Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח ממל"ז של 114 במקום 90 בכביש הסרגל - עזרה בפענוח כתב השוטר

שימו לב! השרשור הזה בן 2575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אחותי נתפסה עם הפאביה על מהירות "מסכנת חיים" של 114 במקום 90 בכביש הסרגל בעת שהיה ריק לגמרי (מצולם ע"י DVR) - כביש ישר של שני נתיבים לכל כיוון באור יום מלא (השמש זרחה) עם שטח הפרדה בנוי.

כשהיא חזרה הביתה (נהגה לבד ברכב) ניסיתי לקרוא מה כתוב ואינני מצליח - מישהו מכם יכול לעזור לי?

נ"ב - איך לכל הרוחות נותנים ככה דו"חות??? זה הגיוני? ולמה המרחק לא כתוב?

תודה,

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע, לפי מה שהבנתי, 24 ק"מ מעל המותר זה כולה 250 ש"ח.

אני במקום אחותך, הייתי משלם ושוכח מהעניין ושם לב למהירות פעם הבא.

לא שווה את הכוח שלה לדעתי בשביל סכום כזה.

אגב, עם זה היה בעיר, 24 מעל המותר זה היה כבר 750 ש"ח ו8 נקודות... שהיא תשים לב לזה.

לגביי הכתב בדוח"ות, זה לא פעם ראשונה שאי אפשר לקרוא מה כתוב שם, ראיתי כבר כמה וכמה פעמים דוח"ות כאלה :S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כת"ב יד לא ברור + שוטר שכתב בצורה לא חזקה מספיק על הטופס ולכן הועתקו חלקית. הצלחתי לקרוא מילים נפרדות, אך לא ברצף.

בדברי הנהג ניתן לראות בבירור - "לא שמתי לב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי איכות התמונה - זה המיטב שאני יכול להפיק מהגלאקסי S4 שברשותי. במציאות לא רואים טוב יותר.

בנוגע לגברי הנהג גם אני הצלחתי לקרוא וזה באמת מה שהיא אמרה לשוטר לפי המצלמה של הרכב, אבל זה פחות מטריד אותי - אני לא חושב שהיא צריכה לשלם דו"ח לא ברור וגם היו תקדימים לזה.

אעשה היום הערב בלאגן בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שאלתי את אותה שאלה. הסבירו לי שזה לא השוטר אשם אלא הנייר והמשטרה.

אני מקבל את זה אבל לא מסכים עם זה. נייר או לא נייר, מי שמכבד את עצמו ואת העבודה שלו לא יוציא דו"ח כזה בחיים.

פשוט זלזול מוחלט בעיניי.

תעדכן לגבי הפייסבוק אם זה עזר. אם קונצרן ואג נכנעו, מה זה משטרת ישראל :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אחותי נתפסה עם הפאביה על מהירות "מסכנת חיים" של 114 במקום 90 בכביש הסרגל בעת שהיה ריק לגמרי (מצולם ע"י DVR) - כביש ישר של שני נתיבים לכל כיוון באור יום מלא (השמש זרחה) עם שטח הפרדה בנוי.

כשהיא חזרה הביתה (נהגה לבד ברכב) ניסיתי לקרוא מה כתוב ואינני מצליח - מישהו מכם יכול לעזור לי?

נ"ב - איך לכל הרוחות נותנים ככה דו"חות??? זה הגיוני? ולמה המרחק לא כתוב?

תודה,

גיא.

מתייחס למודגש באדום.

מה זה משנה אם הכביש ריק, ישר, דו נתיבי עם הפרדה בנויה ובאור יום?

המהירות המותרת היא 90, זה מה יש. גם אותי זה מעצבן, גם אני חושב שצריך להעלות את זה, אבל זה המצב הנתון.

נסעה מעל המהירות, שתהיה מוכנה לשלם.

דווקא הנתונים שאתה מתאר עובדים לטובת השוטר, שכן התנאים הטובים אומרים שהמדידה בוצעה כהלכה (בהנחה והשוטר עבר את ההכשרה הרלוונטית והמכשיר מכויל כראוי כמובן), ושתנאי הדרך היו אופטימאליים לטובת מדידה נכונה.

שלא תטעה, גם אני בעד ביטול דוחו"ת, ואם תצליח לעשות בלאגן בפייסבוק אשר באינטרנט ולגרום לביטול הדו"ח, לבריאות.

אבל לבכות על זה שהיא נסעה מהר בכביש שאפשר לסוע בו יותר זה ממש לא הכיוון.

לעניין הכתב הבלתי קריא, אכן היו מקרים שהביאו דוחו"ת כאלה לביטול, אבל זה לא אומר שהיא תבקש להישפט, והשופט מיד יבטל את הדו"ח כי לא ניתן לקרוא. הם לא טיפשים ולא אוהבים שאנשים באים אליהם עם "הדו"ח לא קריא, צריך לבטל לי אותו!". קח את זה בחשבון.

אם הדו"ח אכן 250 ש"ח, אולי באמת כדאי לשלם ולשכוח מזה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה שמלטפים את הגז קלות, מדביקים את הראש למשענת ונעלמים אל השקיעה.

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתייחס למודגש באדום.

מה זה משנה אם הכביש ריק, ישר, דו נתיבי עם הפרדה בנויה ובאור יום?

המהירות המותרת היא 90, זה מה יש. גם אותי זה מעצבן, גם אני חושב שצריך להעלות את זה, אבל זה המצב הנתון.

נסעה מעל המהירות, שתהיה מוכנה לשלם.

דווקא הנתונים שאתה מתאר עובדים לטובת השוטר, שכן התנאים הטובים אומרים שהמדידה בוצעה כהלכה (בהנחה והשוטר עבר את ההכשרה הרלוונטית והמכשיר מכויל כראוי כמובן), ושתנאי הדרך היו אופטימאליים לטובת מדידה נכונה.

שלא תטעה, גם אני בעד ביטול דוחו"ת, ואם תצליח לעשות בלאגן בפייסבוק אשר באינטרנט ולגרום לביטול הדו"ח, לבריאות.

אבל לבכות על זה שהיא נסעה מהר בכביש שאפשר לסוע בו יותר זה ממש לא הכיוון.

לעניין הכתב הבלתי קריא, אכן היו מקרים שהביאו דוחו"ת כאלה לביטול, אבל זה לא אומר שהיא תבקש להישפט, והשופט מיד יבטל את הדו"ח כי לא ניתן לקרוא. הם לא טיפשים ולא אוהבים שאנשים באים אליהם עם "הדו"ח לא קריא, צריך לבטל לי אותו!". קח את זה בחשבון.

אם הדו"ח אכן 250 ש"ח, אולי באמת כדאי לשלם ולשכוח מזה.

ככל הנראה מדובר בעבירת מהירות של 114 במקום 90, זה מה שהצלחתי להבין בכל אופן. עם זאת, המרחק צריך להיות כתוב? כי הוא לא כתוב. מעניין.

בפייסבוק מישהו כתב לי שאולי מדובר בנסיעה בנתיב השמאלי ולא על מהירות - הגיוני?

בכל אופן רק ציינתי עובדות כדי להמחיש שהמהירות המותרת מגוחכת, בכל אופן אם נקבל דו"ח קריא נשלם אותו.

זה מה שקורה שמלטפים את הגז קלות, מדביקים את הראש למשענת ונעלמים אל השקיעה.

חחח, זה היה כשאני נסעתי בפולו ומדובר במקרה אחר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותך תשלם אותו גם אם הדו"ח לא קריא

השוטר אולי קורא אותו בשטף

שלושה נתונים חסרים לא צילמת את כל הדו"ח כי אתה מתקמצן על הפילם

מהירות שנקראה במכשיר אמור להיות 119 קמ"ש , מהירות שבו היא מואשמת כנראה 114 קמ"ש , והמרחק בו היא נתפסה.

את הנתונים האלה השוטר היה צריך להראות לאחותך במידה ונתפסה על ידי ממל"ז.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא נשלם אותו במידה והדו"ח לא קריא גם אם אצטרך להגיע למפכ"ל ולראש הממשלה - אתה ממש לא מכיר אותי כנראה.

בכל אופן פנו אלי כבר כמה שוטרים בפייסבוק והעניין בטיפול. תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אותך יותר טוב ממה שאתה חושב

מאחל לך בהצלחה ונשמח לקבל דיווח על סיום הפרשה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי לגחך. המפכ"ל? רוה"מ? המקסימום שתגיע זה לאיזה מפקד תחנה באזור עפולה, וגם שם, למה נראה לך שיש סיכוי קלוש ביותר שמישהו יתייחס ברצינות לתלונה שלך שהדו"ח לא קריא? זה משטרת ישראל חביבי, לא הנחנחים מVW גרמניה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה!

כדאי להתבסס על נתונים חסרים, לא על אי-קריאות.

אני מצפה לעדכון בשרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...