Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה אתה מתגורר? לגונה סקה זה שעה ורבע ממני.

Liviur נראית טוב המיאטה.

הייתי השבוע בלגונה סקה עם ה-NA.

[ATTACH=CONFIG]509734[/ATTACH]

וסרטון נחמד שמישהו העלה:

[video=youtube;XX_RnM3Io-s]

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לקמפבל, צודק.

בדיוק חזרתי מעתיקה ספונטנית בסוכנות ב.מ.וו, יש להם 2 i8 משומשות, שנת 2015, עכשיו אני כבר לא רוצה i8, החלון לא יורד עד הסוף, איזה טמטום, הדבר הזה יחרפן אותי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת החורף הראשון בארה"ב, אני רואה בהרבה פורומים בחו"ל שאנשים מחליפים גלגלים לסטים של חורף, ג'אנט יותר קטן וצמיגים בעלי פרופיל גדול יותר, אני מניח שזה על מנת להימנע מכל מיני potholes כשגשום/מושלג/ערפילי.

האם זה באמת משהו שכדאי לעשות? לקנות סט של גלגלים קטנים יותר? אני גר ב country, ויורד פה הרבה גשם/שלג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?

אני חושב שזה תלוי בסוג הרכב שיש לך, והאם הרכב נועל צמיגי קיץ או 4 עונות.

אתה הולך לאכול שם הרבה שלג בקרוב...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע.

צמיגי All season = צמיגים בינוניים ומטה כל הזמן :)

אם אתה גר באיזור כפרי + יש לך שלג + (לא פחות קריטי) הטמפ׳ מתחת ל5 מעלות הרבה מהחורף - לדעתי צמיגי שלג זה חובה.

בBRZ עם צמיגי שלג - האוטו היה בטוח ואוחז משמעותית יותר מהMini countryman 4*4 שהיתה לי עם All seasons מעולים.

מאז שראיתי את זה בחורף הראשון - כל המכוניות שלי שאני משתמש בהן בחורף - הן עם צמיגי חורף.

שנה שעברה עם הBRZ ועם הWRX נהגנו בשלג ללא שום בעיה בזמן שכל מני ג׳יפים וSUVים 4*4 התעופפו להם סביבינו (וזה עוד עם אנשים שרגילים לסוע בטמפ׳ האלו - אנחנו - הישראלים - קצת פחות)

מה לעשות - 4*4 לא משנה מרחקי בלימה או אחיזה כשאתה צריך להאט ובנוסף צמיגים רגילים נהיים קשים ואוחזים משמעותית פחות מתחת ל5 מעלות צלסיוס

אכן ההמלצה היא ללכת על צמיג יותר צר ועם יותר בשר.

הפתרון הפשוט ביותר זה להזמין אונליין סט של צמיגים + ג׳אנטים לחורף לרכב.

לTire rack יש סטים כאלו לפי רכב עם מידות מומלצות שהם מתחייבים שמתאימים ומגיעים כבר מורכבים ומאוזנים.

בבית בסביבות נובמבר אני שולף את הג׳ק ומחליף את כל הצמיגים ברכבים (30-40 דקות לרכב לבד) וסוגר עניין.

זה לרוב הרכבים עניין של 700-800 דולר (זה צמיגים דיי זולים)

בסביבות מרץ - שמים חזרה את הצמיגי קיץ ומאפסנים את הסט חורף עד שנה הבאה.

(זה חשוב - כי הצמיגי חורף רכים מדי כשהטמפ׳ עולות - ובמקום שסט יחזיק בכיף 4 שנים הוא יחזיק לך שנה)

אתה יכול להסתכל על Bridgestone Blizzaks WS80 שהם הטופ של הטופ או אם אתה רוצה לחסוך קצת אבל עדיין לקבל 90% מהביצועים (אבל בעיקר קוד מהירות נמוך יותר - כלומר אל תנהג מעל 100 מייל לשעה) אז יש גם את הGeneral altimax2

היו לי את שניהם - ושניהם מעולים.

השנה מכיוון שעברתי למאיטה - אני לא מתכוון לנהוג בה בחורף כמעט - ובטח לא כשיש שלג (זה גם רכב רגיש לחלודה מהמלח על הכביש :| ) אז אני אאפסן אותה - אבל הWRX בהחלט תצא כמו גדולה יום יום עם צמיגי חורף

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי זה שהמקומיים נוסעים עם צמיגים רגילים - שיהיה להם לבריאות. כמות התאונות שאני רואה אידיוטים עם SUVים עושים כי ״יש להם 4*4״ והם נוהגים כרגיל עצומה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי. גם פה, בצד השני של האגם, יש אידיוטים שכל שנה לא לומדים לקח - לא רק שהם מחליפים צמיגים מאוחר, אלא חלקם באמת נוהגים עם all weather כי הם חושבים שה-4X4 יציל אותם. בתוך העיר רוב הזמן זה בסדר כי מנקים שלג, אבל גם במצב כזה - מרחק הבלימה מתארך באופן מגוחך אם יש טיפה שלג על הכביש, ובמיוחד בכלים כאלה כבדים שקשה לעצור אותם ממילא...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנל גם בצד השני של השלולית של רוני, בשוודיה. מי שחוגג זה טינאג׳רים עם וולוו 740 טרקטור שעושים צלחות על הקרח. 8719171667.jpg

לרוב צמיגי החורף גם מולבשים על ג׳אנטים מברזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מתפקד! 8)

הגענו לאירווין לפני חודשיים.

לי לא הלך כמתוכנן בעניין הרכבים ובסוף סיימתי עם 2 רכבי ליסינג של מאזדה (6 ו- CX-5).

אמנם ננעלנו ל-3 שנים אבל זה מתאים לנו כרגע ללמוד את העניין פה ולצבור קרדיט. עד קבלת גרין קארד אני דוחה כל עסקת רכישה של בית או רכב (וכרגע אני לא רואה שום סיבה לקנות רכב כשיש עסקאות ליסינג טובות לבעלי קרדיט).

המקום הזה באמת גן-עדן, עלות המחיה פה גבוהה בטירוף אבל החינוך הפרטי ואיכות החיים הם עולם אחר ממה שהכרנו בארץ (והיה לנו לא רע בארץ, אז. )

רשמו פה על הגרמניות מבחינת עלויות אחזקה למשומשות ועלויות הטיפול לפרמיום (הגרמניות יוקרה והקבוצה הזאת) ורואים את זה בכל מקום. לטויוטה והונדה יש כאן טאבו, כמעט בכל סגמנט (פיילוט מול היילנדר , קאמרי מול אקרוד) והן נפוצות כאן מאוד ומחזיקות גם מחיר. ניסאן לעומת זאת, לפי איך שזה נראה לי, מרגישה נחותה בערך וכמעט כמו קוראניות.מאזדה סבירה יחסית בשוק.

האמריקאים כל הזמן מדברים על עלויות אחזקה ואמינות. אותי זה קצת הפתיע.

אחלה אמריקה סה"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...