Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים (נערך, אין צורך לציין שזה לרכב. זה ברור. עדיף לציין תקציב)

שימו לב! השרשור הזה בן 2587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, יש לי טויוטה קורולה סאן+ זה לא עם רדיו רגיל זה כמו הgli. אני כרגע לא רוצה מגבר אבל אני רוצה את האפשרות בעתיד למגבר. הייתי בלהקאר בראשון והוא הציע לי שם kdc100-ur ב600 שקל

jbl cs760c ב650

9603ix של אינפיניטי ב650

פנל התאמה לרדיו דיסק ב250

עבודה 350

נראה לי זהו, כל העסקה הוא אמר לי 2500 והוא מוכן להתגמש ל2300. עכשיו מבדיקה קצרה בזאפ ראיתי שכל מה שהוא הציע לי הוא צ'יפר אותי בעוד 50 אחוז במחיר. הרדיו עולה 300 הג'ייביאל 350... קיצר מישהו מכיר מקום אמין בראשון או אפילו חולון נגיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את ספונסר הפורום ארט סאונד, שגם ממש הערב יש מפגש עונתי של הפורום בחסותם, שיושבים במערב ראשל"צ (ראה דביקים).

זכורה לי לפחות מילה טובה אחת על b-a-s-s מערכות בבאר יעקב ועל רדיו רפי בבת-ים.

יש לך גם את אחד מפיבוריטי הפורום יוסי אלפיין באור יהודה, אם הוא פנוי לעבודות פשוטות כאלו. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את ספונסר הפורום ארט סאונד, שגם ממש הערב יש מפגש עונתי של הפורום בחסותם, שיושבים במערב ראשל"צ (ראה דביקים).

זכורה לי לפחות מילה טובה אחת על b-a-s-s מערכות בבאר יעקב ועל רדיו רפי בבת-ים.

יש לך גם את אחד מפיבוריטי הפורום יוסי אלפיין באור יהודה, אם הוא פנוי לעבודות פשוטות כאלו. :wink:

הייתי אצל מי שאמרת, אמרתי לו אני מוכן לשקיע 1500. הוא הציע לי רמקולים לקדימה וגם לאחורה של jbl שנקראים stage 600c הוא אמר לי שכל אחד מהם עולה 350 שקל ללא אחריות. הרמקולים האלה לא נראה לי טובים יותר מהcs760c.

הstage 600c שהוא הציע לי הם אפילו לא מופיעים באתר הרשמי של jbl. אז איזה מין רמקולים אלה? ממש מוזר.

והוא הציע לי רדיו של kenwood 1950 ב400 שקל, שבסריקה קטנה בzap הוא עולה 300 שקל אצל רדיו רפי.

בקיצור כבר אי אפשר לדעת למי להאמין.

רדיו רפי נחשב אמין?

ועל הדרך אפשר לקבל הצעה טובה לחבילה עם תקציב עד 1500? בתקציב הזה נכנס עבודה, ופנל לרדיו שאיפה שהייתי הציעו לי ב150 שזה עוד נשמע סביר, עבודה הוא אמר לי 250, אז בתאכלס היכולת שלי להשקיע על רדיו דיסק עם diskonkey רמקולים קדמי ואחורי עם הכנה להגברה זה 1100

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה דגם לשווקים מסויימים: http://harman.club/stage-600c-jbl-stage-600c

לא יודע מה ההבדלים בתכלס.

אתה מתכוון לפיוניר DEH-X1950UB. לא קנווד.

שים לב שהחל מכ-440 ש"ח, לפי זאפ, אתה מוצא כבר מכשיר עם BT (פיוניר 3950). ואולי תוספת "קלה" למכשיר עם 2 זוגות יציאות למגבר. אם זה לא מענין אותך, אז יכול ללכת גם על סדרות הבסיס ללא דיסק, MVH של פיוניר או KMM של פיוניר. בזאפ יש איזה שני דגמים מתחת ל-300 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה דגם לשווקים מסויימים: http://harman.club/stage-600c-jbl-stage-600c

לא יודע מה ההבדלים בתכלס.

אתה מתכוון לפיוניר DEH-X1950UB. לא קנווד.

שים לב שהחל מכ-440 ש"ח, לפי זאפ, אתה מוצא כבר מכשיר עם BT (פיוניר 3950). ואולי תוספת "קלה" למכשיר עם 2 זוגות יציאות למגבר. אם זה לא מענין אותך, אז יכול ללכת גם על סדרות הבסיס ללא דיסק, MVH של פיוניר או KMM של פיוניר. בזאפ יש איזה שני דגמים מתחת ל-300 ש"ח.

אז אתה חושב כדאי לי ללכת על הרמקולים האלה? הם רמקולים טובים? ו350 שקל זה מחיר טוב בשבילם? על מה אתה היית הולך בתקציב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...