן למיאטה, ולמרות שזה מטופש (כלכלית) - זה היה נחמד לעשות את זה עצמאית.

דוגמא למשהו ש״ידעתי״ אבל לא ״הפנמתי״ - שבוע שעבר לקחתי את האופנוע לטיול נהיגה. רכבתי איזה 100 מיילים בערך, ובחזרה הביתה שילמתי בערך 6 דולר עבור הדלק. עלות התחביב שלי לאותו היום היתה זולה יותר מארוחה במקדונלדס.

כשלקחתי את האלפא לטיול נהיגה, הייתי מסיים עם חשבון של 300 ש״ח לפחות... :cry:

ברור שזו השוואה לא הוגנת (האופנוע יותר חסכוני וכו׳), אבל הפואנטה זהה עם המיאטה (הטיול האחרון עלה לי בערך 10 דולר) - והפואנטה היא שאני לא צריך ׳להתחשבן׳ יותר מדי בשביל להינות מהתחביב, כי הוא בסה״כ די זול. רבאק, ההארלי שלי עלה לי פחות ממה שרוב החברים בישראל משלמים על אופניים...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא תרבות הנהיגה באמריקע (חוף מזרחי) מפתיעה אותי לרעה. וזה לא שאני פעם ראשונה פה. כל עוד נוסעים בשטח עירוני (או יותר נכון פרברי) הכל בסדר וכולם מבסוטים. ברגע שמגיעים לכביש המהיר - נהיגה כאוטית, אגרסיבית עד כדי פרועה שעבורי לא מרגישה שונה בהרבה מנהיגה ארצישראלית.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, החוף המזרחי....

איזה בית שימוש של כבישים.

אני מקפיד לשכור רכבי יוקרה, אנשים נוהגים ביתר זהירות מסביבך רוב הפעמים.

בטיול האחרון הייתי עם סדרה 7, לפניו עם גיבלי ואני צריך להגיע לאיזור בקרוב אך אני חושב שפשוט אנהג לשם מקליפורניה.

1336e0e7b44a4767184560a724c47459.jpg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיול האחרון הייתי עם סדרה 7, לפניו עם גיבלי ואני צריך להגיע לאיזור בקרוב אך אני חושב שפשוט אנהג לשם מקליפורניה.

שוב? [emoji28]

Sent from my H3123 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...